Resolved Ağır Kasma ve Bazı Çökme Sorunları

Users who are viewing this thread

Oyunda herhangi bir sahneye girdiğimiz zaman bir anda crash hatası ile atıyor. Özellikle köy sahnelerinde ve hızlı savaş kısmında yaşıyorum bu sorunu. Bunun dışında sistemim orta seviye(Ram biraz yetersiz), buna rağmen kuşatma sahneleri çok saçma bir şekilde kasıyor. Öyle ki oyun oynanmayacak hale geliyor. Arazi savaşlarında arada takılmalar olsa da ciddi bir kasma yoktu, ama kuşatma sahneleri çok ciddi bir sorun olmaya başladı. Bazı savaşlarda karakterler yerin içine giriyor. Ayrıca kayıtlı oyun yükleme esnasında müzik sorunları çıkıyor. Ana menü müziği ile ana oyun müziği birbirine karışıyor yükleme ekranında.

Sistemim:
Model: Acer Swift 3
İşlemci: Amd Ryzen 5-2500u
Ram: 4GB
SSD: 237 GB
Ekran Kartı: Amd Radeon RX 540 2GB Harici Ekran Kartı

Oyunun performansını her geçen güncellemede geliştirmeye çalışıyoruz. Ancak sisteminiz minimum sistem gereksinimlerimizden daha düşük görünüyor. O yüzden bu kasmalar ve çökmelerin bir kısmı normal sayılabilir.

Oyunda herhangi bir sahneye girdiğimiz zaman bir anda crash hatası ile atıyor. Özellikle köy sahnelerinde ve hızlı savaş kısmında yaşıyorum bu sorunu. Bunun dışında sistemim orta seviye(Ram biraz yetersiz), buna rağmen kuşatma sahneleri çok saçma bir şekilde kasıyor. Öyle ki oyun oynanmayacak hale geliyor. Arazi savaşlarında arada takılmalar olsa da ciddi bir kasma yoktu, ama kuşatma sahneleri çok ciddi bir sorun olmaya başladı. Bazı savaşlarda karakterler yerin içine giriyor. Ayrıca kayıtlı oyun yükleme esnasında müzik sorunları çıkıyor. Ana menü müziği ile ana oyun müziği birbirine karışıyor yükleme ekranında.

Sistemim:
Model: Acer Swift 3
İşlemci: Amd Ryzen 5-2500u
Ram: 4GB
SSD: 237 GB
Ekran Kartı: Amd Radeon RX 540 2GB Harici Ekran Kartı

Dostum RAM'lerini 8GB'a çıkarırsan sorunun düzelebilir.
şu videoyu kaynak göstereyim :
Bu oyunla Bannerlordun çalışma şekli aynı değil fakat sorunun aynı donanımdan kaynaklandığını düşünüyorum.Video da olduğu gibi 4 GB versiyonun da crash hataları verebiliyor.

Back
Top Bottom