A World of Ice and Fire v1.3 Türkçe Yama (Beta sürümü çıktı)

Users who are viewing this thread

Meka33 said:
32 bit PC ile test ettim, ama hata vermişti doğru hatırlıyorsam. 64nbit ile herhangi bir sorunla karşılaşmamıştık.

Eğer 4 GB Ram'iniz varsa 64 biti öneririm. Performans farkı her zaman olacak ama yine de değmiyor gerçekten o performansa. 32 bit XP kullanıyorsanız tabi o performansı görürsünüz. W7 32 ve ya W10 32 kullanmanın zaten bir mantığı yok. Yine de tercih sizin, iyi günler dilerim...
Ben de hata yok sadece ilerlemiyor. Bir tekrar deneyeyim olmazsa yapacak bir şey yok cevabınız için teşekkürler.

DaemonBlack said:
Ben de hata yok sadece ilerlemiyor. Bir tekrar deneyeyim olmazsa yapacak bir şey yok cevabınız için teşekkürler.

Mod dosyalarınızın yedeğini alıp steam'den oyunun bütünlüğünü kontrol edin. Eğer bunun sonucunda da birşey olmazsa maalesef başka bir çözüm yolu görememekteyim.

Not: Eski sürümleri de deneyebilirsiniz. 2.51 ve ya 2.0'ı da deneyebilirsiniz. Çünkü o sorundan muzdarip bir iki kişi gördüm yeni sürümün yorumlarında. Denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum.

Meka33 said:
DaemonBlack said:

Mod dosyalarınızın yedeğini alıp steam'den oyunun bütünlüğünü kontrol edin. Eğer bunun sonucunda da birşey olmazsa maalesef başka bir çözüm yolu görememekteyim.

Not: Eski sürümleri de deneyebilirsiniz. 2.51 ve ya 2.0'ı da deneyebilirsiniz. Çünkü o sorundan muzdarip bir iki kişi gördüm yeni sürümün yorumlarında. Denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum.
Maalesef olmuyor sağlık olsun yardımlarınız için teşekkür ederim tekrar. Eski sürümleri de bir deneyeyim.

Ethred'e 1800 satirini teslim ettim. Yeni eklenen nesnelerin bulundugu 2800 satiri yeni tamamladim. Yaklasik 6000 satirlik entegrasyon 5000 satirlik bir ceviri kaldi. Entegrasyon yaparken sadece yeni eklenen satirlari ceviriyorum. O yuzden isin ceviri kismi yavas ilerliyor. Simdi Ethred'e verdigim satirlar neticesinde ceviri ilerleyecek. Entegrasyon bitince ben de tam hiz ceviri isini ilerletecegim.

Beyler son sürüme bunu kursam çok sıkıntı çıkar mı yeni sürümlere yama bulamadım

Elimizdeki oldukça eski kopyanın yerine düzenlenmiş ve yeni sürümlere uyarlanmış kopyayla ilgili bir tanıtım videosu hazırladım. Yaklaşık ilk 10 dakikadan kesitler barındırıyor. Bir kaç güne bu videoyu hazırlarkenki gördüğüm eksikleri de tamamlayıp yeni görseller sunmaya çalışacağım ve yeni bir konu hazırlamak da hiç fena olmaz gibi duruyor. En yakın zamanda ilgileneceğim. İyi seyirler...

Yamanın bir yıllık eski kopyası:

Meka33 said:
AWOIAF Türkçe Yama - Beta 1.1

Güncelleme Günlüğü:

* "Unable to find shader parameter named: 'X' " hatası çözüldü.
* Ufak çeviri hataları çözüldü

İndirme Linki:

Mediafire

Bu sayfa başlattığımız projenin son halini içermemektedir. Bu yerelleştirme projesinin son sürümü için; 'bu' yeni konuyu takip edebilirsiniz.

Bu sayfada bulun eski sürüme artı olarak yapılan bazı önemli değişiklikler;
*AWOIAF 3.6'ya proje güncellendi.
*Rastgele ve hikaye eventleri full Türkçeleştirildi.
*Birlik isimleri %100 Türkçeleştirildi.
*Tüm görevler Türkçeleştirildi.
*NPC diyaloglarının büyük bir çoğunluğu Türkçeleştirildi.
*Giriş bölümü %100 Türkçeleştirildi.
*Proje yüzdesi %85'e ilerletildi.
*Çoğu satır baştan çevirildi.

Daha fazlası için: https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,378612.0.html

Back
Top Bottom