AKK Kaldırılsın

Users who are viewing this thread

Milena said:
AKK'yi anladım hem de uygulamalı. Daha önce hiç bu kadar yavaş olmamıştı...
2gVY92.png
Ben GTA 5 i tam ay sonunda indirmiştim, arada kaynadı gibi bişey oldu :grin:
Benim sınır 75 GB. Kampanya vardı zamanında, +2 TL vererek 75 GB yapmışlardı.

Milena said:
AKK'yi anladım hem de uygulamalı. Daha önce hiç bu kadar yavaş olmamıştı...
2gVY92.png

ErkutErdem said:
AKK'ye inat indirmeye devam.Laptop sabaha kadar yanarsa sorumlusu sensin superonline.
dQCx4XG.png

Lan şu an yaptığım indirme 10-110 kb/s arasında gidip geliyor. Özledim lan 2.5mb/s'yi. (Köy interneti de biraz çöp ama olsun sonuç aynı)

Şöyle hayal edin 1000 mbps yani fibersiniz internet hızınız okadar şahane ki 100 gb yi 15 dk de indiriyosunuz ahh her dizi hd her film hd ve hatta 4k kalitede izliyordunuz oda ne 7.5dakika sonra hız 3mbps

Acıklı bir hikayw

http://www.speedtest.net/my-result/a/1351122696
Telefon bile olsa bu kadar düşük olması çok saçma. 4 günde 100 GB AKK doldurmam mümkün değil. Ping de cabası.

akk.jpg
:neutral:

Evde 4 akıllı telefon, 1 tablet, 2 pc var. Üstte attığım kendi telefonumdandı. PC'lerden birisinde internet AKK varmış gibi çalışıyor, diğerinde de her zamanki alabildiğim en yüksek değerleri alıyorum.
4480471652.png

viva la bam said:
Nerdeyse 168bin imza oldu, geçen hafta basın toplantısı eşliğinde dilekçe vericez falan diyorlardı hala ortada hiçbir şey yok.
Biz üzerimize düşenleri yaptık efendim, bundan sonrası kampanyayı başlatan kişinin sorumluluğu.

Teledünya kullanan tek benim sanırım. Televizyon + 10 Mbps 49 TL.
İnternet genelde ayın yaklaşık yarısına gelince bitiyor. Şuan bitik :razz:
http://www.speedtest.net/my-result/i/1307688504
Battlefield 3 oynanırken telefondan test ettiğim hız.

erennuman_mb said:
Teledünya kullanan tek benim sanırım. Televizyon + 10 Mbps 49 TL.

Bu forumda kim Uydunet kullanıyorsa paketleri aynı anasını satayım. Genghis Khan'ın da paket böyleydi yanlış hatırlamıyorsam.

F/P olarak en uygun tarife bu çünkü. TVde 3 5 hd kanal var belgesel, FX falan. İnternet de ortalama olarak iş görüyor. Uydunet kullananlar TV yayınından vazgeçmek istemediği için diğer firmaları secmiyor bence. Zaten başta 512 kbit ve 1 mbit hızlar vardı. Millet uzun bi sure bunu kullandı. Ben de artık video falan izleyemez olmuştum, tarifeleri de hiç bilmiyordum. Halbu ki 5 TL farkla 10 mbit e cikariyorlarmış. TV de olunca uygun geliyor yani.

Back
Top Bottom