Agar.io

Users who are viewing this thread

Yarım saat, kırkbeş dakika kadar bu ipdeyim adım Amandil. Gelirseniz görürsünüz.

connect ("wws://213.219.36.55:443")
FFA

ip değiştirdim az önceki türkiye serveriymiş.

Tr serveri açılınca yardımlaşma olmayınca kötü oldu üstüne birde klanlar kurulmaya başladı ne güzel geçende 4. sıradaydım bizim Türkler her zamanki gibi 4 tane adam beni sıkıştırdı öldüm ya

Elemanın beni yemesine sinirlenip hırs yaptım, sonra o birinci ben de ikinci olduk. Cakieee'nin zulmünden bıkanlar beni besledi, devrim yaptık.  :grin:
50e86998e7.png

Unchosen said:
Elemanın beni yemesine sinirlenip hırs yaptım, sonra o birinci ben de ikinci olduk. Cakieee'nin zulmünden bıkanlar beni besledi, devrim yaptık.  :grin:
50e86998e7.png
oo kel imana gel :grin:
adam saat 4'te kalmış namazını kılmış agar.io oynuyor ya :grin:

tr serverinde oynamak bütün serverlardan daha zor,herkes çok aç küçücük bir adam için ilk 10'dakiler birbirlerini yiyor,adamın yarısının yarısından azsınız ama adam size bölünüyor falan ilginç çok açlar çok

Biraz Önce Girdim Oyuna Girdiğim Gibi Benden Kat Kat Büyük Adam Beni Kovalamaya Başladı Ama Adam Hiç Durmadı Sonunda Space Basıp Beni Yedi .Sonra  Bölündüğü İçin Geldi Biri Onu Yedi  :facepalm:

Team>ffa. Açık ve net. Zaten free for all'da oynayanlarda da takım çalışması şart bir noktaya kadar. Herkesin tek olması gereken yerde takım oyunu yapmak yerine 3 tane takımın olduğu mücadele biçimi daha iyi. Tabi team kısmının en büyük eksisi aynı takımda olduğunuz hücrelerle üst üste gelemiyorsunuz, birbirinizi itiyorsunuz. Çoğu zaman sıkıntı yaratıyor. Ama yine de takım oyunu daha iyidir.

Arada atan olduysa affola. Konu sahibi ilk mesaja koyabilir.
agario.png

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Team>ffa. Açık ve net. Zaten free for all'da oynayanlarda da takım çalışması şart bir noktaya kadar. Herkesin tek olması gereken yerde takım oyunu yapmak yerine 3 tane takımın olduğu mücadele biçimi daha iyi. Tabi team kısmının en büyük eksisi aynı takımda olduğunuz hücrelerle üst üste gelemiyorsunuz, birbirinizi itiyorsunuz. Çoğu zaman sıkıntı yaratıyor. Ama yine de takım oyunu daha iyidir.

Arada atan olduysa affola. Konu sahibi ilk mesaja koyabilir.
agario.png
Team çok zevkli oluyor. Genellikle yeşil takımlar galip oluyor, ya da bana hep öyle geliyor.
Bu arada CIA çok iyi.

Beyler oyun güzel Avrupada free takılın diyorum  :grin:

Edit: Benim için atlayan adama bakın
http://hizliresim.com/4gQX1G

Ubsilon Xeforian Cioss said:
Atlayan? Yandaki bölünen elemanı mı diyorsun? :eek: 36'sın daha hızlı hızlı kaçmışsındır tabi.

Yok kaçamadım sorun orda işte adam atladı adam benim için üstüme  :grin:

Back
Top Bottom