AD 1257 Merdiven Sorunu

Users who are viewing this thread

Evet arkadaşlar modu beğendim.Kaleler şehir vs güzel ayarlamışlar derken bir kale kuşatmasına girdim baktım tek merdiven.Warband daki en büyük sıkıntımı bu moddada yaşamak istemiyorum.Kalelerin içlerini çok güzel ayarlamışlar fakat merdivenlerden dolayı sıkıntı yaşıyorum.Varmıdır bu moda merdiven eklentisi gibi birşey ?

her halde edit mod la sen yapabiliyorsun oyuna girerken ayarlardan edit modu aç ve pencereli başlat de biraz kurcala bulursun.
Evet o yöntemi biliyorum fakat bu oyunda birsürü kale ve şehir var hepsini teker teker editlemeye kalkarsam :smile: Ona okadar zaman ayıracak vaktim yok.

SniperTR said:
Sende Hangi kaleyi yada şehiri kuşatacaksan onu yap
Başka önerisi olan :???:
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,132920.0.html Bunu deneyebilirsin :smile: Ama sanırım link mbrepostory ' de belki Nexusda vardır.

Bunu deneyebilirsin  Ama sanırım link mbrepostory ' de belki Nexusda vardır.
Evet çok güzel ayarlamışlar fakat dikkat ettiysen ben ad 1257 için arıyorum :smile: belki burdaki şehirleri ad 1257 ye aktive edebiliriz fakat bir sorun daha var linkler kırık :grin:

SniperTR said:
Bunu deneyebilirsin  Ama sanırım link mbrepostory ' de belki Nexusda vardır.
Evet çok güzel ayarlamışlar fakat dikkat ettiysen ben ad 1257 için arıyorum :smile: belki burdaki şehirleri ad 1257 ye aktive edebiliriz fakat bir sorun daha var linkler kırık :grin:
Link kırık değil mbrepostory kapandığı için girmiyor ama nexus'ta belki vardır.

Back
Top Bottom