Need More Info Ana karakterin ve bazı asker görünümlerinin kirpi gibi olması

başka karşılaşan var mı

• Total voters
    4

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.5.5
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

BHazaR

Recruit
Oyun İçi Garfik Ayarları:
İşletim Sistemi: AMD RYZEN 5
GPU:
İŞLEMCİ:
VERİ DEPOSU:
Anakart:ASUS TUF GAMİNG
Depolama Aygıtı (HDD / SSD): Oyun HDD üstünde windows sistem SSD de

videoda görüldüğü üzre ana karakter ve bazı askerlerin görünümünde problem var çözüm bulamadım bir türlü. Genel bir grafik sorunu değil sistem bilgilerine tam hakim değilim boş kalan kısımlar o yüzden.video

Oyun İçi Garfik Ayarları:
İşletim Sistemi: AMD RYZEN 5
GPU:
İŞLEMCİ:
VERİ DEPOSU:
Anakart:ASUS TUF GAMİNG
Depolama Aygıtı (HDD / SSD): Oyun HDD üstünde windows sistem SSD de

videoda görüldüğü üzre ana karakter ve bazı askerlerin görünümünde problem var çözüm bulamadım bir türlü. Genel bir grafik sorunu değil sistem bilgilerine tam hakim değilim boş kalan kısımlar o yüzden.video
Ben de karşılaşmıştım yeni save açınca düzelmişti

yeni save derken oyuna sıfırdan başlamak şeklinde mi hocam yoksa yeni kayıt dosyası mı oluşturayım

hocam denedim fakat maalesef hata devam ediyor 15 gündür oyuna giremedim yardımcı olmaya çalıştığun için teşekkür ederim :smile:
Estağfirullah ne demek :smile: . Son çare tamamen oyunu silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz. Dosyalarla alakalı olduğunu düşünüyorum yine düzelmezse maalesef elimden başka bir şey gelmiyor...

hocam denedim fakat maalesef hata devam ediyor 15 gündür oyuna giremedim yardımcı olmaya çalıştığun için teşekkür ederim :smile:
Hocam driverlar güncel değil mi? Sistem bilginiz pek yok gördüğüm kadarıyla, ekran kartınızı bilmiyorsunuz mesela, işlemci de dahil. Eğer driver kurmadıysanız özelden yardımcı olabilirim.

Hocam driverlar güncel değil mi? Sistem bilginiz pek yok gördüğüm kadarıyla, ekran kartınızı bilmiyorsunuz mesela, işlemci de dahil. Eğer driver kurmadıysanız özelden yardımcı olabilirim.
merhaba drivirler ve bios güncel hocam

Merhaba, geri dönüşte yaşanan gecikme için üzgünüm. Bu sorunla hala karşılaşıyor musunuz?

Back
Top Bottom