Akıllı Tahta Yasak Site Engelini Aşma | %100

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Genghis_Khan61

Arkadaşlar okul kapandı biliyorum geç ama seneye okulda kopacaksınız bi izleyin sonuna kadar sonra yorum atıp teşekkür edersiniz zaten :smile: (HD İzleyin [720p])

Buda karne günü çektirdiğim fotoğraf (tipimi boşverin ezik gibi çıkmışım : )

Üstelik arkadaşlarınız Puffin'i önceden telefonlarında bulundursunlar[size=14pt] (Connectify)
Code:
http://www.tamindir.com/connectify/
programıyla kablolu interneti dağıtsınlar ve özgürce internet kullansınlar .[/size]

Değişik bir yöntemmiş. Lakin bu kadar uğraşmaya gerek yok. İnternetten bir tane proxy adresi bulun kullanın. Yada proxy adresleri için programlar var(ultrasurf, hideman vb.) onları kullanın.

NOT : 2.Dönem interneti f@tih'e bağlayınca artık girilmiyor (Heryerde bağlanmadı), yani 1.dönem bizde ultrasuft kullanıyorduk ama II.Dönem işlevi kalmadı çalışmıyor . Yani bir de her yerde internet aynı değil kimi yerde ultrasuft çalışırken bazı okullarda çalışmıyor internet kaynağından dolayı,bazı yerlerde de net kablolu bazı yerlerde wifi...

Paradox said:
NOT : 2.Dönem interneti f@tih'e bağlayınca artık girilmiyor (Heryerde bağlanmadı), yani 1.dönem bizde ultrasuft kullanıyorduk ama II.Dönem işlevi kalmadı çalışmıyor .
O programla alakalı değildir. Ulstrasurfdeki proxy adresi bir süre offline olmuştur yada direk kapanmıştır. Güncel sürümler kullanılırsa VPNler ölmez.

Malesef böyle değil @2'yi editledim tekrar bakın , VPN programlarını engellemişler ama bazı yerlerde engellememişler çalışıyor.Engellenen yerlerde yaptığım yöntem rahat olur.

Paradox said:
Malesef böyle değil @2'yi editledim tekrar bakın , VPN programlarını engellemişler ama bazı yerlerde engellememişler çalışıyor.Engellenen yerlerde yaptığım yöntem rahat olur.
:grin: :smile:
Sözde bilgisayar uzmanıymışsın. Ya yanlışlık yaptın ya da proxy'nin ne olduğunu ve ne işe yaradığını bilmiyorsun. İnternet bağlantısı olan herkes proxy adreslerinden bilgileri aldığı takdirde online bir proxy sunucusuna bağlanabilir.

Lütfen sözde pc uzmanıymışsın gibi alaycı kelimeler etmeyelim çünkü bende böyle bir şeyle ilk defa karşılaştım hadi diyelim Ultrasuft bozuk Hotspot neden işe yaramıyor ondada hata alınıyor . Eğer sizde gözlerinizle görseydiniz sizlerde inanırdınız . 3-4 proxy programı denedim çok uğraştık ama 2.dönem hepsinde hata aldık . Bağlantı sorunu yaşadık . Tıpkı bilim gibi bilgisayarlarında bilmediğimiz çook özellikleri var burda da nadir bir şey söz konusu eğer unutmazsam bizzat videosunu çekip atardım lakin yaz oldu okullar kapandı böyle bir şey yapamam ama olmuyor diyosam olmuyor . Çünkü denedim . Sizin yanlışınız  var . Keşke video ile gösterip inandırabilseydim lakin...

Proxy ayrı program ayrı birşeydir önce bunu anlamalısın. Videodaki programın amacıda windowsda android yazılımlarını çalıştırmaktır.
Program sadece basit bir görevi çalıştırır.Eğer proxy sunucuları çalışmıyorsa bunu nedeni herhangi bir engel yada programda hata değildir. Sunucunun kapalı olması veya  bilgilerin yanlış girilmesidir.

Cevap verme artık. Teknoloji hakkında tartışıp insanları bilgilendirmeyi severim ama içinde " onu engellemişler " , " bu program bozuk " gibi cümleler olunca çok sıkıcı oluyor.

Sadece ego , bildiğini sanıyorsun yanılıyorsun ve inanmak istemiyorsun . '' Ben biliyorum '' dan başka bir şey demiyorsun !
- Konununda içine ettik !

Milli Eğitim'in bağladığı internette garip bir şekilde hiçbir VPN programı çalışmıyordu. Ultrasurf de, Hotspot da, Spotflux da. Ama Opera'nın Turbo özelliğiyle girebiliyorduk biz.

Denemedim ama ilginçmiş , inanmayanlar varda şu VPN programlarının çalışmayanlarına
kenterte said:
Milli Eğitim'in bağladığı internette garip bir şekilde hiçbir VPN programı çalışmıyordu. Ultrasurf de, Hotspot da, Spotflux da.

Ben VPN programlarının kendi sunucularıyla iletişime geçememesi gibi bir şeyden dolayı olduğunu düşünüyordum onun. Bağlantı hatası veriyordu çünkü. Yoksa proxy'nin işe yaramaması gerçekten ilginç.

Evet aynen de öyle , bağlantı hatası veriyordu , bende sürekli bunun üzerinde uğraşıyordum en sonunda buldum bu taktiği okulun son haftası girmediğimiz site kalmadı , kızlar felan temple run mu ne onu indirip oynayıp duruyordu , android gibi ya :smile:  Bizde connectify programını indirdik telefondan facebook ' a felan giriyorduk . = Connectify (Kablolu interneti kablosuz gibi yaymak [Kullanıcı adı ve şifreyie kendin ayarlıyosun] )

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom