Adını hatırlayamadığınız oyunları bu konuda

Users who are viewing this thread

Xazrael

Recruit
Merhabalar adını hatırlayamadığımız oyunları bu konuda toplayalım. İlk soru benden

Çok eski bir oyun çocukluğumda oynadığımı hatırlıyorum.
Puzzle oyunu gibi ama puzzle derken yapboz tarzı değil.
Mesela bir top var o topu bir kaç alet ip trambolin fön makinası vs gibi şeylerle biyere götürmeye çalışıyoruz.Yani bu aletleri materyallerin yerlerini değiştiriyoruz ona göre başlat diyoruz top düşüyor işte tramboline çarpıyor ordan fön makinası ileri itiyor filan tarzı bir şey ve hatırladığım sanki top sürekli farklı toplar oluyordu değişiyordu belki topta olmayabilir. Böyle bir oyun oynadığımı hatırlıyorum. Belki taa pentium 1 zamanlarının oyunu olabilir yada amiga vs olabilir tam hatırlayamıyorum. Oyunun menüsü siyah kırmızı diye hatırlıyorum.

Hatırlayan var mı acaba böyle bir oyun?

The incredible machine miş oyunu buldum sağolun.

Bir tane daha sorayım

Satranç oyunu , oyunun içeriğinde grafiğinde mesela , kaleyle piyonu yiyoruz kale dev taştan adama dönüşüyor piyonu eziyor , işte fil file dönüşüyor eziyor filan böyle bir oyun vardı bilen var mı acaba ?

Beyler Sa Amerikadan yaziyorum cook eskiden bir strateji oyunu oynuyordum bebe oyunuydu ama cok canim cekti ama bulamiyorum iksir dukkani isletme tarzi bi oyundu renkli renkli iksirler icine bikac sey koyup pisirip dukkan isletiyorduk.bulun su oyunu Allahiniz askina uykularim kacti gunum isim rast gitmiyor yardimci olun adamsiniz

Beyler Sa Amerikadan yaziyorum cook eskiden bir strateji oyunu oynuyordum bebe oyunuydu ama cok canim cekti ama bulamiyorum iksir dukkani isletme tarzi bi oyundu renkli renkli iksirler icine bikac sey koyup pisirip dukkan isletiyorduk.bulun su oyunu Allahiniz askina uykularim kacti gunum isim rast gitmiyor yardimci olun adamsiniz
Belki de Uzak Diyar Destanları olmasın?

Back
Top Bottom