98° Gaming Community // Greztens [GRZ]

Users who are viewing this thread

Gilesov

Sergeant

HAKKIMIZDA.png


98 Gaming Community, birçok farklı modda mücadele eden ve Türk topluluğuna karşılıksız sunucular sağlayan oyuncu topluluğudur. Özellikle Warband'ın Napoleonic Wars DLC'sinde Avrupa başta olmak üzere bir çok yerde başarı kazanmış olup, Türkiye'yi temsil ettik. Çok oyunculu oyunlar arayan kişilere ev sahipliği yapan, oluşturan ve sürdüren bir oyun organizasyonudur. Hedefimiz, forumlarımız ve sunucularımız aracılığıyla oyuncuların bir araya gelmesini ve anlamlı deneyimler yaratmasını sağlayan kullanışlı bir ağ hizmeti sunmaktır. Birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyoruz ve topluluk üyelerimize kendi oyunlarına ev sahipliği yapma olanağı sağlamanın yanı sıra disiplin, sadakat, özveri ve hepsinden önemlisi hep birlikte oynadığımız bu toplulukta daha iyi bir oyuncu olma iradesine değer veriyoruz.

Neden Bize Katılmalısın?

Profesyonellik, Başarı ve Kaliteli bir ortam sunuyoruz. Bu nedenle, liyakat temelli ödüllerle bağlılığı ve sadakati önemseyen iyi organize olmuş bir klanda oynamak isteyebilirsiniz. Sonuç olarak, genel deneyiminizi zenginleştirmenizi amaçlayan yüksek kalitede liderlik ve kaliteli oyunla bir araya gelen benzersiz bir atmosfer sunuyoruz. Üyeleri hafta boyunca üretken ve amaçlı eğitimlerle desteklenen birçok büyük topluluk etkinliği bekliyor. Sadece eğlence için oynayan bir oyuncu ya da rekabetçi bir oyuncu olsanız da burada zevk alacağınız bir şey bulacaksınız. Avrupa'da Türk topluluğunu temsil etmemize yardımcı olmak istiyorsan, 98 Gaming Community'e katılabilirsin.UYE_KADROMUZ.png

Senato Di
Parma
Dux
Legatus
Legionario
Patrici
Nomad
Giles
Sayartun
Sabo
Deadwinter01
Max1m​
Lucifer
Siamons
Metelogia
Ironreign
Bulqur
Frey
Karaya
Luz1kA
Zeus
Aragorn
Rastoya
Sertaç
Ibrahim Pasha
Flex
Sanel​
Rukiyye
Muha
Insight
Nihil
Fleshcer​
Blister
Ensar
Thanatos
sN0w
Xherry
Sartman
Tullius
Dragonslayer
Karkanosjze
Frankozzy
Mirliva
Valerio​
Sandesa
Salogas​
DeksC
Ivar
Aurius
Kemal
Safavid
Legend22
Astero
Light
Nazi
Caucasian
Brave
Macseanber
TRuzgarEfe​
Maelor
Dominic
MarkaLand
Josephson
Master Vasqas
Sayko
YasinF
Strawhead
Melek
Nikotin
Negonde
Robin
Caehor
Saku​
PrensesCemal
Rick​
Rynn
Sucuk​
Ragnarok
AKO
Eyüp
Sincap​

RÜTBELERİN ANLAMI NEDİR?Senato di Parma: 98 topluluğu tek bir lider tarafından yönetilmiyor. Eşit yetkiye sahip 4 kişi tarafından, konsül'de alınan kararlarla yönetilmektedir. Bu rol ise o konsülün üyelerinin sahip olduğu roldür. Son kararı her zaman konsül üyeleri verir. Konsülün üstünde hiçbir şey yoktur.
Dux: Senatodan sonra, topluluktaki en yetkili kişi veya kişilerdir. Doğrudan doğruya senato tarafından atanırlar.
Legatus: Gerek oyunculuğu ve gerek kişilikleriyle, tüm oyunculara örnek teşkil eden kişilerin sahip olduğu rütbedir.
Legionario: En basit tabiriyle, 98'de belli bir süre hizmet etmiş kişilerin bulunduğu rütbedir.
Patrici: 98'e yeni katılmış kişilerin aldığı rütbedir.
Nomad: Uzun süre boyunca pasif olacak veya etkinliklere sürekli katılım sağlayamayan ama 98'in bir parçası olan kişilerin sahip olduğu rütbedir.

GALERI.png


AAXvRn.jpg
Y25gIO.jpg
ILETISIM_ADRESLERIMIZ.png
İletişim Adreslerimize ulaşmak için aşağıda bulunan fotoğraflara tıklamanız yeterlidir.Forum tasarımının yapımında emeği geçtikleri için Sabo ve Metelogia'ya teşekkür ederiz.
 
Last edited:
Top Bottom