Adalet Yürüyüşü İle İlgili Görüşleriniz

Adalet Yürüyüşün'den Sonra 2019'da Seçimleri Kim Kazanır ?

• CHP

Votes: 4 10.5%
  • Mdp

• Mhp

Votes: 2 5.3%
  • Akp

Votes: 24 63.2%
  • Hdp

• Total voters
    38

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Bu arada CHP li birinin orda içki içeceğini sanmıyorum. Düzenbazın biri kamp alanına üç beş şişe atmıştır

Gelibolu'da neden yasak olsun ben öyle bir şey mi dedim? bi sürü meyhane var. Şehitlik de içkinin yasak olması bana göre saçma değil. Sana göre saçmaysa sen iç kardeş. Anzak koyunda Anzaklar Şafak ayininde sabaha kadar bira içiyor. Onlara serbest mesela. Orda yasak olsa onu da ben saçma bulurdum.

Konu dağıtmayalım yürüyelim bence :smile:

Hea anladım.. o zaman bölgeyi yanlış biliyorsun.

Calradianın Bilgesi said:
ya tasli anitli yerler oluyo ya sehitlik oldugu belli oluyo

Şehitlik olması için taş anıt gerekmiyor. O yarım adanın tamamı şehitlik. Mücavir yerler hariç. Zaten mücavir alanlarda içkili yerler bolca var.

Su kirmizi alanin tamamina yakini(except mucavir alan) sehitlik mi simdi? Bu kadar alanin hemen hemen tamaminda icki icene cezai islem uygulanmasi akla mantiga sigar bir sey degil.
250px-%C3%87anakkale_location_Gelibolu.svg.png

Ya tabii ki bunu içki içme içmeme ye indirgersek saçma gelebilir. Sonuçta oranın milli parklardan farkı olması gerek ki mangal sever bir milletiz. Milli parklar gibi serbest bölge değil oralar. Daha bir ay önce arkadaşım valilikten hediyelik eşya satmaya izin aldı ufak bir baraka için toprağı yarım metre kazarken şehit kemikleri çıktı. Olayı sadece içki meselesi görmek yanlış olur

Pamukoğlu büyük ihtimalle Akşener'e katılır. Pamukoğlu ülkede ayrılıkçılar haricindeki her ismin çok sevdiği bir isim. AKP'ye karşı en büyük kozdur aynı zamanda. HEPAR ile belki gösteremedi bunu ama daha büyük kitleye hitap eden bir parti ile Pamukoğlu AKP'den oy koparır.

Zaten göz kırptı o çağırırsanız bir konuşuruz diye. Ama Meralin milliyetçiler kadar AKPlilere uzanması lazım. Yeni MHP olayına çalışırsa hem Meral hem MHP baraj altı kalır. %50+1'i hediye etmiş olur Tayyibe. AKP'den çok çzik olmayan ama etkin isimleri çekebilmesi lazım.

Aksi halde oy kitlesinin çoğunluğu MHP'den kalanı da CHP'den tırtıklanmış olur. AKP'deki %10luk boşta kalanlara ve alternatif yokçulara yönelemeleri şart.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom