AD 1257 tavsiye ACİL!!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Sungur

Sergeant
8nqoPW.png
işte arkadaşlar bu benim devletim maviler(adı Devlet-i Aliyye-i Osmaniyy-e)şimdi haçlı devletinemi(beyazlar)yoksa memlükleremi(sarılar)saldırim memlüklerle barış yap diyorsan teklif gönderdim bana benim derebeyim ol diyo bende yok dedim ama ileride savaş çıkabilir.Tavsiyelerinizi acil olarak beklerim.BAŞKENT KONYA.

Müslümanlarla ne davan var ?  :mrgreen: dal gitsin hıristiyanlara.Eğer memlüklerin savaştığı ülke varsa sende o savaştığı ülkeye savaş aç.Dost olursunuz.Yaptığı savaşlara yardım et falan.İdare hakkını çoğalt.Memlükler ile ilgilenme.Direk gözün batıda olsun  :wink:

Oynayasım geldi yav.Ne güzel Modum için model yapıyordum :grin:

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

HyperCharge said:
Müslümanlarla ne davan var ?  :mrgreen: dal gitsin hıristiyanlara.Eğer memlüklerin savaştığı ülke varsa sende o savaştığı ülkeye savaş aç.Dost olursunuz.Yaptığı savaşlara yardım et falan.İdare hakkını çoğalt.Memlükler ile ilgilenme.Direk gözün batıda olsun  :wink:

Oynayasım geldi yav.Ne güzel Modum için model yapıyordum :grin:

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Verdiğim ne ?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom