Ailesi dağılan adam

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

ted112

Banned
Yeni evlenen genç çift çok mutluydu. Her gün birbirlerine sevgi sözcükleri söyleyip dururlardi. Yakın zamanda bir kız çocukları olur ve 5 yıl sonra anne kanser olur. Her gün acı çekmeye başlar her nefes alışı işkence olur. Kocası elinden geleni yapar hayata bağlamaya çalışır. Kadın her gece ağlamakta. Çocuk ise annesinin kanser olduğunu bilmiyor. Anne bir gece oturup bir şeyler yazar. Adam ise karısının daha fazla acı çekmesini istemediğ için bir şekilde öldürmeyi planlar. Gece yarısı anne ve çocuk yatmak üzereler. Anne bir bardak su ister adam mutfağa gider bu sırada kız da susar ve babasının peşinden gider. Baba suyun içine zehir atmıştır ve karısına götürürken çocuk suyu alır ve bÜtün suyu içer. Babası hayır diye bağırır fakat herşey çok geç. Küçük kız oracıkta yere yığılır. Dakikalar geçtikçe kızın bedeni yeşil renk alır ve deri değişmeye başlar. Bu sırada adam karısının yanına gider ve herşeyin yolunda olduğunu söyler. Kadın yaşlı gözlerle son kez gülerken oracıkta gözlerini kapatır. Adam karısının yazdığı notu okur. Notta kızlarının bir uzaylı olduğu yazmaktadır. Salona koşan adam kucuk kızının bir uzaylıya dönüştüğünü görür.

Kardeşim amaç ne ? İşsiz misin ?,Kafayı mı yedin ?
Trollük başa bela.:grin:
*Resmen beni banla diyo moderatöre şikayet ettim.:grin:*

16gdell.jpg

Hayır... Bunu yapmamalıyım... Mute yemek istemiyorum... KIMMER CHAT ÇIKTI ASDASDASDASD YAPIYORUM!

İbretlikmiş kardeş sağolasın :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

kenterte said:
Özellikle kızın uzaylıya dönüştüğü kısımda gözyaşlarıma hakim olamadım. Çok başarılı bir hikaye.
Ulan.:smile:. :grin:. :mrgreen:. :lol:

kenterte said:
Özellikle kızın uzaylıya dönüştüğü kısımda gözyaşlarıma hakim olamadım. Çok başarılı bir hikaye.

+1  :mrgreen:

Hikaye yazmak istiyorsan seni buraya alalım.

Kolay gelsin.

Jerry adında bir çocuk varmış ve bu yazıyı 5 kişiye atmadığı için gece 3 de annesini evde ölü bulmuş.

Şimdi snde bu yzyı 5 kişiye atmssn gece 3 de anan ölür.

( Kusura bakmayın banada geldi )

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom