Anno Domini 1257 Modu hakkında

Users who are viewing this thread

Merhabalar Anno Domini 1257 modunu beğendim ve bilgisayararıma indirmek istiyorum fakat sistemim yeterli olurmu sizce mod için çünkü baya ağır bi mod gibi geldi şimdiden cevap veren arkadaşlara teşkkür ederim

İşlemci:  intel core 2 cpu 6300 1.86Ghz
ekran kartı: Nvidia GeForce 9600 GT
RAM: 2GB
İşletim sistemi: Windows 7 ultimate

Kardeş modu düşük grafik ayarlarında oynarsan açabilir yine de emin değilim.İnternetin sınırsız ise indir bir dene istersen.

Ben bu modu tavsiye etmiyorum sebep olarakta savaş esnasında askerlere komut vermeyle ilgili sorun var askerlere beni takip et diyorum defans yapıyolar buna bug diyen ve demiyenler oldu ne olursa olsun oyunu oynanmaz hale getirdiği kesin.

Bu mod aslında güzelde bazı şeyler bozuyor oyunu mesela zırhlı olan süvarilerin bakım masrafları aşırı fazla.Düşmanlar yakında olduğu halde bazen  okçular öylece bekliyor ok atmıyorlar.Bu komut olayını araştırmıştım  liderlik yeteneğiyle alakalı diyor bazıları  ama sanmıyorum öyle olduğunu büyük ihtimal bug.

CanMamur said:
Bu mod aslında güzelde bazı şeyler bozuyor oyunu mesela zırhlı olan süvarilerin bakım masrafları aşırı fazla.Düşmanlar yakında olduğu halde bazen  okçular öylece bekliyor ok atmıyorlar.Bu komut olayını araştırmıştım  liderlik yeteneğiyle alakalı diyor bazıları  ama sanmıyorum öyle olduğunu büyük ihtimal bug.

Banada bug gibi geliyor

Back
Top Bottom