Akıllı Telefon-Smartphone

Currently viewing this thread:

finde

Count
WBWF&SNWVC
Best answers
0
Modeline göre değişir, bende huawei g7 var baya memnunum. 1000 tlye almıştım zamanında, iphone 5-5s'den daha iyidir.

P9 ya da mate 9 kamera açısından efsane telefonlar.

finde

Count
WBWF&SNWVC
Best answers
0
Neutron!1! said:
Ya aslında 3700 lira bütçem var ama karar veremedim iphone 5s mi yoksa huawei P9 mu alsam diye
Huawei mate 9 efsane bi telefon olmuş ama iphone prestiji istiyosan o başka. Ayrıca iphone'un ikinci el fiyatı çok daha iyi.

Cala_Leon

Master Knight
WBWF&SNWM&B
Best answers
0
Phyanaphos ¤ said:
Neutron!1! said:
Yani işlemci falan çok anlamıyorum. Kamera iyi olsun sade basit olsun istiyorum
Kamera mı? Htc 10.
Androidlerin ön kamera sıkıntı gibi biraz ? Selfie kamera konusunda iphone oldukça iyi gibi ama bu önerini aklıma tutacağım

Negasonic Teenage Warhead

Grandmaster Knight
Best answers
0
Corneille de Witt said:
İphone 5s A1457 4.5G'yi destekliyor mu? Bir de işe yarar mı?
Destekliyor ama 5 para etmez bende iphone 5s kullanıcısıyım hiç iyi değil tavsiye etmem çünkü çekmiyor bile ltedeyken  3g hızında gibi çekiyor :facepalm:

The White Wolf

Grandmaster Knight
Best answers
0
Ciddi misin? Arkadaşlarımın çoğunda Iphone 5 var (5s değil) çok memnunuz diyorlardı. Acaba arada fark oluyor mu?

DempseyRoll

Knight
Best answers
0
Arkadaşlar bana da telefon önerisi gerek. Bütçem 1000TL, en fazla 1250'ye kadar zorlayabilirim. Samsung J7 düşünüyorum ancak belli bir süre sonra kasmaya başladığını söylüyorlar, bu yüzden çekiniyorum. Alacağım telefonun en azından 2.5 yıl dayanması gerek. Maddi durum belli, tekrar telefon alamam sorun çıkarsa.

Ne önerirsiniz?

The White Wolf

Grandmaster Knight
Best answers
0
Huawei G7'yi arkadaşlar çok övüyor, ama ben daha kullanmadım. Forumdaki arkadaşlar yardımcı olabilir.

finde

Count
WBWF&SNWVC
Best answers
0
Ben iki senedir huawei g7 kullanıyorum çok güzel telefon ama biraz eski kaldı. Eğer internetten alma sıkıntın yoksa hepsiburadadan xiaomi mi 5 düşün derim ben, bu fiyata daha iyisi yok.

kenterte🦄

Grandmaster Knight
M&BWB
Best answers
0
Serofix said:
Arkadaşlar bana da telefon önerisi gerek. Bütçem 1000TL, en fazla 1250'ye kadar zorlayabilirim. Samsung J7 düşünüyorum ancak belli bir süre sonra kasmaya başladığını söylüyorlar, bu yüzden çekiniyorum. Alacağım telefonun en azından 2.5 yıl dayanması gerek. Maddi durum belli, tekrar telefon alamam sorun çıkarsa.

Ne önerirsiniz?
gm5 plus al geç bence. google imzası olan, türk markası olmasına rağmen avrupada satılan bir ürün. donanım olarak yeterince iyi. en az 2 yıl yazılım güncellemesi desteği de var.

kierra

Baron
WBWF&S
Best answers
0
root yapmayı bilen var mı beyler benim S7 ye root yapmak istiyorum ama hiç çakmam telefonlardan

Recaizade Mahmut Ekrem

Grandmaster Knight
WBWF&SVC
Best answers
0
kierrakennedy ▶️️ said:
root yapmayı bilen var mı beyler benim S7 ye root yapmak istiyorum ama hiç çakmam telefonlardan
Garanti süresi geçmediyse Kingroot ile geçici root yap.
Ha yok geçtiyse forum xda kullan, var tüm bilgiler.

Kaptan

Master Knight
WBWF&S
Best answers
0
Telefon için ₺1500'lük bir bütçem var. Aklımda ikinci el bir iPhone 6S aramak var ama yine de buraya da akıl danışayım diyorum. Daha iyi yaparsın diyeceğiniz başka bir seçenek var mı?

ErkutErdem

Count
WBNWM&BWF&SVC
Best answers
0
Huawei denemek isteyen varsa Mate 10 çıkacak yakında. Mate 7 kullanan biri olarak tavsiye ederim. Büyük ekran,  yüksek çözünürlük, fazla ram güzel işlemci. Kamerayı da geliştirmişler iki tane mi ne var arkada.

Bu arada neden herkes iPhone soruyor, istiyor? Burada bi abiye cv dosyasını attım maile eklenti olarak ekleyen kadar akla karayı seçtik. Gördüğüm en gereksiz yazılımına sahip. Klavyesi çok ufak yazı yazılmıyor. Ben bu telefonla ödev yazmıştım bayağı üç sayfa essay.  Ha ben zaten fazla telefon kullanmam arkadaş ortamında masaya çıkarıp koymak için istiyorum diyorsanız alın. iPhone'a yapan salak kız kitlesi mevcut.