Ak Elâ [Yüzüklerin Efendisi] Warband için yeniden toplanma...

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
aslında şu modun conquest gibi olması isterim nazgullerle oyanyabilmek sauron olabilmek çok iyi olurdu fakat oyun motoru izin vermez

S1NY4L said:
Çok güzel,atlarda değişecek değil mi?

Evet atlar ve mızrakla değişecek.

Bu arad bu Rohan>Rohirrimdeki en güçlü zırh seti. Daha paçavralılarıda olacak.

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Rohan Savaş Atını yapıcaksın demi? :smile: Hani şu atın boynundan yukarısı hariç örme zırhlı, panzer gibi olanlardan.

Xefor Cioss said:
S1NY4L said:
Çok güzel,atlarda değişecek değil mi?

Evet atlar ve mızrakla değişecek.

Bu arad bu Rohan>Rohirrimdeki en güçlü zırh seti. Daha paçavralılarıda olacak.

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Rohan Savaş Atını yapıcaksın demi? :smile: Hani şu atın boynundan yukarısı hariç örme zırhlı, panzer gibi olanlardan.

Msn'den emrettin ya yapacaz artık yapacak birşey yok :lol: (Hıyar)

Vahdet kaplamalarda yaptığın değişiklikleri gösterirken modelin de bana ait olduğunu belirtmeni istiyorum dostum :smile: Çünkü çok eski (The Last Alliance modundan kalma) modeller bile var bu yüzden hatırlamayan bilmeyen olabilir.Aslında bunu söylerken biraz çekindim ama modellerin sahibi olarak uyarmamda bi sakınca yoktur inşallah. Bu arada texture yapmayı öğrenmen gerçekten çok yararlı olmuş.Tebrikler :smile:

Eğer bir hak yeme olayı varsa helalleşin birşeyler ayarlayın ha :smile: Eski modellerin birçoğu Necati'nin zaten ama sen onları bize verdin zaten diye biliyorum, tabi ki senin olduğunu belirtmemiz lazım haklısın...
Bu arada eski yazılanlara bakıyordum da Warband başlangıcındaki videoyu değiştirmek mümkün fazla yer kaplamayan güzel bir başlangıç videosu yapabilirsek, ben de ilgileneceğim bu konuyla yardım edecek varsa mesaj atabilir

DreadShadow said:
Rohirrim, Gondor ve Uruk Hai zırhı model hali necatiye ait tabiki. geri kalan herşey bana ait. texturelerde dahil :smile:

Sürekli yeni değişiklikler yapıyorum ve her seferinde "modeller necatiye ait." demem komik olur diye düşündüm. :wink:

Geç yorum için kusura bakma ankarada iftar vakti.. :smile:
Öyle düşünme bence yani en azından ben öyle yapardım.Çünkü milletin o modeli kimin yaptığını öğrenmek için bikaç sayfa geriye gideceğini sanmıyorum.Ayrıca o alıntıyı yeterliyi görüyosan bu seferde moda sadece o yaptıklarımla katkı sağlamışım gibi bi görüntü oluşmuş.Hacı bilmiyorum konu fazla uzadı gibi uyarmamda bi sakınca yok diye düşünmüştüm bence daha uzatmaya gerek yok :neutral:

Necati said:
Geç yorum için kusura bakma ankarada iftar vakti.. :smile:
Öyle düşünme bence yani en azından ben öyle yapardım.Çünkü milletin o modeli kimin yaptığını öğrenmek için bikaç sayfa geriye gideceğini sanmıyorum.Ayrıca o alıntıyı yeterliyi görüyosan bu seferde moda sadece o yaptıklarımla katkı sağlamışım gibi bi görüntü oluşmuş.Hacı bilmiyorum konu fazla uzadı gibi uyarmamda bi sakınca yok diye düşünmüştüm bence daha uzatmaya gerek yok
:neutral:

Tamam bundan sonra koca koca yazarız adını :smile: yada re-texture, re-model.

Edit : Modelleri de ben yapmışım gibi göstermişim galiba. k.bakma.

Atlarda kalkan olucak mı kalkan :grin:

rotk%20highrez%20rohirrim.jpg

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom