Agar.io

Users who are viewing this thread

imJustDex

Sergeant
Agar.io oyununda küçük bir hücreye benzer bir şekilde başlıyoruz. Bizden daha küçük kıpırdamayan hücreli yiyerek büyüyebiliz. Fakat ne kadar büyürsek hızımız o kadar yavaşlar. Space tuşunu kullanarak bölünürüz ama belli büyüklüğe geldiğimiz zaman bölünebiliz. Fakat Space tuşuna bastıktan sonra geri birleşmek için biraz zaman gerekiyor dikkatli olun. W tuşuyla ise oyuna ilk başladığımız büyüklükteki hücreleri yiyebiliz.

Oyun için kayıt olmaya falan ihtiyaç yok internetten direk oynanabilir.

Direk tıklayıp oynamanız için :razz::

http://Agar.io

Yön Tuşları: Mouse,W ve Space

Resim ekleme diye bisey yok ama isminizi earth, moon, mars ya da ülke isimleri yazarsanız ona göre desen geliyor. Biraz saçma olmuş aynı haritada birden fazla aynı isimli ülkeler dolanıyor. Harita biraz küçük geliyor kimi zaman ve sınır belli olmuyor. Onun dışında ailecek oynuyoruz efenim.  :smile:

Edit: muhtemelen polandball'daki bayraklar kullanılıyor ama hepsini içermiyor. Benim gördüklerim:
Poland, turkey, russia, ussr, europan union, NASA, japan, china, france, İtalya, belgium, hungary, reddit, steam, 9gag, 4chan, USA, united kingdom, romania, iraq, isis.

bende bir bakıyım dedim oynuyorum 15 dakikadır :grin:

Aslında şey yapsak iyi olur bir sürü kişi birleşelim sürekli birimizi besleyelim :grin:

İşte o da olmuyor galiba çünkü aynı sunucuda rastgele odalara atıyor. Yoksa binlerce oyuncu var europada. :smile:

Genghis Khan said:
İşte o da olmuyor galiba çünkü aynı sunucuda rastgele odalara atıyor. Yoksa binlerce oyuncu var europada. :smile:

Enee ne planlar yapıyordum  halbuki

@Juggler: O kadar samimi bir tepki oldu ki :grin:

Wesley Sneijder said:
ya yeter ya. gerizekalı gibi 100 minik parçaya bölünüyorum habire.bune be.durduk yere oluyor

Onun sebebini biliyorum. Dikene benzer yeşil şeyler var eğer ondan büyüksen atomlarına ayrılmış gibi bölünürsün. Küçük hücrelerde savunma amaçlı dikenlerden parça atıyorlar bende sinir oluyorum.

1 saat önce tertemiz oynuyordum şimdi playa basıyorum bu yazıyor:

Connecting
If you cannot connect to the servers, check if you have some anti virus or firewall blocking the connection.

Back
Top Bottom