Aktif Klanlar Listesi (Son Güncelleme: 28.09.2020)

Currently Viewing (Users: 0, Guests: 1)

Gameshero

Anti Cheat
Grandmaster Knight
WBWF&SNWVC
Best answers
0

Mount & Blade II: Bannerlord Türkiye Klan Listesine hoşgeldiniz! Bu liste aktif bir şekilde, belirli bir dönemler aralığında güncellenecektir. Forumda ve oyunda yeni başlayan oyuncuların rahatça klanlara ulaşabilmesi veya deneyimli oyuncuların bir klan arayışı varsa bulabilmesi için ve diğer klanların maç için diğer liderlere ulaşabilmesinde kolaylık sağlayacağını umuyoruz.​

Klanlar listesine eğer klanınızı eklemek istiyorsanız şu şartları karşılamanız gerekiyor:

• Forum üzerinde bir klan sayfası veya Groups sekmesinde bir klan grubuna sahip olmalı.
• En az 6 oyuncuya sahip olması.
• İletişim bilgileri ulaşılabilir durumda olması.
• Hâlihazırda bulunan diğer klanlardan farklı bir isime veya tag'a sahip olması gerekmektedir.

Credits:
Erminas'a kodlama yardımı için teşekkürler.
Piconi'ye yapmış olduğu klan listesi resim tasarımı için teşekkürler.

Klanınızı bu listeye ekletmek istiyorsanız aşağıda bulunan formu doldurup post olarak atmanız yeterli. Eğer ki unuttuysanız üzülmeyin. Periyodik aralıklar ile otomatik olarak listeyi güncelleyeceğiz!

Code:
Klan Adı:
Klan Tagı:
Klan konusunun Forum sayfası veya Group sayfası:
İletişim Bilgileri:

Aktif Klanlar
Risen Manifest [RM]Golden Horde [GH]Beta House [ΒΔΞ]Herd of Vultures [HoV]GrandTURK(Alımlar açıktır)
Forum SayfasıForum SayfasıForum SayfasıForum SayfasıForum Sayfası
Klan LideriKlan LideriKlan LideriKlan LideriKlan Lideri

Kingdom of CalradoiSultans Gaming [SGaming]Imperial Centurion/LegionWicked Tavern FanaticsOsmanlı Klanı

88 Gaming CommunityGreztens [GRZ]Team NCR RangersTeptor Hall [HTH] Harsh Martial [HM]

Last edited:

Gameshero

Anti Cheat
Grandmaster Knight
WBWF&SNWVC
Best answers
0
Teşekkürler. Eğer ki eklemesini unuttuğum bir klan var ise lütfen bu konudan veya PM üzerinden bana ulaşsınlar.

Lucon

Count
WBWF&SNWVC
Best answers
0
Ellerine sağlık kardeşim. Bizi de ekleme zahmeti için Teşekkürler. Ayırca tasarım güzel olmuş Erminas ve Piconi candır. @Gameshero

Best answers
0
eline sağlık güzel liste olmuş da listedeki klanlardan 6 tanesi hiçbir zaman aktif olmadı veya 500 saat boyunca hiç karşılaşmadım :grin: ve 4 tanesinin 6 tane üyesi bile yok isim vermiyorum çünkü yanlış anlaşılsın istemiyorum amacım laf çarpıtmak falan değil bu durumda yanlış bir şey de yok oyun doğru düzgün bi halde değil çünkü ancak listenin düzenlenmesi net bilgi elde etmek için daha mantıklı olur :grin:

Best answers
0
eline sağlık güzel liste olmuş da listedeki klanlardan 6 tanesi hiçbir zaman aktif olmadı veya 500 saat boyunca hiç karşılaşmadım :grin: ve 4 tanesinin 6 tane üyesi bile yok isim vermiyorum çünkü yanlış anlaşılsın istemiyorum amacım laf çarpıtmak falan değil bu durumda yanlış bir şey de yok oyun doğru düzgün bi halde değil çünkü ancak listenin düzenlenmesi net bilgi elde etmek için daha mantıklı olur :grin:
6 tane derken de iyimser yazmışsın. bence yapacak bir işi olmayanlar için iyi bile bu rakam. ama eğer oyun (MP) başarısızlık olacak, biraz oynadıktan sonra bırakılacak bir oyun olacak ise (gidiş yolu espor degilse), boş yere kimseyi organize etmek istemem açıkçası. zaten warband oynamışız oynadığımız kadar. olan aldığım hediye ettiğim bannerlord keylerine olur sadece. o da pek umurumda olmaz. ama olan vaktime olursa işte o sıkıntı. :grin: ayrıca yorumun laf çarpıtmak değil demişsin de laf çarpıtmamış gibi yapıp laf çarpıtmak gibi olmuş yorumun ana teması. üstüme alınmadım ben ama okuyupta alakası olmasa bile alınacak kişiler vardır abi. zaten yorumu anlamak için 10 kere okudum haha. :grin:

Firates

Steppe Dragon
Archduke
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Klan yöneticilerine tek tek şu an aktif olup olmadıkları sorulabilir, burdaki klanların yüzde 80'inin bir tane oyuncusunu bile 3 aydır oyunda görmedim.

Jufasto

Veteran
WBWF&SNW
Best answers
0
Eline sağlık kankacım :cool:
Fakat buradaki önemli konu klanların gerçekten aktif olmasıysa oyunun başından beri hiç daha klan tagını oyunun içinde görmediğim isimler var :smile:

Gameshero

Anti Cheat
Grandmaster Knight
WBWF&SNWVC
Best answers
0
Özel mesaj ile bildirmeme rağmen bu listede olmamak da bir garip ya
Daha güncellemedim ondandır.

Eline sağlık kankacım :cool:
Fakat buradaki önemli konu klanların gerçekten aktif olmasıysa oyunun başından beri hiç daha klan tagını oyunun içinde görmediğim isimler var :smile:
Forum sayfalarını baz alarak yaptım. Aslında bu konuyu konuşarak yaparsak diğer pasif klanları kırmızı renge çekebilirim

Barant

Sergeant
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
[HTH] Teptor Hall klanı olarak şuan aktif değiliz uzun bir süre(erken erişim bitene kadar) takım olarak veya bireysel olarak mutliplayer de olmayacağız en azından şuanlık böyle . Düzenleme yapacağın vakit kırmızı yaparsın veya kaldırırsın sana kalmış ben söylemiş olayım.

Ha canım sıkılınca tek başıma MP ye girerim belki ama dediğim gibi