92nd "Night Town Company"

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
oOGqzk.gif

92nd Night Town Company Hakkında

Biz uzun bir zaman önce oluşturulmuş bir
NW alayıyız. Tekrar yapılanmamız ardından
şaşırtıcı bir büyüme kaydettik. 11.01.2017
tarihinde, başka bir alaydan emekli bir
çavuş tarafından kurulan alayımız bir çok
değişim geçirdi. Şu anda daha önce sahip
olmadığımız aktiflik ve güce sahip bulunmaktayız.

Acemilerimizi eğitmeye devam ediyor,
gelecek dönemlerde rekabetçi alanda
başarılı olmayı ümit ediyoruz. Huzur bozucu
davranışları olan, olgun davranmasını bilmeyen
oyuncuları alayımızdan uzak tutuyoruz.

[td]          [/td]
[td]
Yoklama Defteri

Subaylar
Colonel HeroTheGreat
LtCol. Wizard7
Major JakeDunn
Lieutenant Patates

AstsubaylarSenior Sgt. Doris
SgtMaj. Harlerm

Subaylar: 4
Astsubaylar: 2
Askerler: 13
Acemiler: 19
Toplam Güç: 38

[td]
[/td]
[td]
[/td]
[td]AskerlerSergeant Oguzhan
Sergeant BobMarley
Corporal Bedevere
Corporal Buzz
Pfc. Sepia
Pfc. Leother
Pfc. Robin
Kingsman Rhagmor
Private Alpha
Private Baron
Private Labrador
Private Catharina
Private Luxa

AcemilerCadet Cainra
Cadet Rumil
Cadet Vanth
Cadet Jack
Cadet LRAGE
Cadet Atsız
Cadet Mckial
Cadet FethullahGulen
Cadet Atakan
Cadet KaaN
Cadet Jester_Bey
Cadet Vampir_Bey
Cadet Suljack
Cadet Eyup
Cadet MrSpark
Cadet Legolas
Cadet Rexa
Cadet Atom
Cadet EfsaneTurk

[/td]

[/td]

[td]
LbrMm0.png

[/td]

Alay Kuralları

1. Alaydaki diğer üyelerle gereksiz tartışmalara girmek yasaktır.

2. Aranızda "yakın" arkadaşlıklara sahip olabilirsiniz fakat yaş, ırk, cinsiyet ayırmaksızın bütün
üyelere karşı saygılı olmak zorundasınız.

3. Din, ırkçılık, politika gibi konulardaki fikirlerinizi kendinize saklayın. Bunun gibi konulardaki fikirleriniz bizi ilgilendirmez.

4. Alay itibarına leke sürebilme potansiyeli olan bir hareket etmeden/bir şey söylemeden önce her zaman üstlerinize danışmalısınız.

5. Asla oyun içerisinde avantaj sağlayabilecek 3. parti uygulamalar veya scriptler kullanmayın. Hileci veletler sorgusuz alaydan atılır.

6. Etkinlik ve savaşlara katılmama durumlarına bir yere kadar müsamaha gösteriyoruz. Önce uyarı alır, sonra atılırsınız.

Oyun İçi Kimlik

Birim Tercihi:
Infanterie-Regiment Prinz
Friedrich August, Sachsen
oOvVzR.png
Taraf Tercihi
Rheinbund

[td]
Sancak
Sancak Modu

D7Zb81.png
[/td]
[td]
İsim Etiketleri
92ndNT_Rank_Name
E.g.: 92ndNT_Acemi_Küçükoğlan
92ndNT_Er_Büyükoglan
[/td]​

TheodeN ? Ozzy said:
Başarılar eski dostum aynen böyle devam. Kim ne derse desin arkandayım biliyorsun :smile:

Bu alemi bırakınca etrafta kir topları türemiş,geri dönmek güzel bi his bende senin arkandayım :smile:.

