A Clash of Kings %100 Türkçe Yama Çalışması

Users who are viewing this thread

Çevrilme istatistikleri falan güncel değil mi yoksa çeviride daha bu kadar mı ilerleme kaydedildi?

Arkadaşlar genel bir bilgilendirme yapayım meraklar giderilsin. Şu an ki yüzde en son bıraktığım yüzdeydi ondan sonra v2 için beklettim çeviriyi v2 çıktı ve baya eklenenler olmuş ama bu hafta sınav haftam olduğu için hiç bulaşmak istemedim yani bu hafta bitiminde kaldığım yerden devam edeceğim eğer güncellemede eklenen diyaloglar yanında zaten var olanlar değişmediyse kaldığım yerden devam edeceğim yok eğer değiştiyse hafta sonundan itibaren sıfırdan başlamam gerekecek. Yani çalışma şu anlık durdu evet ama bu çeviri öyle yada böyle bitecek ve yayınlanacak. Gecikme için herkesten özür dilerim v2 beklemeseydim çoktan biterdi ama şu an bir anlamı kalmazdı diye düşündüm ve bekledim.

çok rica ediyoruz bi an önce bitir de oynayalım. teşekkürler

Baelor said:
Arkadaşlar genel bir bilgilendirme yapayım meraklar giderilsin. Şu an ki yüzde en son bıraktığım yüzdeydi ondan sonra v2 için beklettim çeviriyi v2 çıktı ve baya eklenenler olmuş ama bu hafta sınav haftam olduğu için hiç bulaşmak istemedim yani bu hafta bitiminde kaldığım yerden devam edeceğim eğer güncellemede eklenen diyaloglar yanında zaten var olanlar değişmediyse kaldığım yerden devam edeceğim yok eğer değiştiyse hafta sonundan itibaren sıfırdan başlamam gerekecek. Yani çalışma şu anlık durdu evet ama bu çeviri öyle yada böyle bitecek ve yayınlanacak. Gecikme için herkesten özür dilerim v2 beklemeseydim çoktan biterdi ama şu an bir anlamı kalmazdı diye düşündüm ve bekledim.

Lütfen bitirmeye çalış biraz ingilizcem var ama yet miyor çok kötü oluyor zevk vermiyor o yüzden acok efsane ama tr yama yok işte hepsi bitirmeden bırakıyo umarım devam ettirirsin

Arkadaşlar açıklama yapmıştım. Sınavlar bugün itibariyle bitti yarın kaldığım yerden devam edeceğim çeviriye

Improve said:
Olmayacak bir şey için bence insanlara ümit vermeyin.

Şöyle yapalım o zaman çeviriyi devr alan arkadaşlar 3-5 gün içinde yeterli ilerleme kaydedemezse ben kaldığım yerden devam ederim ama arkadaşlar kararlı gözüküyordu o yüzden devrettim

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,330278.0.html buradan ulaşabilirsiniz.

Back
Top Bottom