71 ° Reggimento di Tempesta

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Dengizich said:
İlk LB'mizi 48é Regiment des Grenadiers a Pied ile yapmış bulunuyoruz.Arkadaşlar sağolsun çok güzel bir maç oldu,iki taraf için de zevkliydi.
Sonuç:2ndQR:6-0:48é 
bkGZbV.jpg

Benim açımdan güzel bir galibiyet değildi, hep ateşle öldürüldüm :grin:

NOT: Ama eğlenceliydi :grin:

Türk alaylarından 57th ile yaptığımız keyifli maç 6-1 sonuçlandı.Arkadaşlar çok sıcak kanlı ve dürüst oynadılar kendilerini tebrik ediyorum.

kG6gVJ.jpg

57.Alay'ın Maçında çok güzel bir şekillde insanların hakkını yediniz. Kurallara uymadınız maça girmedim ama arkadaşım dedi ve klanınızın ne kadar onursuz  bir klan olduğunu burda kanıtlıyorsunuz.. insanların hakkını yemekten başka bir şey billmiyorsunuz yazıklar olsun.

Maça girmedim  ve arkadaşım dedi demişsin,ne kadar güzel bir kaynak.Attığın Ss lere gelecek olursam o adamın öyle birşey yapacak olması aklımın ucundan dahi geçmedi,kendisine gerekli yaptırımı da uygun bulduk zaten
Sen şimdi bir adamın hatasıyla tüm alayı suçluyorsun,bu senin yanlışın.Öz eleştri yapacak olursam evet adamlara sonda T kullanmaya izin vermem benim suçum oldu.
Son olarak şunu belirteyim,elin kaşınıyor belli ki ortalığı karıştırmak istiyorsun,kaybol.

mrganii said:
57.Alay'ın Maçında çok güzel bir şekillde insanların hakkını yediniz. Kurallara uymadınız maça girmedim ama arkadaşım dedi ve klanınızın ne kadar onursuz  bir klan olduğunu burda kanıtlıyorsunuz.. insanların hakkını yemekten başka bir şey billmiyorsunuz yazıklar olsun.

1. Resim
g268vL.jpg
2. Resim
Yq6kEa.jpg

2nd Tekrardan Kınıyorum..

DipNot: Utanmadan ez wp diyorlar x(

Klasik Gani, uğraşmaya değmez.

Edit: Karşı taraftaki alayın lideride hatalarını görme özelliğinden mahrumdu. Kaybetmeleri gayet normal. Skorlara iyi bakmanı tavsiye ederim, oyuncularımızın çoğu yeni başlamıştı. Kısaca adamların çoğu oto nedir bilmiyorlar. O SS lere gelince, arkadaşımıza gerekli yaptırımı Binbaşı'mız uygulamıştır. Kısaca Gani burda senin yourum yapmak gibi bir hakkın yok.

mrganii said:

1. Resim
g268vL.jpg
2. Resim
Yq6kEa.jpg

Olay otoblok açan arkadaşa yaptırım yapılmasıyla ve 57.Alay Lideriyle konuşulmasıyla kapanmıştır.Kavga çıkarmaya çalışmayınız,yapamazsınız.Boş teneke çok ses çıkarır  :smile: :smile:

mrganii said:

1. Resim
g268vL.jpg
2. Resim
Yq6kEa.jpg

Bildiğim kadarıyla bu mesele 57th yönetimiyle benim subaylarım arasında konuşulmuş ve çözülmüş bir sorundur burada bu olaya devam etmeni düşmanca bir tutum olarak görüyorum ve şahsım adına hiç hoş karşılamadığımı belirtirim ayrıca senin burada hangi sıfatla alayımı kınadığını anlayamıyorum hadsizliğin lüzumu yok senin alay liderlerinin büyütmediği bir meseleyi burada devam ettirmen sizin alayınız içinde büyük bir aciziyettir meseleyi burda devam ettirme. Efendiliğinle geri adım at yoksa bende karşılık vermeye başlayacağım çok sevdiğim arkadaşlarımın bulunduğu 57th'nin geçmiş kariyerinde başarısızlıklardan bir dağın bulunduğu basit bir subayının burada bana ve alayıma karşı takındığı tutumu asla kabul etmiyorum kınamanıda ancak gülerek karşılıyorum . Bu olayı 57th ile 2nd'nin arasını bozmak amacıyla kasti olarak yapılmış bir olay olarak görmek istemediğimi belirtmek isterim bu şuanlık benim için sorunlu bir çocuğun zırvalaması olarak hatırlanacaktır .

OzzyDraco said:
mrganii said:

1. Resim
g268vL.jpg
2. Resim
Yq6kEa.jpg

Gani annenle konuştuğum yetmedi hala insanlara laf atıp karışıyor musun. Galiba daha uzun çaplı konuşmam gerekicek.
Annemlemi puhahahaha derdin neyse steamdan ekle konuşalım birde limon ben bunları önce deliye gösterdim sonra yaptım eğer düzelteysiniz artık beni illiglendirmez ama klanınızdaki üyenin oto kullanması çok kötü bir olay.

O değil nw forumuna bakmayalı belki yıl oldu ama hala aynı geyik.Birbirine hava atma derdinde olan ergen tipler, hatası fotografla tescillenmesine rağmen kendine toz kondurmayan klan liderleri falan.Burada hata, suç belliyken hala bunu göz önüne çıkarana posta koyma derdindesin.Keşke efendi efendi oyununu oynayabilse taraflar.

R2 said:
O değil nw forumuna bakmayalı belki yıl oldu ama hala aynı geyik.Birbirine hava atma derdinde olan ergen tipler, hatası fotografla tescillenmesine rağmen kendine toz kondurmayan klan liderleri falan.
Klan Lideri Değilmki xD Sadece o klan üyesi hakkında mahkeme kursalar çok güzel olabilir. ve mb  bırakallı 1-2 ay olmuştur heralde.

mrganii said:
R2 said:
O değil nw forumuna bakmayalı belki yıl oldu ama hala aynı geyik.Birbirine hava atma derdinde olan ergen tipler, hatası fotografla tescillenmesine rağmen kendine toz kondurmayan klan liderleri falan.
Klan Lideri Değilmki xD Sadece o klan üyesi hakkında mahkeme kursalar çok güzel olabilir. ve mb  bırakallı 1-2 ay olmuştur heralde.

Legend adam son kısmı sana dememiş olm. artık seni daha iyi anlayabiliyorum

Ferdinand_Schörner said:
mrganii said:
R2 said:

Legend adam son kısmı sana dememiş olm. artık seni daha iyi anlayabiliyorum
Yeni Anladım. XD

Bide Anıl geçen kuracaken gelip bana ts de isim değişicem ardından steam'ı gizliye alıcağım 2nd tagını kaldırıcağım major olucağım sesimi kalınlaştıracağım demiştin bunu unutma bence.

R2 said:
O değil nw forumuna bakmayalı belki yıl oldu ama hala aynı geyik.Birbirine hava atma derdinde olan ergen tipler, hatası fotografla tescillenmesine rağmen kendine toz kondurmayan klan liderleri falan.Burada hata, suç belliyken hala bunu göz önüne çıkarana posta koyma derdindesin.Keşke efendi efendi oyununu oynayabilse taraflar.

Psikolojide duyum ve algıyı biraz anlatmak istiyorum sana , duyum insanın dışarıdan veya içeriden gelen uyarıları çeşitli duyu organlarıyla tespit etmesi ve bunları beyine göndermesidir senin az önce kullandığın duyum görme duyumu oluyor , algı ise beyinin bunu işleyip algılamasını kapsayan çok daha karmaşık zihinsel ve psikolojik etmenlerin bulunduğu bir durumdur şimdi burada anlamadığın olay meselenin 57th liderleriyle çözümlenmiş olmasına rağmen bu hadsiz arkadaşın olayı hala devam ettirmesi ve gereksiz yere buraya yazmasıdır şimdi ya git bir doktora görün yada benim burada boş yere canımı sıkma . Ben olayın belirtilmesine sinirlenmedim olayın çözülmüş olmasına rağmen devam ettirilmesine sinirlendim bunuda belirtmek istiyorum .

