71 ° Reggimento di Tempesta

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Haifisch said:
Klanınız adeta ateş ediyor. Başarılar.

öhm öhm
aLyNR2.jpg

V0gz7j.jpg
http://i.hizliresim.com/V0gz7j.jpg
[/img]
[/quote]

Teşekkür ederim beyfendi sizinkine de başarılar dilerim umarım kaliteli düzgün bir alay olarak ünlenirsiniz.

Hazar'ım, Osman'ım :smile: Yine yaptım yapacağımı , Nizam-ı Cedid Tugayına bağlı 57.Alay diyelim şuna artık , uzun birşey ağzımız alışsın :smile: Maç skoru hakkında bilgim yok fakat adil ve güzel geçtiğine eminim, hem Nizam-I Cedid üyeleri hemde 71.Alay üyeleri ve senin kadar nazik bir yöneticinin bu ortamda hala aktif bir Başarılı toplulukta olması beni sevindiriyor kardeşim, eski 26.nın ikinci topçusu kardeşim benim başarılar dilerim :grin:  :razz:  :fruity:

Knime said:
Hazar'ım, Osman'ım :smile: Yine yaptım yapacağımı , Nizam-ı Cedid Tugayına bağlı 57.Alay diyelim şuna artık , uzun birşey ağzımız alışsın :smile: Maç skoru hakkında bilgim yok fakat adil ve güzel geçtiğine eminim, hem Nizam-I Cedid üyeleri hemde 71.Alay üyeleri ve senin kadar nazik bir yöneticinin bu ortamda hala aktif bir Başarılı toplulukta olması beni sevindiriyor kardeşim, eski 26.nın ikinci topçusu kardeşim benim başarılar dilerim :grin:  :razz:  :fruity:

İltifatların için çok teşekkür ederim daha dikkatli olacağım maçlar bölümünde felan da artık Nizam-ı Cedid Tugayına bağlı 57.Alay diye yazarım bari :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom