Aktif Oyuncu Listesi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Blackmore said:
Bir emek verilmiş emeğine sağlık öncelikle.Doğrusunu söylemek gerekirse Queas ve Feodrası daha yukarılarda aradı gözüm.
Teşekkürler. Bir de en yukarıda olan oyuncuya baktıkdan sonra bu arkadaşlara bakarak değerlendirirsen gayet dengeli bir puanda olduğunu farkedebilirsin.
Ryotaink said:
Blade 83, Feodras 85  :party:
Bireysel oyundan çok takım oyununa ve oyuncuların başarılarına bakarak değerlendirdik diyebilirim.
Delfad0r said:
bu daha çok kişisel arkadaş listesi gibi geldi :razz: Cjj yine treni kaçırmış :grin:
Senin görüşün yinede saygı duyuyorum ama kesinlikle bu düşüncen çok yanlış. Birisiyle sorunumun olması onun başarısını göz ardı ediceğim anlamına gelmiyor bu da çok yanlış olur du. Aramda sorun olan veya olmayan farketmez yeterince adil bir puan listesi oldu ki bu konuda Samu'nun baya yardımı dokundu. Listeye alınan kişiler 2017-2019 arası Tr ve Eu turnuvalarında kendilerini yeterince kanıtlamış ve şuanda da aktif olan isimler.

White Snake said:
Listede bulunmam şaşırttı beni ama garvidelin de bir çok oyuncunun üstünde olması daha da şaşırttı, yine de emeklerin için teşekkürler.
Hiçbir iddiam yok ama bence bulunmam gereken yerdeyim. Sana kim daha iyi diye bir şey kanıtlamama gerek yok. Liste tek başına hazırlanmış bir liste değil. Konuşmadan önce eğer varsa tabi biraz kafanın içindekini kullansan gayet güzel olur. Bu liste son turnuvalara göre hazırlanmış bir liste. Son turnuvalarda başarılarımız ortada hani dersenki takımın sayesinde kazandın WBMM gibi mac formatı olan platformda kda'larimizi karşılaştırabilirsin sen ve beni veya diğer oyuncularla. Dediğim gibi liste tek hazırlanmış bir liste değil birden fazla kişinin seçimleri ile oldu bu liste.

GarviDel said:
White Snake said:
Listede bulunmam şaşırttı beni ama garvidelin de bir çok oyuncunun üstünde olması daha da şaşırttı, yine de emeklerin için teşekkürler.
Hiçbir iddiam yok ama bence bulunmam gereken yerdeyim. Sana kim daha iyi diye bir şey kanıtlamama gerek yok. Liste tek başına hazırlanmış bir liste değil. Konuşmadan önce eğer varsa tabi biraz kafanın içindekini kullansan gayet güzel olur. Bu liste son turnuvalara göre hazırlanmış bir liste. Son turnuvalarda başarılarımız ortada hani dersenki takımın sayesinde kazandın WBMM gibi mac formatı olan platformda kda'larimizi karşılaştırabilirsin sen ve beni veya diğer oyuncularla. Dediğim gibi liste tek hazırlanmış bir liste değil birden fazla kişinin seçimleri ile oldu bu liste.

yani o sıralamayı benimle kd karşılaştırarak mı aldın? İlginç halbu ki lafımın başında listede olduğuma şaşırmış olduğumu söylemiştim. Ayrıca insanın gerçekleri kendi kendine kimse hatırlatmadan söylemesi ne kadar güzel :smile:

White Snake said:
GarviDel said:
White Snake said:

yani o sıralamayı benimle kd karşılaştırarak mı aldın? İlginç halbu ki lafımın başında listede olduğuma şaşırmış olduğumu söylemiştim. Ayrıca insanın gerçekleri kendi kendine kimse hatırlatmadan söylemesi ne kadar güzel :smile:
Kafanın ici gerçekten boşmuş. Listeyle benim alakam yok bende sizin gibi forumda gördüm. Listeyi Thorin, Samu ve Kiron ortak hazırladı.

GarviDel said:
White Snake said:
GarviDel said:
White Snake said:

Kafanın ici gerçekten boşmuş. Listeyle benim alakam yok bende sizin gibi forumda gördüm. Listeyi Thorin, Samu ve Kiron ortak hazırladı.

Listeden çok şikayetçi değilim , dediğim gibi gardelin altındaki bir çok oyuncu gardelden çok daha iyi olduğunu düşünüyorum, he diyorsanız aktiflik çok daha önemli ,o zaman neden olmasın?

Arkadaşlar bu puanlama kişiden kişiye değişir kimi a daha iyi bulur kimi b yi  buna bi şey yapamayız.Fakat yapıcakta bir şey yok .Burda bir emek olduğunu düşünüyorum .Bence bu emeğe ne olursa olsun saygı duyulmalı.Demek istediğim şu ki  burda sidik yarıştırmaya gerek yok Uzun lafın kısası ortam zaten kimin kimden iyi olduğunu biliyor .Yinede Thorin ve diğer yardım eden kişilere bunu yaptıkalrı için teşekkür ederiz.

White Snake said:
GarviDel said:
White Snake said:
GarviDel said:
White Snake said:

Listeden çok şikayetçi değilim , dediğim gibi gardelin altındaki bir çok oyuncu gardelden çok daha iyi olduğunu düşünüyorum, he diyorsanız aktiflik çok daha önemli ,o zaman neden olmasın?
Sen ne düşünürsen düşün liste bu. Madem çok düşünüyorsun git liste oluştur kendin hazırla.

Oyun konusunda birazcık bilgisi olan birisi olsan tamam derim kabul ederim
Fakat yorum yapabilecek bir kapasitede değilsin.

Kimseden çekinecek değilim bu konuda sonuçta bir oyun ve rekabetçi şekilde oynuyoruz. Açıkçası ben daha yukarıda olacağımı düşünmüştüm fakat liste bu müdehale edemem kendi düşünceleri.

Merhabalar,
Şu liste olayına hafiften bir açıklama getirip tüm tartışmalara izleyici kalmayı tercih edeceğim. Bu listeler tamamı ile bireyseldir. EU/NA komunitesinde bir süre önce yasağı kalktı ve insanlar bu listeleri tekrardan oluşturmaya başladı. Bunu yaparken listeyi hazırlayan kimseler her ne kadar düzgün yorum yapsalar da işin her zaman kişisel düşünce ve yargı üzerine olduğunu hatırlatmakta fayda var. Yani listeler kişiden kişiye değişen şahsi fikirlerdir. Buradaki listeleri herhangi bir istatistik kurumu hazırlamış gibi düşünmemeniz gerekiyor. İşin herhangi bir bağlayıcılığı yok. Tabi bu listeleri hazırlayan kişiler belirli denetimlere maruz kalabiliyor veya ortak fikirler alabiliyorlar. Bunun sebebi de objektif olmaya çalışmaları ve iyi niyet. Bu işin resmiyete yakın olmasını istemelerinden kaynaklı. O sebeple bu konu altında yapacağınız tartışmaların, bu olguya bağlı olduğuna dikkat edin.

Ayrıca değinmek isterim ki; Türkçe Forum'da bu tarz konuları forum yönetimi olarak şimdilik denetleyeceğiz. Bu sebeple, bu konuyu buna benzer listeler ve rekabet arttırıcı içeriklerin Türkçe Forum'da arttırılması için bir pilot uygulama olarak görün. İleride buna benzer varyasyonlarla kişiler kendi listesini de oluşturabilir, gelecek tepki ve olgunluklara göre. Böylece Türk Topluluğu içinde rekabet artar diye umuyoruz. Bu yazı bilgilendirme amaçlıdır.
İyi forumlar!

Sahinov said:
Arkadaşlar bu puanlama kişiden kişiye değişir kimi a daha iyi bulur kimi b yi  buna bi şey yapamayız.Fakat yapıcakta bir şey yok .Burda bir emek olduğunu düşünüyorum .Bence bu emeğe ne olursa olsun saygı duyulmalı.Demek istediğim şu ki  burda sidik yarıştırmaya gerek yok Uzun lafın kısası ortam zaten kimin kimden iyi olduğunu biliyor .Yinede Thorin ve diğer yardım eden kişilere bunu yaptıkalrı için teşekkür ederiz.
Hepreai said:
böyle farklı konseptlere türk communitysinin ihtiyacı vardı canlanması açısından elinize sağlık
Teşekkürler.

Açık konuşmak gerekirse listenin son derece hatalı olduğunu düşünüyorum. En basitinden
Fearless , Mountain, Metehanyus , Gorgi bu isimler benden daha iyi piyadeler benim 7-0 attığım adamın altında olamazlar. Ayrıca Thorin kimlere danışarak hazırladın bu listeyi bu da ayrı bir konu. En çok kızdığım nokta Mountain gibi TR nin en iyi piyadelerinden birisini sona yazman olmuştur.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom