Anime Hakkında

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Burak Pala

Veteran
Sizce Anime izlemeye başlamalı mıyım? Pek emin değilim.Ve eğer başlarsam ilk olarak hangi animeyi izlemeliyim ?

Death Note, farkındaysan diğer soruna yanıt vermedim :razz:

Bazı arkadaşlar ağır buluyor olabilirler ilk defa anime izleyenler için ama ben ilk bunu izlemiştim ve çok keyif aldım. Belki başka anime izleseydim bu kadar sevmeyebilirdim. Benim için geçerli tabiki.

Sonrasında da Avatar- The Legend of Korra'yı izlemiştim. Bir de Aang'li olanı var ilk olan, çizimlerini beğenmediğim için izlemedim.

Ama tabi bunu anime konusunda sorsan daha iyi olurdu.

Ben de ilk Death Note izledim.Hatta ağır spoiler yemiştim.İnternette siteler var türkanime.tv ve Youtube'da bölümleri var.Daha çok yerlerde de var.

Ayro said:
Metehannica said:

Kafanı kesebilirler, dikkatli ol .s
Hoşbulduk.

Metehannica said:
Sonrasında da Avatar- The Legend of Korra'yı izlemiştim. Bir de Aang'li olanı var ilk olan, çizimlerini beğenmediğim için izlemedim.
Evet başlayalım.

1- Avatar anime değildir. Bi imzama ya da profilime bak sonra animelere bak bakalım.
2- Avatar: The Last Airbender'ın hikayesi ve kurgusu Avatar: The Legend of Korra'dan kat ve kat daha iyidir. Serinin en sevilen kısmı The Last Airbender. Redditte bile 260kya yakın subı var. ATLA biteli 10 yıl oldu halen aktif olarak takip ediliyor..
3- Avatar'a çöp ehm ehm... anime diyen izlemesin zaten.

Kafa kesme işlemi tamamlandı..

animelerin hepsi çizgi film değil mi zaten? niye anime çizgi film değildir topuna giriyorsunuz ki, içlerinde aktör yok CGI yok, tamamen çizimlerden yapılıyor, therefore çizgi film.

çizgi film olması sadece çocuklar içindir demek değil, onu bilseniz yeter.

ayrıca forumda koskoca 400 sayfalı anime konusu var, zaten aktif olarak kullanılıyor, niye buraya böyle bir konu açma gereği duyuldu? hobeto tatile gitmiş herhalde :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom