Anime/Manga

2019 Yaz Sezonu'ndaki animelerden ilginizi çeken oldu mu?

• Evet, bir ya da birkaçını mutlaka izlerim.

Votes: 5 17.2%
  • Evet ama biraz sönük gibi.

Votes: 3 10.3%
  • Bilemedim moruk / Henüz bakmadım

Votes: 6 20.7%
  • Hayır, hepsi çöp gibi

Votes: 6 20.7%
  • Anime izlemeyen bir plebim

Votes: 9 31.0%

• Total voters
    29
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Animeye başlamak için NHK öneren mi oldu yoksa kendin kurcalayıp mı buldun? Bağışıklılık kazanmadan gidip NHK veya türevi bir şeyler izlenir mi yav?

cook eskiden adini duymustum. ana karakteriyle kendimi ozlestirdigim icin ilk onu izlemek aklima geldi. bagisiklik kazanmakla kastettini bilmiyorum ama ben daha gercekci, daha acikli ve sakadan uzak bir sey bekliyordum...

Hiç anime izlememiş birisine ilk önce Death Note falan önerilir ki bağışıklılık kazansın. Bambaşka bir dünya çünkü bu hiç bilmeden, alışmadan izlersen bu ne çocuk işi gibi bunlar ne anlatıyor falan dersin sonra.

death note'u birkac bolum arkadasimla izledigimi hatirliyorum konusu sarmamisti. nhk'da haksizlik etmek istemedigim bir sey var ki cok begendigim bolumu yer aliyor. benim icin en iyi bolum, youtube'da izledigim playlistte telif ihlalinden dolayi yer almadigi icin ancak dizi bittikten gunler sonra fark edip izledigim bolum oldu. hani ana karakterin online oyun arkadasi olup evden cikmayan, pazarlamaci kizin kardesi olan adamin sonunun gosterildigi bolum. o bolum olmasi gerektigi gibiydi, gercekciydi ve umut asilarken bile acikliligindan kaybetmiyordu.

iste ben onunla ana karakterden daha cok ozlestirdim kendimi... death note'un sarmamasi ise yine bu sebepten. sevmedigi kisilerin adlarini kitabina yazarak yok eden ana karakter. ben o kadar guclu degilim... kasvet, pismanlik, gercekcilik ariyorum

deneyecegim

tumblr_pusp07C9Is1wckczgo1_250.png

Cioss Julius U.X. said:
Hiç anime izlememiş birisine ilk önce Death Note falan önerilir ki bağışıklılık kazansın. Bambaşka bir dünya çünkü bu hiç bilmeden, alışmadan izlersen bu ne çocuk işi gibi bunlar ne anlatıyor falan dersin sonra.
Bana ilk anime olarak Kiss X Sis önerildi . Ondan sonra anime izlemeye başladım  :iamamoron:

Cioss Julius U.X. said:
  • Isekai Cheat Magician
    b101547-Kn015czZFMts.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=qMSJKQEAAtw
    Adından ne olduğu belli oluyor sanırım. :grin: Listeye koyup koymama arasında kararsız kaldım ama belki birinin zevkine hitap eder diye koyuyorum.

İzliyorum şuan, baya yapmacık duruyo. İsekai sonuçta bi deneyeyim :razz:

Shingeki no kyojin mangasında fena olaylar oluyor, bence bir okuyun :grin:

THE RUMBLING IS HERE!!!

ayrıca bilmiyorum hatırlayan var mıdır, bundan taaaaaaaaa seneler önce anime ilk sezonunun sonundayken, Eren Annie'yi sonunda yeniyor ve parçalarken "bütün dünyayı yok edeceğim lan" gibi anlamsız saçma bir cümle söylüyordu. hani tamam, gaza gelirsin, annie'yi mahvedecem parçalayacağım falan dersin de tüm dünyayı yok edeceğim sözü bir garip ve oraya tam oturmayan bir cümleydi, şimdi son chapterda da gördüğümüz üzere eren sanırım gerçekten dünyayı komple yok etmek istiyor :grin:

snk chapter 1 = To you, 2000 years from now
snk chapter 122 = From you, 2000 years ago

https://www.tranimeizle.com/black-clover-tv-1-bolum-izle benim favori animem black clover başlarda ana karakter çok bağırıyor ama konusu falan çok güzel.

Mushoku Tensei geliyor arkadaşlar. Gelmiş geçmiş yazılmış en iyi isekai kitabının anime adaptasyonu geliyor. Yanında Re:Zero'nun, Danmachi'nin çocuk oyuncağı kalacağı, animenin Yüzüklerin Efendisi. Ölüydüm, bu trailerı izledikten sonra tekrar dirildim. Hayat yaşamaya değermiş meğersem.

Bound Sentinel said:

Mushoku Tensei geliyor arkadaşlar. Gelmiş geçmiş yazılmış en iyi isekai kitabının anime adaptasyonu geliyor. Yanında Re:Zero'nun, Danmachi'nin çocuk oyuncağı kalacağı, animenin Yüzüklerin Efendisi. Ölüydüm, bu trailerı izledikten sonra tekrar dirildim. Hayat yaşamaya değermiş meğersem.

Yani Isekai****'in Isekai****'i, izlememek için yeterli bir sebep gibi. :lol:

Her şey bi yana yıllar önce mangasını okuyup seveceğimi düşünmüştüm. Tam bu janranın popülerleştiği zamanlarda mangaya uyarlamaya başladılar. Şimdi artık sağımız solumuz isekai, anime izlemeyi bıraktım bu yüzden. Manga okurken de isekai tag'ından uzak duruyorum yine olabildiğince.

Başta ne kadar güzel bir momentum kazandırsa da hikayeye, tüm isekailerin düştüğü boşluğa yakalanıyor kendisi. İkinci veya üçüncü sezonu gelmeyecek animeler arasında yerini alabilir. :razz:

Animesinin gelmesine kesin gözüyle bakıyordum da bunun animasyon kalitesi biraz fazla iyi olmamış mı la? Fate mi bu nasıl bir şey yapmışlar böyle?

Ayrıca isekaiye laf eden çekilsin kenara. :wink:

Yalnız mangada dahi yeni gördüğümüz şeyleri fragmana koymuşlar. Ya çok hızlı gidecek, yada 12-24 bölümlük değil de 50-100 bölümlük uzun soluklu bir anime olacak. İzleyecek miyim? Büyük ihtimal hayır, ha belki mangayı geçerse o zaman izleyebilirim.

Back
Top Bottom