Siamons said:
Başarılar

Teşekkürler Sia cım cansın sen muck

Albert112 said:
Wow yeniden.. Başarılar hero  :party:

Geri dönmek güzel bir his :smile: Saol.Artık tekrar savaşlara muhafazakarlarıda tekrardan çağırırız :grin:

Gatts said:
Başarılar.

Rumil said:
Üyelerde pırıl pırıl başarılar herocum

Evet üyelerim güzel,uzun zamandır oyunu oynamıyorlar eğitim gerekli biraz ama çabuk toparlandık allahtan saol Rumil'cim.

DeliTürk said:
Tekrardan Başarılar Mert bey

Teşekkür edirem Veysel bey,sizin gibi müttefikler oldukça sırtımız yere gelmez C:

İbrahim Pasha said:
Başarılar Arma 3 bey

O 30 lirayı unuttummu zannediyorsun Arma 3 reyiz.Teşekkür ediyorum

KIRIMLI said:
Hayırlı Olsun Mübarekler

EYW sevgili müzlim gardaşım

General Shepherd said:
Başarılar dilerim dostlar.. Hayırlı olsun.

Sizde saolun General Reyiz.Umarım hayırlı olur mazallah ortadan bir yerden DORBE :grin:

Hadrianus said:
Başarılar

Eski tugay dostum,sanada teşekkür ediyorum.

Dün maç yaptık 7-3 yenmemize rağmen,son 3 haftadır yaptığım maçlar içerisinde en zor olanıydı,adamların gerçekten güzel oynuyor elbette seninde etkin vardır başarılar eski dost

MrHerobrine said:
General Shepherd said:

Sizde saolun General Reyiz.Umarım hayırlı olur mazallah ortadan bir yerden DORBE :grin:

Emin ol ki, vesvese yapma konusunda haksızsın. Şayet ki oyunu oynuyorsan ekibinle birlikte güvendiğin insanlarla oyunu tercih etmelisin, yarın öbürgün velev ki her hangi bir olay yaşanırsa şayet senin o güvendiğin insanlardan gelecektir. Sonuçta, 86.Alay üyesi değilim.. Çok zamandır ortadan bir yerden bir şeyler bekliyorsun fakat bu konuda ilk önce kendine güven, ve RAHAT OL.. :!:

:!: Ünlem koydum, yani iyi oku ve RAHAT OL..  :!:  :grin:

General Shepherd said:
MrHerobrine said:
General Shepherd said:

Emin ol ki, vesvese yapma konusunda haksızsın. Şayet ki oyunu oynuyorsan ekibinle birlikte güvendiğin insanlarla oyunu tercih etmelisin, yarın öbürgün velev ki her hangi bir olay yaşanırsa şayet senin o güvendiğin insanlardan gelecektir. Sonuçta, 86.Alay üyesi değilim.. Çok zamandır ortadan bir yerden bir şeyler bekliyorsun fakat bu konuda ilk önce kendine güven, ve RAHAT OL.. :!:

:!: Ünlem koydum, yani iyi oku ve RAHAT OL..  :!:  :grin:

Vesvese değil ama sadece biraz joke :???:.Etrafımdaki insanlarım hepsi güvendiğim insanlar,zaten onlar dışında bana bir zarar veren olmaz :lol:.Gayette rahatım çünki güvendiğim insan sayısı çok olsada aradan çıkan kardeşim dediklerim var.Bir zarar gelirse bu kardeşlerim beni bırakıp gitmez.Biz bir birliğiz güvenimiz de bir  :cool:

HakanPasha said:
Dün maç yaptık 7-3 yenmemize rağmen,son 3 haftadır yaptığım maçlar içerisinde en zor olanıydı,adamların gerçekten güzel oynuyor elbette seninde etkin vardır başarılar eski dost

Hayret 4 aydır oyunu alayımdaki hiç kimsenin oynamamsına rağmen :S Teşekkürler Hakan. (bu arada 6-4 o :grin:)

7-3 diye hatırlıyormuşum özür dilerim notlara da öyle yazdım düzeltiyorum,oynamamış haliniz bu ise oynadığınızda doğrarsınız milleti eski dostum

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom