AMD FidelityFX Super Resolution Resmi Olarak Çıktı! - Türkçe Altyazılı

Users who are viewing this thread

AMD’nin FidelityFX Super Resolution Teknolojisi için bugün paylaştığı (22 Haziran) ve resmi olarak çıkışının duyurusunu yaptığı videonun çevirisini yaparak Türkçe Altyazılı bir biçimde oyuncu arkadaşlar için hazırladım. Videoyu beğendiyseniz beğen butonuna basarak destek olabilir ve kanalıma abone olarak birçok röportaj çevirisi (oyunlarla alakalı ya da olmayan), oyun inceleme ve oyun videosunu takipte kalabilirsiniz.
Kanalıma abone olarak ve videolarımı beğenerek bana destek olan arkadaşlara çok teşekkürler.

AMD'nin, Nvidia DLSS'e rakip olarak çıkarmış olduğu FidelityFX Super Resolution teknolojisinin çıkışı bugün (22 Haziran) itibariyle resmi olarak yapıldı ve özellik belirli oyunlara da entegre olarak şu anda mevcut olarak bulunuyor. Videoda da bahsedilen şu anda FSR teknolojisine entegre ve kullanıma hazır olan oyunlar şunlar;
AMD FSR’ı resmi çıkış tarihiyle beraber destekleyen oyunların listesi (22 Haziran):
- 22 Racing Series
- Anno 1800
- Evil Genius 2
- Godfall
- Kingshunt
- Terminator Resistance
- The Riftbraker

Teknolojinin neler yapabildiğini, ne kadar FPS boost elde edebiliyor olduğumuzu ve bunu yaparken de görüntü kalitesini ne kadar koruyabildiğimizi kendisi denemek isteyen arkadaşlara duyurulur.

Last edited:
Gelsin gelsin valla 1050ti'ı 1-2 seneliğine daha f/p ürünü haline getirebilir gibi duruyor.
İşte getirecekleri oyunlar belirleyecek bunu da, oyun yapımcılarının entegrasyon konusunda çok kolay entegre edilebilir bir özellik olduğunu söylemeleri içimizi bu konuda fazlasıyla rahatlatacak bir haber oldu bence. Bu sayede, birçok oyun yapımcısı da kolay bir şekilde entegre edip oyunlarından oyuncuların kötü kartlarda ya da günümüzde çok da iyi sayılmayacak kartlarda da oyunlarını kaliteden çok fazla ödün vermeden yüksek performans ile oynayabileceğini düşünerek, uygulamaya geçebilirler benim düşünceme göre. Mantıklı olacak hareket de bence bu olacaktır, onların açısından da.

Back
Top Bottom