Ağustos Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Bugünkü mitingde gandiye ve yaşlı kurda, reis-i cumhurumuzun yanında yer alabilme onuru bahşedilmiş.Ne kadar şanslılar yahu.

Tek vatan, tek bayrak, tek millet ve tek devlet olduğumuzu bir kez daha güçlü bir şekilde haykırmak için bugün saat 17.00'de Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci ile birlikte 15 Temmuz Şehitler Meydanımızda olacağız. Tüm hemşehrilerimi bekliyorum. Osman ZOLAN - Büyükşehir Belediye Başkanı
Tamam her gün birileri mesaj atıyor çogoş negzel falan ama yeter la. 3 haftadır aralıksız Denizliye çağırıyor herif beni. Sapık diye dava açsam tazminat alabilir miyim?

Cioss Julius U.X. said:
Tek vatan, tek bayrak, tek millet ve tek devlet olduğumuzu bir kez daha güçlü bir şekilde haykırmak için bugün saat 17.00'de Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci ile birlikte 15 Temmuz Şehitler Meydanımızda olacağız. Tüm hemşehrilerimi bekliyorum. Osman ZOLAN - Büyükşehir Belediye Başkanı
Tamam her gün birileri mesaj atıyor çogoş negzel falan ama yeter la. 3 haftadır aralıksız Denizliye çağırıyor herif beni. Sapık diye dava açsam tazminat alabilir miyim?
Az önce camilerden benzeri duyuldu. Yalnız seslendiği kişileri öyle bir aşağıladı ki. "Cumhurbaşkanımızın talebiyle halkımızı bugün saat 17, yani 5, yani ikindiden sonra, 15 temmuz şehitler meydanı, yani çınar meydanına çağırıyorum." gibi bir şeyler dedi. O değil de Çınar meydanı ne ara 15 temmuz şehitler meydanı olmuş la. Her bir halta 15 temuz şehitler x'i demeye başladılar. Yakında millet nereye gittiğini anlamayacak. Anlam karışıklığı olacak.

-15 temmuz meydanına gidiyorum ben
+hangisi?

gibi bir diyalog olacak.

@Cioss gel bi çayımızı iç. :mrgreen:

3-4 gün önce oldu sanırım. Şimdiye kadar 20-30 tane mesaj attılar günlük takip ediyorum mecbur. Delikliçınar yerine 15 Temmuz Şehitler Meydanı demeye başladı.

İşin ilginç yanı Denizli'yi geç Ege'ye gitmedim hiç. Geçen sene aldığım numara Denizlili birine aitmiş. Adamı bankadan aradılar defalarca. İstanbul Üniversitesi İşletme Mezunları Derneği aidat falan istedi. :lol:

Bence ilk 45+94 bölüm gayet iyidi. Özellikle ilk 45 bölüm bence gayet başarılı bir proje. En azından bir jenerasyona ilham vermiş, ülke de okullarda insanlar racon peşinde falan koşmuştu. 45 den sonrası izlenebilir, ama 45'e kadar efsane gidiyor dizi. KVP cidden çok kötü bir projeydi ama. Belki İskender zamanları bir tık olsa güzel denebilir ama ilk 45 <3.

Işıklar hava askeri lisesinden bir arkadaş vardı bayağı da delikanlı ve zeki çocuktu. Yılda bir kişiyi amerikan hava akademisine gönderiyorlarmış, o da kazanmış tam gidecekti bu sene geri çağırmışlar sivil devam etmesini istemişler :sad: . Bayağı üzüldüm çocuğa.

Calradianın Bilgesi said:
Işıklar hava askeri lisesinden bir arkadaş vardı bayağı da delikanlı ve zeki çocuktu. Yılda bir kişiyi amerikan hava akademisine gönderiyorlarmış, o da kazanmış tam gidecekti bu sene geri çağırmışlar sivil devam etmesini istemişler :sad: . Bayağı üzüldüm çocuğa.
Sigara paketten çıkıp kendi kendi kendine yandı.

İlk kurtlar vadisi bence gerçekten güzel bir diziydi, bir kere Osman Sınav vardı işin içinde. Prodüksiyon zamanına göre iyi olmakla beraber şuan koysan tekrar izlerim yani gayet güzel diziydi.

Calradianın Bilgesi said:
üzdü be.

13902710_10206063941269204_5722590992149163511_n.jpg

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom