Anime/Manga

2019 Yaz Sezonu'ndaki animelerden ilginizi çeken oldu mu?

• Evet, bir ya da birkaçını mutlaka izlerim.

Votes: 5 17.2%
  • Evet ama biraz sönük gibi.

Votes: 3 10.3%
  • Bilemedim moruk / Henüz bakmadım

Votes: 6 20.7%
  • Hayır, hepsi çöp gibi

Votes: 6 20.7%
  • Anime izlemeyen bir plebim

Votes: 9 31.0%

• Total voters
    29
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

12670262_803872643051596_3956378420323589569_n.jpg
IPhoneunuz vardır sizin alın bundan. Ahegao here, ahegao there. :razz: http://m.ebay.com/itm/New-ahegao-pervert-manga-Case-For-Iphone-4-4s-5-5s-5c-6-6-plus-/221888255472

Cioss Julius U.X. said:
12670262_803872643051596_3956378420323589569_n.jpg
IPhoneunuz vardır sizin alın bundan. Ahegao here, ahegao there. :razz: http://m.ebay.com/itm/New-ahegao-pervert-manga-Case-For-Iphone-4-4s-5-5s-5c-6-6-plus-/221888255472

şu daha mantıklı gibi, hem kullanım amacına uygun. (ne için kullandığınıza göre değişir)

http://9gag.com/gag/aB3qg7P/ahegao-toilet-paper

Bir kaç gündür Kono S o, Mi yo okuyorum. Ne yazık ki en son 95. bölümü çevrilmiş. 155. bölüm ile bitmiş. Bu arası hala çevrilmemiş. O yüzden önermeden önce bunu belirteyim dedim. Smut-romance karışımı bir şeyler arayayım derken karşılaştım. Konusu MAL'den okuduysanız ve türlerini gördüyseniz yeterince hentai sınırında olduğunu söyleyebilirim. Nozoki Ana'nın daha ağır, doğaüstü hali gibi. Yalnız romantizm unsurunu bu kadar öne çıkaracaklarını beklemiyordum. Zaten 2 günde 95 bölüm okumayı aklımdan geçirmiyordum bile. Bir şekilde sardı. Elemanda nedense kendimi gördüm bunun da etkisi oldu. Kararsızlık, cesaretsizlik, açılamama korkusu vs. ne ararsanız var. Ama karakter gelişimi, hikaye falan sarıyor bayağı. Genelde çizimlerine laf edenler olmuş -flaş da etti- ama bence orta halliydi çizimler.

96-final bölümü arasının çevirisinin olmaması ile ilgili tartışılmış yerinde: http://www.crunchyroll.com/forumtopic-929651/kono-s-o-miyo-chapters-96-end

Aynı linkin aşağılarında manganın türünü soran olmuş. Güzel özetleyen cevabı atıyorum buna göre ilginizi çekiyorsa bir okumayı deneyin.
It's a seinen romantic drama with some comedy and a whole lot of sex.

Yellow Flash said:
Hiçbir zaman waifunuza böyle sarılıp ağlayamayacaksınız. Niye yaşıyoruz ki...
4b5JA7.jpg

yine fan service'in dibine vurulmuş bir bölüm gördük. ağlaşma sahnesinde bol bol sideboob vardı. (bak kaçıranlar hemen tekrar izler şimdi  :mrgreen: )

bu arada bu grubun naifliği, aralarındaki ilişkiler, yetenek seviyesi vs.. hep bir yerden tanıdık geliyordu. sonunda dün gece buldum:

SAO'nun ilk bölümlerinde  Kirito'nun seviyesini saklayıp aralarına katıldığı düşük seviye bir grup vardı hatırlarsınız. İşte onlar bu arkadaşlar :smile:

dip not: ya bu haru ufak tefek bir elemandı. şimdi baktım kas yapmış, sıkı çalışmak yaramış demekki

sonradan gelen not: ahahahah okulların açıldığı nerden belli sabahtan beri uğrayan yok  :mrgreen: :mrgreen:

Ben daha buradayım ama uğrayan olmama sebebi okullardır bence de. :grin:

Bu arada MyAnimeList nihayet güncellenmeye başlamış. Site arayüzü falan değişmiş bayağı sevindim. Köstebek gibi arayüz yapıyorlardı.

Cioss Julius U.X. said:
Bu arada MyAnimeList nihayet güncellenmeye başlamış. Site arayüzü falan değişmiş bayağı sevindim. Köstebek gibi arayüz yapıyorlardı.
Cidden güzelleşmiş. Ben de sevmiyordum önceki tasarımı.

Fate Stay Night'a başlayayım dedim de, ondan önce Fate Stay Night'dan sonra çıkan Fate/Zero'yu izlemenin daha doğru olduğu söyleniyor. Olayların en başını falan anlatıyormuş sanırım. Fate/Zero'dan mı devam edeyim, yoksa Fate Stay Night'a mı başlayayım?

Bu arada, üstte konuşulan animenin adı nedir?

Fate serisi bir seviyede karma çorman olsa da temel formül basit. Nasu yazabiliyor, Gen Urobuchi yazabiliyor, Mari Okada yazamıyor. Bu mantıkla yola çıkınca görmeye değer Fate'ler sadece Zero ve Stay Night'ın oyunu oluyor. Ha insan diyebilir işim gücüm var gidip çok uzun üç tane route mu bitireceğim diye, bu durumda telafi olarak ufotable'ın yaptığı Fate/stay night UBW geliyor ki tamamen ortalama olan bu animeyi oyununu oynamak istemeyenin izlemesi ideal.

Geriye kalan da 'abi zero mu önce izleniyor stay night mı' durumu, burada da kısmen zevk meselesi olsa da ben görüşümü paylaşayım. Önce Stay Night UBW izlenir. Fate Zero, Holy Grail War'ın neyin nesi olup nasıl işlediği hakkında hiç anlatmıyor, pek önemli Kotomine Kirei karakterini öylesine tanıtmadan atıyor seriye, Sakura'nın de dramatik geçmişi gösteriliyor ama daha kızın kim olduğunu bilmiyoruz. Kiliseden hiç bahsetmiyor bir de. Zaman çizelgesi olarak ön yapıt olmasına rağmen sonra izlenmesi gerek yani akla hiçbir şey takılmaması için.

yeni sezonda çok fazla düzgün anime olmayınca eskilerden bazılarını bir elden geçireyim dedim. şunu buldum  :mrgreen: :mrgreen:

zamanında seriyi izlerken hatuna cidden gıcık olmuştum ama tekrar izleyince sevmeye başladım. belki ne yapacağını zaten bildiğim içindir. ya da tsundere'den yandere'ye mi kayıyorum ne?

Bound Sentinel said:
Geriye kalan da 'abi zero mu önce izleniyor stay night mı' durumu, burada da kısmen zevk meselesi olsa da ben görüşümü paylaşayım. Önce Stay Night UBW izlenir. Fate Zero, Holy Grail War'ın neyin nesi olup nasıl işlediği hakkında hiç anlatmıyor, pek önemli Kotomine Kirei karakterini öylesine tanıtmadan atıyor seriye, Sakura'nın de dramatik geçmişi gösteriliyor ama daha kızın kim olduğunu bilmiyoruz. Kiliseden hiç bahsetmiyor bir de. Zaman çizelgesi olarak ön yapıt olmasına rağmen sonra izlenmesi gerek yani akla hiçbir şey takılmaması için.
Fate Zero'dan başladım da cidden Holy Grail War'ın içinde buldum kendimi. "Amacı ne? Nereden çıktı?" gibi sorular var kafamda. Bunu da artık Fate Zero'yu bitirince diğer sezonlarda telafi ederim.

Hai to Gensou no Grimgar'a başladım. İlk bölümü bayağı ilgi çekiciydi. Yume'yle Shihoru çok güzel bir çift. :mrgreen:

Xubmlia said:
Hai to Gensou no Grimgar'a başladım. İlk bölümü bayağı ilgi çekiciydi. Yume'yle Shihoru çok güzel bir çift. :mrgreen:

Yume su son bolumle beraber net A sinifi waifu materyali. :razz:

Yellow Flash said:
Eline ne geçecek ki? Celty ile niye uğraşıyorlar bu kadar anlamadım. :lol: Kafayı da Verona'ya çaldırtıp Shizuo'ya bir nevi cockblock yaptı zaten. Adamım bu gidişle hiçbir zaman mala vuramayacak. :sad:

Celty'nin kontrolu kaybetmesi isine geldi. Yoksa oyle basit bir ag ile Celty'i engelleyebilecegini sanmiyorum.

Ajin 4-5 Hakkinda:

Kahin miyim neyim anasini satayim.

Felix said:
Katil uşak :lol:

Katilin önce Kayo'nun anasıyla takılan sarışın olduğunu düşünmüştüm, saçtan kaybediyor. Öğretmen sanırım katil.

Katil net ogretmen. Baska biri cikarsa kahinligi birakirim. :razz:

Back
Top Bottom