Anatolien Unter-Batallion von Hutonix

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
courage said:
"Simon diyor ki" muhabbeti süperdi ama, acayip eğlendik =D MaHuD kimsenin gözünün yaşına bakmadı ha. Seromoni olunca bile öldürtmekten çekinmiyor. Gaddar adam =D

:smile: Komik adam MaHuD ya, bir anda diyor ya "Şimdi, bakın, şu adamı öldürürsem...", o anda rastgele sırada duran birisine sıkıyor tabancayı. :grin:

M.ArdA said:
Mawi "En öncekine nişan alın hep!" diyince olan oldu malesef. Ki benim o kuraldan da dün haberim oldu. :grin:
İngilizce bilmiyorsunuz abi. Adam "Aim at the First Person" dememiş. "Aim in the First Person" demiş. Oyuncunun gözünden nişan alın demiş. -.-

Goker said:
Evet, bir saat önce yazmış onu zaten. Herneyse, Hutonix Fransa Takımının başında geliyordu. Çok iyi volleylar yaptık, Anatolien olarak atışlarda gayet iyiyiz. :smile:
Sayfayı yenileyince yeni mesaj zannettim.

Siz fransadaydınız değil mi ? Karşılaşalım diye bekledim ama göremedim sizi gerçi oyunda tek tük düşman gördüm :lol:

Hey,

I am afraid my Turkish isn't so good, so I will write this in English...  :mrgreen:
I would like everyone to check out a thread on our forums and tell me what you think.
It's about the linebattles and trainings, more precisely... which ones we want to join.
http://mudcrab.eu/index.php?topic=75.0

Thanks in advance and Gule Gule because I am goign to sleep :razz:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom