Ana görevdeki 2 küçük kardeş

Users who are viewing this thread

Abi bu kardeşleri bulan oldu mu hadi iki küçüğü geçtim diğer beraber başladığımız da ortada yok. Sadece krallık kurmak ile ilgili mi ana senaryo?

Beraber başladığımız kardeşimiz bende khazuit krallığında bir şehirde gözüküyor lakin bulamadım daha ana hikayede de komployu durdur kısmında takılı kaldım o yüzden ileride bulunuyor mu bilemiyorum

Beraber başladığımız kardeşimiz bende khazuit krallığında bir şehirde gözüküyor lakin bulamadım daha ana hikayede de komployu durdur kısmında takılı kaldım o yüzden ileride bulunuyor mu bilemiyorum
Bi de kardeşimiz klanda da olmuyor biraz saçma olmuş bu klan işi, ben daha çok hanedanlık gibi düşündüm ama kendi kardeşim yoksa ne kadar saçma :sad:

Muhtemelen kapalıdır o özellik hala. Oyunun erken erişimde olmasının tezahürü diye düşünüyorum.

Ama o kardeş üzerine bile çok güzel bir senaryo gelecektir bence.

Muhtemelen kapalıdır o özellik hala. Oyunun erken erişimde olmasının tezahürü diye düşünüyorum.

Ama o kardeş üzerine bile çok güzel bir senaryo gelecektir bence.
Umarım senaryo güzel olur biraz dallı budaklı olur bu sayede yeni seva açıp bi de şu yoldan deneyeyim diyebiliriz, gayet de keyifli olur :smile:

Zaten Warband'in ardından bunca sene birçok kişi güzel dallı budaklı, ordan oraya atan, bol yan görevli senaryo da bekledi. Tamamen erken erişime vuruyorum, inşallah yanılmam :smile:

Back
Top Bottom