6-1 Yenilmişiniz o gücüne gitmedi de ez gg wp demeler mi gitti cidden?  :iamamoron:

Otoblok olayı hakkında bir şeye değinmek isterim; otobloksuz oynayan klan malesef yok Türk alayları içerisinde ama marifet otobloğu delebilmek. Hatırlat bir ara otobloklara karşı nasıl oynayacağını öğreteyim basit yöntemleri var  :roll:

Neys galip klana tebrikler

Fox Mulder said:
6-1 Yenilmişiniz o gücüne gitmedi de ez gg wp demeler mi gitti cidden?  :iamamoron:

Otoblok olayı hakkında bir şeye değinmek isterim; otobloksuz oynayan klan malesef yok Türk alayları içerisinde ama marifet otobloğu delebilmek. Hatırlat bir ara otobloklara karşı nasıl oynayacağını öğreteyim basit yöntemleri var  :roll:

Neys galip klana tebrikler
Benim klanım yok ki kardeşim arkadaşların resimler filan paylaşıyordu öyle görüp delitürke dedim ve yayınladım burda.Neyse daha fazla uzatmayalım.

Limoncuk said:
R2 said:

Psikolojide duyum ve algıyı biraz anlatmak istiyorum sana , duyum insanın dışarıdan veya içeriden gelen uyarıları çeşitli duyu organlarıyla tespit etmesi ve bunları beyine göndermesidir senin az önce kullandığın duyum görme duyumu oluyor , algı ise beyinin bunu işleyip algılamasını kapsayan çok daha karmaşık zihinsel ve psikolojik etmenlerin bulunduğu bir durumdur şimdi burada anlamadığın olay meselenin 57th liderleriyle çözümlenmiş olmasına rağmen bu hadsiz arkadaşın olayı hala devam ettirmesi ve gereksiz yere buraya yazmasıdır şimdi ya git bir doktora görün yada benim burada boş yere canımı sıkma . Ben olayın belirtilmesine sinirlenmedim olayın çözülmüş olmasına rağmen devam ettirilmesine sinirlendim bunuda belirtmek istiyorum .

Tam olarak bu durumdan bahsediyorum zaten, eleştirdiğim direkt olarak bu komünite.O adamın yaptığı da ortalığı karıştırmaktan başka değil senin yaptıgın da.Şöyle ergen ergen git doktora görün diyecek kadar alçalmayın arkadaşlar üzüyorsunuz.Cidden uzun süredir şu şekilde hareketlerle laf soktuğunu sanan çocuk ruhlu tipler var.Kurtulun artık şu kafadan oyundan zevk almaya bakın.

R2 said:
Limoncuk said:
R2 said:

Tam olarak bu durumdan bahsediyorum zaten, eleştirdiğim direkt olarak bu komünite.O adamın yaptığı da ortalığı karıştırmaktan başka değil senin yaptıgın da.Şöyle ergen ergen git doktora görün diyecek kadar alçalmayın arkadaşlar üzüyorsunuz.Cidden uzun süredir şu şekilde hareketlerle laf soktuğunu sanan çocuk ruhlu tipler var.Kurtulun artık şu kafadan oyundan zevk almaya bakın.

Senin problemin ne biliyor musun? sana hakaret etmeden insan gibi defol git diyorum ve sen hala burada benim konumu kirletiyorsunve sanki 6 yıldır camia da alay yönetiyormuş gibi gelip burada bize ders vermeye kalkıyorsun kardeşim bizim derdimiz seni mi geriyor ? seni ilgilendiren bir durum mu var ? git kendi zevkini kendi oyunundan al alamıyorsanda defol git oynama ben forum sayfamın altında senin mesajlarını görmek zorunda değilim ve senin fikir ve görüşlerine ihtiyacım yok . şu ergen lafınıda ağzınıza iyice doladınız önünüze gelene ergen çekiyorsunuz kımıl zararlısı gibi çattın

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom