Age of Empires

Users who are viewing this thread

buraya kimse bi şey yazmıyo meydan bomboş bu durumu kimse de kamışına takmıyo ama ben yine yazıcam.

üsttekini yazalı bir ay geçmiş sadece ama 2022 etkisi sanırım, ulan ne mutluymuşum be. derdim neydi ki acaba, neyse. tatilde botlarla kafayı bozdum ve neredeyse tüm ülkelerle kapıştım ve analiz yaptım: britons kadar kanserojen bir ırk yok. hep britons oynardım herkes sinir olurdu, onları şimdi anlıyorum. ilk defa bu kadar iliklerimde hissettim o uzun okları. bende olduğu müddet seviyorum şu uzun okçu denen mereti. o yüzden britons oynamaya devam.

buraya aslında ocakta yazacaktım fakat o ara ecof oynamaktan yazmayı unutmuşum. sonrasında da praetorians oynamaktan unuttum.

aslında gelip ulan üstteki iletiyi yazdığımda ne mutluydum kim bilir derdim neydi ki yazacaktım. yazdığımı farz ediyor ve ulan dört ay önce ne mutluydum kim bilir derdim neydi ki diye ekliyorum. bir savaş düşününüz ama her cephesi kaybedilmiş...

birkaç aydır girmiyorum oyuna ama en son girdiğimde çok ucubece oynuyordum ve bu oyun zevkimi ona katladı. eski demirbaş milletlerle asil bir imparatorluk yönetir gibi oynamıyorum artık. orman kuralları, vahşet ve kaos! vietnam aldığım bir elde keşke hobeto ve pentagram abilerim gelse de şöyle bir yurduma demokrasi getirseler... var bi hayalimiz... :roll:

buraya aslında yazmayacaktım ama hazır ayda yılda bir forum aklıma gelmiş, kim bilir bir dahakine ne zaman hatırlarım, üstelik ocağa da hazır birkaç gün var yazayım dedim.

ilk defa bi üstteki iletimden daha mutluyum. hayatım hala berbat durumda ama üstteki ne rezil zamanlardı be... neyse.

tam olarak üç el attım ve hepsini kaybettim. üstelik bota karşı kaybettim. vietnam gerilla merilla dedik terörist terörist oynamaktan oyun nasıl kazanılıyordu unutmuşum. üstelik sonda britons alıp da kaybettim yani bu benim açımdan önemli, olmaması gereken bir mağlubiyetti. hayatta kaybetmeye alışmışız ecof'ta kaybetmişiz be abi çok mu? asıl sorun oyun mentalitem değişmiş. kazanmak yerine en iyi nası kaybederim olarak bakıyorum oyuna sonra koçbaşı konvoyları merkezimde geziyo. müttefikler paspas olmuş, tüm kahramanlar ölmüş. yurdumuza gecenin karanlığı çökmüş fakat bizim şafağımız da elbet yeniden sökecektir şanlı uzun okçu.

Back
Top Bottom