Anime/Manga

2019 Yaz Sezonu'ndaki animelerden ilginizi çeken oldu mu?

• Evet, bir ya da birkaçını mutlaka izlerim.

Votes: 5 17.2%
  • Evet ama biraz sönük gibi.

Votes: 3 10.3%
  • Bilemedim moruk / Henüz bakmadım

Votes: 6 20.7%
  • Hayır, hepsi çöp gibi

Votes: 6 20.7%
  • Anime izlemeyen bir plebim

Votes: 9 31.0%

• Total voters
    29
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Noveli de mi varmış bilmiyordum. Manhuayı okuyorum ben. En son 226'yı okumuş 2 bölüm daha gelmiş hatta. Şöyle biriktirip 50'yi geçince okuyorum mis gibi.

Jet edit: Ha kendi avatarını diyorsan, yok okumuyorum. :lol:

Cioss Julius U.X. said:
Noveli de mi varmış bilmiyordum. Manhuayı okuyorum ben. En son 226'yı okumuş 2 bölüm daha gelmiş hatta. Şöyle biriktirip 50'yi geçince okuyorum mis gibi.

Jet edit: Ha kendi avatarını diyorsan, yok okumuyorum. :lol:

Benim kinin de noveli var da ben Tales of Demons and Gods için demiştim. Mangası çok yavaş ilerliyor. Noveli de gayet akıcı ve güzel ama o da çok yavaş gidiyor. Yazar aynı anda 1 roman daha yazıyormuş. O yüzden 2-3 ayda 1 bölüm yayınlıyor.

Berserk'e başlamaya karar verdim. Önce çıkmış üç filmi izleyip ondan sonra mangaya dalacağım, filmlerden ilkini izledim ve baya beğendim konusu falan da sardı baya. Diğer iki filmi yüksek kalitede bulamıyorum ama o sıkıntı, ilk filmi ne güzel 1080p izledim tadı damağımda kaldı

Griffith tam bir Rhaegar Targaryen olmamış mı?

uzun zamandır diyordum attack on titan izlediğim en iyi anime diye bu sezon daha bir gururlanarak demeye başladım çok güzel bir sezon geçirdik ve final bölümü de bir o kadar duygu doluydu

sonraki sezon 2020'de geliyormuş artık hiç aksatmıyorlar ve son sezon olacakmış 24 episode olur büyük ihtimalle ama mangayı sığdırabilirler mi bilmiyorum bu demek oluyor ki manganın da pek ömrü kalmadı her an bitebilir

Manga bitiyor zaten 1-2 bölüme. Kurtulduğumuza seviniyorum bu ölmek üzereyken bin bir kez diriltilen seriden. Belliydi zaten daha fazla uzatamayacağı. Onu ekle bunu ekle derken bir yere varamayacağı belliydi. Bitse de artık şu berbat çizimli seriden kurtulsak. Animeyi zaten izlemiyorum. :iamamoron:

ölmek üzereyken binbir kez diriltilmedi, birinci sezon bittiği zaman ellerinde manga materyali olmadığı için totolarından senaryo yazmak istemediler, 3 yıl manganın ilerlemesini bekledik. şimdi de çatır çatır her sene birbirinden güzel bir sürü sezon atıyorlar önümüze. manganın çizimleri berbat falan da değil bu arada, hani zevk görecelidir derim de çizimlere düpedüz berbat diyorsan göz nakli önerebilirim, animesi zaten çizim konusunda çok über bir seviyeye ulaşmış durumda bazen durdurup biraz daha bakasım geliyor sahneleri izlerken. o kadar rahatsız oluyorsan git animeyi izle zaten manga ile birebir aynı sayılır çoğu noktada.

Mangayı kastediyordum bin bir kere diriltildi derken. Animeyle ilk sezon dışında hiçbir alakam yok. Zaten genel olarak izlemeye değer bi yanı yok. Bitsin diye okuyorum. İki bölüm sonra da kafamdan çıkacağı için rahatlayacağım. :grin:

Back
Top Bottom