Adalet Yürüyüşü İle İlgili Görüşleriniz

Adalet Yürüyüşün'den Sonra 2019'da Seçimleri Kim Kazanır ?

• CHP

Votes: 4 10.5%
  • Mdp

• Mhp

Votes: 2 5.3%
  • Akp

Votes: 24 63.2%
  • Hdp

• Total voters
    38

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Cioss Julius U.X. ? said:
Çoooook geç ama doğru bir adım bunlar. İki gün yapıp bırakmazlar umarım. Tam tersine artarak büyümesi gerekiyor. Enis Berberoğlu serbest kalsa bile sonuna kadar gidilmesi lazım.

HDP'li vekiller giderken susuyorlardı diyenler de gezide susuyordu onları eleştirenler de bunlar hep ergenekon diyordu. Bir yerden başlamak lazım. https://twitter.com/KomunistMacogLu/status/875368191312228352 (adamın resmi hesabı değil fanların hesabı)

Doğru, haklısın destekliyorum yorumunu.

lol
http://www.birgun.net/haber-detay/hdp-adalet-yuruyusu-ne-kandira-da-dahil-olacak-166556.html

Yürüyüş adalet değil terör yürüyüşü olacak. HDP'nin bu yürüyüşte işi yok. Umarım CHP'liler akıllılık yapar da reddederler.

Hemre said:
Knime - General Shepherd ? said:
Hemrecim, canım kardeşim benim şimdi iyi dinle..

İster darbe yapsınlar, sol veya merkez-sol taraflı, ister de böyle gezi parkları felan o ayakları yapsınlar, hiç bir sonuç alamazlar.. Neden diye soracak olursak.. Cumhuriyet Halk Partisi'ne dönelim..

Atatürkün kurduğu partiyi devralan, İsmet İnönü 1950 sonrası çok partili rejime geçtiği zamandan itibaren kendini kaybetti, 60 70 80 yıllar olsun bu yılları yaşayan insanlar bazı şeyleri anlatıyorlar. Onun dışında Atatürk Komünizm görüldüğü yerde ezilmelidir demiş, 70 ve 80 lerde Komünizm ve DHKP-C ile birlikte bazı işbirliği yapan kişiler var idi, bunların hepsi CHP locası.. Tabi sonra bir şekilde yanlışlar üstüne üstüne gelmeye başladı, Başörtü için Ecevit birini kovdu.. Ya Allah aşkına 1993-2002 arasında bilel CHP içler acısı yaşan bir kurum halinde,belediyelerde ki yolsuzlukların had safhası yok.. Kılıçdaroğlu daha SSK işini bile elini yüzüne bulaştırmışken neyin Adaleti yürüyüşü, açık açık belirtiliyor, ister yandaş ister sosyalist veya aponun çocukları propoganda aracı olarak her daim hedef ve destekledikleri CHPdir.. 

CHP'nin bu şekilde yaptığı hatalar başında ki zatlardan kaynaklanmakta, ben bunların Türkiye yararına bir iş koştuklarını düşünmüyorum, aynı zamanda her ne kadar sağcı bir görüşe sahip olsam, Bozkurt ile Rabia'nın bir menfaat amacıyla birleştiğine inanmaktayım.. Yani MHP-AKP bir menfaat amacıyla şu anda bir koalisyon kurmaktalar, Vatanın bütünlüğü, devletin güvencesini CHP'ye vermemek adına.. Çünkü CHP, halka aptal diyip yatırım yapmıyor..

Adalet madalet yoktur, bu dünyada, iyi veya kötü vardır, ve adaleti soyutlaştırmaya çalışan ve kendini haklı çıkarmaya çalışıp bayırdan düşen bir Kılıçdaroğlu vardır.. Gerisi faso fiso.. Halka sokağa çağırmak ve galeyana, isyana ve ihtilale teşebbüs ettirmek hainliktir, Demirtaş şu anda yatıyor.

Kemal Kılıçdaroğlu şansını zorluyor, yatsın kalksın Tayyipte dua etsin. Ülkede kritik bir hezimet veya isyanın çıkması, gezi parkı gibi olması bir açıdan demokrasiden anlamayanları yok etmek demektir, en büyük Tayyipçi Kılıçdaroğlu, manyak ve deli düşüncesiz hareketleriyle oyları ona al paşam dedi.
Biz yürüyüşe kılıçdaroğlu için diğil adalet için gidiyoruz kılıçdaroğlu partimizin başındaki adam ama 16 Nisan'dan sonra kimin ne olduğunu anladık şu saatten sonra istifa etmesi en mantıklısı olucak adalet yürüyüşünde benim gibi düşünen insanların gezinin alevini yakması lazım ve kimse demesin erdoğandan başka kimse yönetemez işte geziyi başlatanlar fetöcüler diye erdoğandan başka doğru dürüst düşünen her insan yönetir belki geziyi fetöcüler başlatı ama bakarsanız gezi ruhu gerekliydi şeri sistemin ş si yoktu kimse korkmasın iran devrimi gibi olmaz ayrıca yürüyüşü miletvekili tutuklanmasından daha çok ülkede Türkçe ezan için eşcinselerin özgür olması için idamın gelmemesi için yapmamız gerekir bunun tek younda gezi ruhudur keşke Ülke Atatürkün İsmet İnönü'nün veya Bülent Ecevit'in zamanındaki gibi olsa bu ülkenin din tücarlarından kurtulması gerekiyo bunun için gezinin ayak seslerini çıkartalım lütfen

Aga rap yazmış gibisin valla, eminemi solladın vesselam. :roll:

Konuyla ilgili yorum yapmak gerekirse, gezi benzeri bir olay bir daha çıkarsa akp 3 yıllık mağduriyet garantisi daha alacaktır. Buna hiç şüphe yok. Toplum zaten ahlaki olarak kötüye giden bir durumda. Son çıkan taciz-darp-kafaya kaldırım taşıyla vurma gibi olayları ben açıkçası hayra alamet bulmuyorum. Ya birileri bu olayları karşı kesimi hararet yağmuruna tutmak, bir hata yaptırmak için ortaya atıyor, ya da toplumda ciddi bir bozulma var. :neutral:

İnsanlar bilinçlenmeden sen 100 kere de gezi düzenlesen, ölsen, dirilsen, o bilinçlenme, ne döndüğünün farkında olma durumu meydana gelmeden, böyle durumlar atlatılmıyor kolay kolay.

Bu durumda kurtarıcı beklemekte doğru olmaz, Atatürk'ün dediğine göre. :smile:

Ek olarak, bu kötü gidişatı iyi gözlerle gören siyasiler kesin vardır, benim merakım onların susmalarının nedeni. Ve de eskiden olsa çığ gibi tepki alacak olayların bugün kanıksanmış olması, toplumun başına gelebilecek en kötü belalardan birisidir bence.

Oylamada oyumuzu kaldırabileceğimiz şekilde ayarlasan güzel olurdu Hemre, KK'ya hala yapmadıkları yüzünden tepkili olsak da yiğidin hakkını yiğide vermek lazım. En azından kendisi meydanlarda, yürümekten gocunmuyor..

Geziyle olay örgüsü ve bağlamı olarak benzemiyor bile. Bu çok daha resmi bir şey. Etkisi olur mu olmaz mı bilinmez ama dört bir yandan tutuşup engellemeye, sabote etmeye çalıştıklarına göre büyüyen bir yürüyüşten korkanlar belli oluyor.

WQgW04.jpg

nWjYZV.jpg

Pentagram said:
Referandum sonrasında bu yürüyüşü yapmayanların şimdi yürüyüş yapması saçmalıktan ibaret. Desteklemiyorum, aşırı derecede saçma buluyorum hatta.
Aynısını yazmak için girmiştim konuya. Zamanında yapılmadıktan sonra bir anlamı yok.

Ne kadar geç kalınsa da olması gereken bir hareket. Şuan bu yürüyüşün bir şeyleri değiştirmesi mümkün ama şöyle: Bizim gibi muhalif kesim sadece sosyal medyadan değil farklı yollardan da sesini duyurursa bu büyük bir halk hareketine dönüşür.

Cioss Julius U.X. ? said:
Bir şey deme. KHK ile terörist olduğunda görürsün.

Şöyle şerefsizler de var.
19657437_1349320488520251_3333441326882192087_n.jpg
Katılıyorum sana bence artık müslüman kardeşlerin işaretini savunanlar bir şey dememeli susmalı sözümü direk akp militanlarına söylüyorum. Lütfen bu ülkenin kurucu partisi olan Cumhuriyet Halk Partisine iftira atanlara izin vermeyin cioss paylaştığın resimler fotomontajdır
gWqJ85.png
bu fotomontajı yapan arkadaşlarada üzülerek söylüyorum onlarada adalet lazım khk ile terörist olduklarında görürler ama geç olur işte ben size fotomontaj Olmayan resimler vericem kimse alınmasın gücenmesin sustukça adalet,hak,düzen memleketen gidiyo kaçımız adalet nöbetine katıldı kaçımız adalet yürüyüşüne katıldı 
Fotomontajsız Resimler
DdP0q1.png
pW0paL.png
XX0rGR.png
lWd65b.png

Photoshop'u yapan da AA muhabiri. :roll:

Yalnız Hemre, çok rahatsız ediyor şu senin iletilerde kullandığın yazım tarzın. Noktalama işaretlerine, dilbilgisine dikkat etsen keşke. Facebook'taki sinirli emekli amcalar gibi yazıyorsun o yüzden itici duruyor.

Ben Hemre'nin 18 yaşında olduğuna değil 55-56 yaşlarında filan olduğuna inanıyorum. Tartışabilmek için genç RPsi yapıyor bence.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom