In Progress Aşırı sık tekrarlanan görevler

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.5.0
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Birbirine yakın iki şehrim var ve o kadar sık bir şekilde gorevler tekrarlanıyor ki, sehirlerim ve koylerimdeki gorevleri yapmaktan başka şeye zaman harcayamiyorum. Bir gorevi yapıyorum, birkac gun sonra aynı gorevi tekrar istiyor. Bu aynı görevlerin bu kadar sık tekrarlanmasindan dolayi sehirlerim refah sıkıntısı cekmesin diye sürekli o civarda geziyorum.

Önemini vurgulamak için tekrar yazıyorum, oyunda bir yıl icinde en az 10 kez ayni kisiden birebir aynı görevi yapmisimdir, görev soğuma sureleri inanilmaz az. Obur sehrimin görevlerini yaparken hemen dibindeki diğer sehrime geldim ve 3 tane yeni görev oluşmuş, refah 1000'in altında.

Ben neredeyse şehirlerimde ve şehrime bağlı köylerimden görev almadım fakat buna rağmen rehahım 7000'e ulaştı, tek yaptığım köyleri yağmadan korumak ve şehrin gıdasına dikkat etmek. Yani gıdayı eksiye düşürecek kadar asker koymuyorum şehre böylece gıda birikiyor zaten.Bütün binalarını yaptım ve şehri yönetten ev yap seçeneğini işaretledim böyle böyle arttı. Ama dediğin konu doğru görev soğuma süreleri az önceki oyunlarımdan biliyorum.

Refah konusuna gelirsek, aşırı kötü durumdaki bir şehri vermislerdi bana, bir de savaş bölgesinde o yuzden bu kadar kötü durumda. Ama bunun dışında gerçekten yetişemiyorum görevlere, bugun sadece ve sadece tekrar tekrar aynı görevleri yapıp durdum.

Merhabalar, şikayetinizi geliştiricilere ileteceğim. Bahsettiğiniz durumu gözlemleyebileceğimiz modsuz bir kayıtlı oyun dosyasını bizimle paylaşırsanız eminim sorunu çözmemizde yardımcı olacaktır. Dosyayı DM yoluyla direk bana atabilirsiniz yada http://upload.taleworlds.com:8080/ sayfasına yükleyebilirsiniz. Lütfen yüklediğiniz dosyayı tespit edebilmem için açıklama kısmına bu başlığın linkini yapıştırın.

Back
Top Bottom