Angaryaları Düzeltin

Currently Viewing (Users: 0, Guests: 1)

Darktower

Regular
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
1
Yeni oyunun çıkması ile, hiç Warband oynamamış ya da oynamak için tekrar gelenler olacaktır.
Modlar dışında insanları oynarken yoran şeyleri biraz azaltıp ve düzeltseniz çok iyi olur.

Aklıma gelen şeyler şunlar:

-Yiyecek sayısını artırın. Özellikle oradan oraya giderken, yiyecek tedarik etmekle çok uğraşıyoruz. Bu gereksiz zaman harcayan bir angarya. Bence buna 500 sınır koyabilirsiniz. Satın alırken, farklı oranlarda pazarlara eklenebilir.
-Sığır, kervan gibi görevlerde, kervan ve sıgırların grup içerisinde gözükmesini sağlayın. Kervanlar yavaş takip ediyor. Gece olduğunda, görünürden kaybolabiliyorlar. Sığırları kovalamak yorucu ve ödülü az. Ödüllerini de artırırsanız çok iyi olur. Bunlar gruba eklenince, hızımız yavaşlayabilir.
-Evlilik olayı sadece ziyafet verme, ülke üzerinde yüksel tavsiyesi dışında seçenekleri artırımalı diye düşünüyorum. Araya ihanet vb. katılabilir.
-MB Fire and sword oyunundaki devriye sistemi bence oyuna eklenebilir. Savaşlar dışında, yağmacı vb. çok geziyor. Bunlar ile uğraşmak yorabiliyor.
-Lonca lideri ile konuşmak için, şehir meydanına girmeden seçenek ekleyin.
-Şehirler de birden fazla işletme, satın alma ayarını açın. Kendi şehrimiz de bile, lonca lideri buranın lordu sana, toprak vermez gibi saçma bir konuşma dönüyor.
-Karakter seviye limitini yükseltin. Buna ek olarak, özellikleri tekrar elden geçiirn.
-Engebeli savaş alanlarını, daha rahat hareket edilebilen haritalar ile değiştirin.
-Şehir ve kaleler de, MB Fire and sworddaki gibi, otomatik asker yetiştirmeyi açın.
-Eksik çeviri ve hatalı çevirileri düzeltin.
-Modlarda ki gibi arayüz ve dokuları ihtiyaç halinde yükle ayarı açıkken, yüklenme performansları artırsanız çok iyi olur.