Anime Açılışları, AMV, Japon Müzikleri ve Ayriyeten Nightcore

Users who are viewing this thread

Başlıkdan da anlaşılacağı gibi burası bir çeşit platform. Konuyu UXC'nin "Anime/Manga" konusundan bir nebze fikir almış olarak açmak istiyorum. İstediğinizi atabilirsiniz.  :razz:

Şimdi o mesajı editliyorsun, sindirterek atıyorsun tamam mı? 3 günde hepsi bitmesin hani.  :razz:

loosecontroi'nin en iyi ASMV serisi hatta şu ana kadar izlediğim en iyi ASMV serisi gerçi bana göre aralarından en iyi olan 4. çıkan.

AMV'lere ilgin varsa şu anda sürmekte olan AMV yarışmasına davet ederim seni, tek yapman gereken şey favori AMV'lerini -sayı sınırlaması yok- bana özel mesaj olarak atman.

Çeşitliliğin az olmaması adına nightcore da atabiliyoruz artık konuya. Fakat mümkün olduğunca japonca olsun. Çok güzel bulduğunuz farklı dillerde nightcore müzik videoları varsa koyabilirsiniz tabii. :razz:

Tenzō said:
loosecontroi'nin en iyi ASMV serisi hatta şu ana kadar izlediğim en iyi ASMV serisi gerçi bana göre aralarından en iyi olan 4. çıkan.

AMV'lere ilgin varsa şu anda sürmekte olan AMV yarışmasına davet ederim seni, tek yapman gereken şey favori AMV'lerini -sayı sınırlaması yok- bana özel mesaj olarak atman.

4 tanesini tek iletiye sığdıramadım :grin:
Geç de olsa yollayayım adet yerini bulsun.

Back
Top Bottom