Ağaçları Yıkım Projesi #direngeziparki

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

bascral31

Veteran
Evet arkadaşlar bu utanç verici olayı an be an göstermek için açtım bu konuyu.İstediğiniz gibi yorum yapabilirsiniz ama lütfen siyaset kavgasına dönüştürmeyelim.
nnw0d.jpg
ÇARŞI GÜMBÜR GÜMBÜR YIKA YIKA GELİYOR !
nnw1x.jpg
Çarşı iş makinesini ele geçirmiş tomaları kovalıyor.
nr9tx.jpg

nr9vt.jpg
nnw2n.jpg

nnw3m.jpg
Anadolunun askeri Gezi de göstericelere gaz maskeleri dağıtıyor.
nnw56.jpg
Amerikadaki CNN / Bizdeki CNN
nnxm0.jpg
Direnişin Simgesi !
np29f.jpg
npfpf.bmp
nptll.bmp
np2fu.jpg
np2mr.jpg
nq5cm.bmp
nq5dt.bmp

Çarşının ele geçirdiği toma.
np2q3.jpg
Bunu sadece yıllardır geyiğin dibine vurduğumuz Flash Tv yapabildi.Helal olsun.
np2vt.jpg
Ayranı fazla kaçırmışlar...
np35l.jpg
np37j.jpg
np31v.png
nnw6d.jpg
Polise orantısız güç kullanılıyor !
nnwvt.jpg
nnw71.jpg
nq5d1.bmp
Sözün bittiği yer...
nnw7x.jpg
nnw8p.jpg
nnw9h.jpg
Belki işini kaybettin ama insanlığını kazandın,helal olsun sana panzer geçmesin diye yolu kesen otobüs şoförü;
nnwl2.jpg
Alman Kanalı ZDF : "Barbar dediğimiz Türkler doğa için
savaşıyor ve Türkler savaşırsa olaylar değisir. Kazanmanız
dileğiyle..

Biber gazını sıkmayıp "Ben emir kulunuz değilim" dedikten sonra İstifa eden polis , sana da helal olsun.

EĞER
ÜLKENİ
KURTARACAK
BİR LİDER
BEKLEMEKTEYSEN
BEN SİZE HİÇ
BİR ŞEY
ÖĞRETEMEMİŞİM
DEMEKTİR.

-Mustafa Kemal Atatürk

"Şayet bir gün, çaresiz kalırsanız, bir kurtarıcı beklemeyin. Kurtarıcı kendiniz olun". -Mustafa Kemal ATATÜRK
2 AĞAÇ İÇİN BU OLAYLAR ÇOK FAZLA DİYORLARMIŞ. 1 AĞAÇ İÇİN KÖŞKÜN YERİNİ DEĞİŞTİREN ATAMIZDI. ONUN İZİNDEYİZ.
Eczaneci ilaç dağıtıyorsa en lüks oteller kapılarını halka açıyorsa ve polisler istifa edip halkın yanında oluyorsa..

UMUT VAR DEMEKTİR.
npn68.bmp
nq9b2.jpg
*Konuya eklememi istediğiniz birşey varsa mesaj yolu ile bana iletiniz.
*Sürekli yeni fotoğraflar ekliyorum bakmayı unutmayınız.

Birisi vardır rant peşinde koşarak tarihi bir parkı pazarlayan ,  birisi vardır 1 tek ağaca zarar gelmesin diye koca köşkü taşıtan.

Rakip takımların bile bir arada hareket etmesi sevindirici, birkaç hafta önce birbirleriyle kavga edenler omuz omuza şimdi. Halk sessiz kalsa zaten ağaç bırakmayacaklar ülkede.

@Black_paw: +1000

Şu an orada olamadığım için o kadar rahatsız oluyorum ki..

Halk askeri polisin karşısına getirmeye çalıştı burda. İşe yaramayınca Hilton otele kaçtılar. Asker ne yapsın kışla değil ki orduevi burası. Toplasan 50 tane silahlı asker anca çıkar.

İnanılmaz kanım kaynıyor. Annemin rahatszılığı olmasa soluğu orada alıcam. Çok sinirliyim.

https://www.facebook.com/photo.php?v=664534470239811

Reyhanlı'da, Gaziantep'te onlarca vatandaşımız ölürken, 20 yaşındaki askerlerimiz Şehit olurken bu milletin nerede olduğunu çok merak ediyorum yanlış anlaşılmasın kişisel bir durum.

krst07 said:
Reyhanlı'da, Gaziantep'te onlarca vatandaşımız ölürken, 20 yaşındaki askerlerimiz Şehit olurken bu milletin nerede olduğunu çok merak ediyorum yanlış anlaşılmasın kişisel bir durum.
Olay sadece park degil ki.
Ayrica:
179722_10151622006918641_1280670907_n.jpg

krst07 said:
Sivil itaatsizlik bir olaydan başlamış gidi durabilir ama olayın arka planıda var

Wesley Sneijder

o polis türk polisi bile değil karşim

Wesley Sneijder said:
krst07 said:
Olay sadece park degil ki.
Olay ne? iç savaşmı devrim'mi bu kadar insan akp'yi düşürmeye çalışıyor. hadi devrim yaptın düşürdün kim geçecek yerine onu beğeniceklermi. Milletimiz sadece şuanki zamanı yaşıyor. Yanlış anlaşılmasın kimseyi koruma niyetinde değilim ama gittikleri yol yol değil çok kanlar akar ülkede.

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

PunisHimenT said:
krst07 said:
Sivil itaatsizlik bir olaydan başlamış gidi durabilir ama olayın arka planıda var

Wesley Sneijder

o polis türk polisi bile değil karşim
Polis mi var Türkiye de? Ben paralı askerlerin olduğunu biliyordumda. Polis ne demek? Yeniyor mu?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom