Anime/Manga

2019 Yaz Sezonu'ndaki animelerden ilginizi çeken oldu mu?

 • Evet, bir ya da birkaçını mutlaka izlerim.

  Votes: 5 17.2%
 • Evet ama biraz sönük gibi.

  Votes: 3 10.3%
 • Bilemedim moruk / Henüz bakmadım

  Votes: 6 20.7%
 • Hayır, hepsi çöp gibi

  Votes: 6 20.7%
 • Anime izlemeyen bir plebim

  Votes: 9 31.0%

 • Total voters
  29
 • Poll closed .

Currently viewing this thread:

Metehannica

Master Knight
M&BNWVCWF&S
Cioss Julius U.X. said:
 • Isekai Cheat Magician
  b101547-Kn015czZFMts.jpg

  https://www.youtube.com/watch?v=qMSJKQEAAtw
  Adından ne olduğu belli oluyor sanırım. :grin: Listeye koyup koymama arasında kararsız kaldım ama belki birinin zevkine hitap eder diye koyuyorum.

İzliyorum şuan, baya yapmacık duruyo. İsekai sonuçta bi deneyeyim :razz:
 

kierra

Baron
WBWF&S
Shingeki no kyojin mangasında fena olaylar oluyor, bence bir okuyun :grin:

THE RUMBLING IS HERE!!!

ayrıca bilmiyorum hatırlayan var mıdır, bundan taaaaaaaaa seneler önce anime ilk sezonunun sonundayken, Eren Annie'yi sonunda yeniyor ve parçalarken "bütün dünyayı yok edeceğim lan" gibi anlamsız saçma bir cümle söylüyordu. hani tamam, gaza gelirsin, annie'yi mahvedecem parçalayacağım falan dersin de tüm dünyayı yok edeceğim sözü bir garip ve oraya tam oturmayan bir cümleydi, şimdi son chapterda da gördüğümüz üzere eren sanırım gerçekten dünyayı komple yok etmek istiyor :grin:

snk chapter 1 = To you, 2000 years from now
snk chapter 122 = From you, 2000 years ago
 

zorochan

Recruit
https://www.tranimeizle.com/black-clover-tv-1-bolum-izle benim favori animem black clover başlarda ana karakter çok bağırıyor ama konusu falan çok güzel.
 

Mushoku Tensei geliyor arkadaşlar. Gelmiş geçmiş yazılmış en iyi isekai kitabının anime adaptasyonu geliyor. Yanında Re:Zero'nun, Danmachi'nin çocuk oyuncağı kalacağı, animenin Yüzüklerin Efendisi. Ölüydüm, bu trailerı izledikten sonra tekrar dirildim. Hayat yaşamaya değermiş meğersem.
 

Hobeto13

Section Moderator
WBNWVCWF&S
Bound Sentinel said:

Mushoku Tensei geliyor arkadaşlar. Gelmiş geçmiş yazılmış en iyi isekai kitabının anime adaptasyonu geliyor. Yanında Re:Zero'nun, Danmachi'nin çocuk oyuncağı kalacağı, animenin Yüzüklerin Efendisi. Ölüydüm, bu trailerı izledikten sonra tekrar dirildim. Hayat yaşamaya değermiş meğersem.
Yani Isekai****'in Isekai****'i, izlememek için yeterli bir sebep gibi. :lol:

Her şey bi yana yıllar önce mangasını okuyup seveceğimi düşünmüştüm. Tam bu janranın popülerleştiği zamanlarda mangaya uyarlamaya başladılar. Şimdi artık sağımız solumuz isekai, anime izlemeyi bıraktım bu yüzden. Manga okurken de isekai tag'ından uzak duruyorum yine olabildiğince.

Başta ne kadar güzel bir momentum kazandırsa da hikayeye, tüm isekailerin düştüğü boşluğa yakalanıyor kendisi. İkinci veya üçüncü sezonu gelmeyecek animeler arasında yerini alabilir. :razz:
 

Cioss

Archduke
Animesinin gelmesine kesin gözüyle bakıyordum da bunun animasyon kalitesi biraz fazla iyi olmamış mı la? Fate mi bu nasıl bir şey yapmışlar böyle?

Ayrıca isekaiye laf eden çekilsin kenara. :wink:
 
Yalnız mangada dahi yeni gördüğümüz şeyleri fragmana koymuşlar. Ya çok hızlı gidecek, yada 12-24 bölümlük değil de 50-100 bölümlük uzun soluklu bir anime olacak. İzleyecek miyim? Büyük ihtimal hayır, ha belki mangayı geçerse o zaman izleyebilirim.
 

argon45

Baron
Çift post oldu ama böyle yazayım dedim. İlk sezondan sonra Oregairu (Yahari ore no Seishun...) fazla duygusal/romantik/karmaşık bir duruma yönelmişti malum, LN'si final yapmış ve tam da 2. sezondaki olaylara yakışır bir final yapmış açıkcası yani güzel değil ama kötü de değil; benim hoşuma gitmedi tabi. İlk sezondaki gibi kalsaydı iyiydi hep. (Yeni sezonu izlemeyi düşünmüyordum zaten şu haberden sonra izlemem artık)
Finali merak edenler için ağır spoiler:
HachimanxYukino olarak final yapıyor, Hiratsuki okuldan gidiyor ve service club kapanıp yeni yılda tekrar açılıyor.
 

argon45

Baron
Shinchou Yuusha diye bi anime vardı, 1-2 bölüm izleyip bırakmıştım; gezinirken youtube'da bi sahnesine denk geldim; döndürüp dolaştırıp çıtır-çerez niyetine olan animeyi drama bağlamışlar ya kendilerince, pes. Hele o geçmiş sahnesindeki "bebek" mevzusu ayrı zırvalıktı. Bu isekailer suyunu çıkarmakla da yetinmiyor artık.
 

argon45

Baron
Kingdom'u benden başka takip eden var mı bilmiyorum ama mangası şu son 2 bölümde çok tuhaf, zorlama bir duruma getirdi seriyi; shonen'e çevirdi desek yeridir hatta. Doğru düzgün bi çıkış yolu bulabileceğini de sanmıyorum, ne diye böyle bir şey yaptıysa.
Animesini izlemiş olanlar varsa eğer 3. sezonu Nisan'da çıkıyor, büyük ihtimal çok kötü olacak ama Koalisyon Savaşı bölümünü anlatıyor, belki kapatır animasyonun kötülüğünü.
 

whitetree

Sergeant Knight at Arms
M&BWF&SNW
Bu aralar reenkarnasyon türü manhwa lar acayip sardı beni.Klişe bir konu ama okutturuyor kendini, yok mu başka güzel bir reenkarnasyon serisi okuyan.
 
Top Bottom