Anime/Manga

2019 Yaz Sezonu'ndaki animelerden ilginizi çeken oldu mu?

• Evet, bir ya da birkaçını mutlaka izlerim.

Votes: 5 17.2%
  • Evet ama biraz sönük gibi.

Votes: 3 10.3%
  • Bilemedim moruk / Henüz bakmadım

Votes: 6 20.7%
  • Hayır, hepsi çöp gibi

Votes: 6 20.7%
  • Anime izlemeyen bir plebim

Votes: 9 31.0%

• Total voters
    29
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Ufaktan anime tanıtım/infoları ayarlayalım. Bu konuda mesaj olarak atılsın ben de permalinkini ana sayfaya düzeyim. Bir şablon ayarlayayım en kısa zamanda.

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Seikon no Qwaser'a bakın bir ara. Ecchi dediğin böyle olacak. Gerçi bu hentaiye yol alıyor ama. Fena bir seri değil.

Seikon no Qwaser Ecchiyi biraz geçmiş Hentaiye giriyor bence. İlk iki sezonu izlemiştim. Yeni sezon gelecek herhalde.

Tenzō said:
Şu sıralar Boku Wa Tomodachi Ga Sukunai izliyorum. Hoş animeye benziyor da ecchi değil. Bakalım 1. sezon finaline yakınım. Bitirince fikrimi yazarım.

Çok az ecchi bulabilirsin o animede. Ama konu bakımından daha çok komedi barındırıyor. İkinci sezonuda başladı bu sene animenin.

İzlemeyenler kesinlikle Sekirei'yi izlesin. Ecchi fazlasıyla olduğu gibi aksiyonda bol animede. Bide Harem. Daha ne olsun.  :grin:

Kızıl $aman said:
Seikon no Qwaser'a bakın bir ara. Ecchi dediğin böyle olacak. Gerçi bu hentaiye yol alıyor ama. Fena bir seri değil.

Seikon no Qwaser Ecchiyi biraz geçmiş Hentaiye giriyor bence. İlk iki sezonu izlemiştim. Yeni sezon gelecek herhalde.

Tenzō said:
Şu sıralar Boku Wa Tomodachi Ga Sukunai izliyorum. Hoş animeye benziyor da ecchi değil. Bakalım 1. sezon finaline yakınım. Bitirince fikrimi yazarım.

Çok az ecchi bulabilirsin o animede. Ama konu bakımından daha çok komedi barındırıyor. İkinci sezonuda başladı bu sene animenin.

İzlemeyenler kesinlikle Sekirei'yi izlesin. Ecchi fazlasıyla olduğu gibi aksiyonda bol animede. Bide Harem. Daha ne olsun.  :grin:

Ecchi olmaması problem değil de türüne "Romance" yazmışlardı da pek göremedim nedense.

Boku Wa Tomodachi Ga Sukunai'yi bitirdim. Zevkli bir anime boş vakti olan izleyebilir. Az da olsa ecchi sahneleri var. Toradora'nın 17. bölümüne geldim. İlk bölümler gayet güzeldi de şu sıralar biraz sıkıcı bir hal aldı. Sekirei'yiye bakacağım şimdi.

Sekirei ve Toradora hazırda bekliyor. Başlarım birazdan.

@tenzo, sekirei neyse de aynı anda toradora izlememizde bi tuhaflık yok mu? :eek: Ne acaip rastlantı bunlar böyle? :lol:

@tenzo, sekirei neyse de aynı anda toradora izlememizde bi tuhaflık yok mu? :eek: Ne acaip rastlantı bunlar böyle? :lol:

Cidden garip. :razz:

Edit: Zero no Tsukaima'yı izledim. 1. sezon gayet zevkliydi. Geri kalan sezonları sonra izlerim. Unutmadan, türüne ecchi demişler fakat hiçbir bölümde ecchi tarzı bir sahne yoktu.

Edit: Toradora da bitti. Cidden hoş hikayeydi. Sanırım şimdi Eden of The East'e başlayacağım. Baya kişi beğenmiş.

Tenzō said:

Cidden garip. :razz:

Edit: Zero no Tsukaima'yı izledim. 1. sezon gayet zevkliydi. Geri kalan sezonları sonra izlerim. Unutmadan, türüne ecchi demişler fakat hiçbir bölümde ecchi tarzı bir sahne yoktu.

Edit: Toradora da bitti. Cidden hoş hikayeydi. Sanırım şimdi Eden of The East'e başlayacağım. Baya kişi beğenmiş.

Zero no Tsukima'nın üçünsü serisi ecchi bakımından zengindi. Bide dördüncü serisi birazda olsa ecchi barındırıyor.

Bu arada To Love Ru ecchi bakımından süperdir. İzlemediyseniz izleyin kesin. Üç serisi var. İlk seriden itibaren ecchi ve çizimler dahada kaliteli oluyor. Üçüncü seri olan To Love Ru Darkness'da ecchi tavan yapıyor zaten...

Zero no Tsukaima'nın 4. -son sezonunu- yeni bitirdim. Pek ecchi sayılmaz ama mutlaka izlenmesi gereken harika bir anime. Hikayesiyle, karakterleriyle, her şeyiyle harika. Final efsane olmuş olsa da hala favorim 2. sezonun finali. Herkese öneririm.

Tenzō said:
Zero no Tsukaima'nın 4. -son sezonunu- yeni bitirdim. Pek ecchi sayılmaz ama mutlaka izlenmesi gereken harika bir anime. Hikayesiyle, karakterleriyle, her şeyiyle harika. Final efsane olmuş olsa da hala favorim 2. sezonun finali. Herkese öneririm.

Aynen, benimde favorim ikinci sezon finali. Beni son sezonun finalinden daha çok etkilemişti.

Sekirei bitti. Sekirei: Pure Engagementin yarısındayım. Epey tadında bir animeymiş. Tam tadında ecchi, tam tadında senaryo ve tam tadında karakterler. İyiymiş.

To Love-Ru bitti de anlaşılan Motto To Love-Ru Trouble mangaya daha bağlıymış. Şimdi de onu izleyeceğim anlaşılan. Bu arada To Love-Ru bol ecchili hoş anime ama finali hariç doğru düzgün bir senaryosu yok. 26 bölüm biraz sıkabilir yani. Motto'yu da izledikten sonra az biraz bir şeyler yazarım.

Sekirei ve Sekirei: Pure Engagement bitti. Asu no Yoichi'yi yarıladım. Vampire Knight'a da başladım. Ama çok yavaş ilerliyor. Pek hoşuma gitmedi.

Yalnız sekirei harbi kaliteli bi yapım. Tenzo vermişti sanırım onun adını. Şöyle öneriniz varsa verin. Aparatif götüreyim.

Kayıp balık Nemo Anime olsaydı
389768_10151212813516840_78494268_n.jpg

Back
Top Bottom