96th Regiment of Foot "Queen's Own Germans" | [Kapandı]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Luz1kA said:
Bende Kendi Adıma KSB Tugayına Ve Ayrıca 82.Alaya Başarılar dilerim :smile: Başarılarınız Daim Olsun Dostlar!

KSB’ye bağlı bir alay değiliz. Lakin PRO Komitesine bağlı bir Alay olan 82nci Alay Lideri olarak, 96ncı Alayın grubundan teşekkür ediyorum.

Abriss said:
General Shepherd said:
Yeni kurulan KSB Tugayında sizlere başarılar diliyorum. 96ncı Alay'da ki herkese selamlar.
Bende kendi adıma 82.Alay'a başarılar dilerim.Başarılarınız daim olsun  :wink:

Sağol Abrissim, :smile:

Ensarr said:
82nci Alay'ın bir Subayı olarak sizlere başarılar dilerim..

First Lieutenant Ensar

Teşekkürler Ensar, sizlere de başarılar.

Üye listesi ve haftalık takvim güncellendi. Maç skorları da güncellendi ancak bazı maçlarda eksiklikler olabilir, Alay liderleri bu maçları belirtirse seviniriz.

Başarılar arkadaşlar.Bu ortamda bu kadar süreden beri var olmak her yiğidin harcı değildir.Siz bunu başardınız ve camiada iyi bir yeriniz bulunuyor.Umuyorum ki bu yeriniz,ileriki zamanlarda daha da iyi yerlerde bulunur.İyi oyunlar,iyi forumlar.

İyi dilekleriniz için teşekkürler. İlerleyen zamanlarda daha iyi yerlere geleceğimizi düşünüyorum.

[!] Astsubay ve subay kadrosu güncellenmiştir.

Gren eğitimine bizzat katılma fırsatı yakaladım ve mülakat hakkındaki görüşlerimden bahsetmek istiyorum .

- Mülakat kesinlikle çok zor .
- Mülakat Aşırı zor  , her şey aleyhinize işliyor .
- Mülakatı geçenler benim açımdan oyunun en ''şanslı'' oyuncuları .
- Harp okuluna girersiniz , Askeri liseye girersiniz ama 96da sevseniz Gren olamazsınız .

Photogenez said:
Gren eğitimine bizzat katılma fırsatı yakaladım ve mülakat hakkındaki görüşlerimden bahsetmek istiyorum .

- Mülakat kesinlikle çok zor .
- Mülakat Aşırı zor  , her şey aleyhinize işliyor .
- Mülakatı geçenler benim açımdan oyunun en ''şanslı'' oyuncuları .
- Harp okuluna girersiniz , Askeri liseye girersiniz ama 96da sevsen Gren olamazsın .

Bordo Bereli Yetiştiriyorlar Klanda

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom