Anime/Manga

2019 Yaz Sezonu'ndaki animelerden ilginizi çeken oldu mu?

• Evet, bir ya da birkaçını mutlaka izlerim.

Votes: 5 17.2%
  • Evet ama biraz sönük gibi.

Votes: 3 10.3%
  • Bilemedim moruk / Henüz bakmadım

Votes: 6 20.7%
  • Hayır, hepsi çöp gibi

Votes: 6 20.7%
  • Anime izlemeyen bir plebim

Votes: 9 31.0%

• Total voters
    29
  • Poll closed .

Currently viewing this thread:

Cioss

Archduke
Finale sonraki bölüm diyoları ben mi yanlış gördüm?

Yalnız oha bu konu da ne kadar geri kalmış 2019 yaz sezonu anketi duruyor peh.

Edit: Ah doğru şimdi hatırladım yeni foruma geçildiği için anket böyle kaldı.

Yine de notunu düşeyim.
ss.png

Cevapsız Sorular

Sergeant at Arms
Yani olacak olaylar oldu. Sonraki final bölümüne anca derler toplarlar. Değişikti. Ama seriyi okuyup izlediğim için mutluyum. Öğrettiği çok şey oldu. İyidi.

Demin slayer
Jojos bizarre adventure
Steins gate
Var.
Leleouch vardı onu 15 bölüm izledim sarmadı. Hoşuma gitmedi nedense. Ama millet çok beğeniyodu. Çok ilginç. Bana biraz kağıttan gibi gelmişti hikayesi.

11x22

Knight at Arms
WBWF&SNWVC
Final 139, büyük ihtimalle Eren'in gözünden görücez olayları sonunda. 137 Armin'e, 138 Mikasa'ya odaklıydı. Büyük bir twist falan olacağını sanmıyorum, Eren'in hikayesine kapanış yapılır heralde.

Bittikten sonra ne izleyeceğiz onu düşünüyorum, diğer animeler AoT yanında sönük kalıyor. Death Note iyiydi ama 25'ten sonrası sarmadı.

Cevapsız Sorular

Sergeant at Arms
Final 139, büyük ihtimalle Eren'in gözünden görücez olayları sonunda. 137 Armin'e, 138 Mikasa'ya odaklıydı. Büyük bir twist falan olacağını sanmıyorum, Eren'in hikayesine kapanış yapılır heralde.

Bittikten sonra ne izleyeceğiz onu düşünüyorum, diğer animeler AoT yanında sönük kalıyor. Death Note iyiydi ama 25'ten sonrası sarmadı.
hikaye aslında güzel bitti ama çok fazla teori yaptı insanlar o yüzden aceleye gelmiş gibi geliyor onlara.
alliance da yeageristler de tam olarak kazanmış olmadı. büyük ihtimalle çoğu titan güçleri de kaybolacak. kim eldialı kim değil anlaşılamayacak.

argon45

Baron
Overlord 4. sezon duyuruldu sonunda, bir film de gelecekmiş LN'deki bir arc'ı konu alan; gerçi sevinsem mi üzülsem mi bilemedim çünkü hem LN yazarı 1-2 sene içinde bitirmeyi planlıyormuş seriyi, o kadar çok açıklanacak şey varken, potansiyeli varken hem de 2. ve 3. sezonda çok fazla kesinti yapmışlardı animede, kötü olmuştu.
Şuan için ne zaman geleceği belli değil, demek ki 2022'den önce zor, ayrıca yine Madhouse yapıyor animeyi.

argon45

Baron
Çift post olacak ama hakediyor. Berserk'in mangakası "Kentarou Miura" ölmüş. Berserk bitmeyecek şakaları gerçek oldu yani, adam bitir(e)meden öldü gitti, ne diyelim Allah rahmet eylesin. Bitirseydi iyiydi tabi.

Top Bottom