70y Revolyutsiya Armiya [PASİF]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
soldiers-of-the-soviet-army-exulting-at-the-end-of-the-war-on-the-of-picture-id186415357

70y Revolyutsiya Armiya

Hakkında

24.07.2018 Tarihinde Kevin önderliğinde başlangıçta oyun zevki ve arkadaşlık ilkeleriyle
kurulan bir alayız. Önceden de 12.04.2018 tarihinde 11y Honor Guard Company adında açıldık.

RDrola.png

Kurallar

• Maç dışında rütbe farkı olmaz ama maç sırasında subay ve astsubayın sözünden çıkılmamalıdır.
    [*]Antremanlarda cıvıtmadan eğlenmek amaçlı şeyler yapılabilir, fakat maçta fazla cıvıtmak yasaktır.
    [*]3. Tür avantaj sağlayan programların kullanılması yasaktır.
    [*]Alayda din,dil,ırk ayrımı yapmak yasaktır.
    [*]Üyelerin birbirine hakaret etmesi yasaktır.
    [*]Maç sırasında veya antrenman sırasında gereksiz şekilde ve dikkat dağıtacak şekilde konuşmak yasaktır.

RDrop7.png

[td]
red-army-flag-over-reichstag.png

Üyeler

Kevinus

Raton
penguen47

13271327
SyrOzQ
Arthur
Hermann Göring
PotAbinCO
ParalyzeR
penguen48
MadTomato
Aindrio
Excalixa
LilYEEH
EXPET
Gustav
JUNSMON
BurakBey
DesertRain
armenian-genocider1915
jesterbey
FİNGOLFİN
Benjen Stark

[size=24pt]Maçlarımız

70yRA 10-4 18thSS

70yRA 10-5 38thRF

70yRA  7-10 12thSS

70yRA 10-3 38thRF

70yRA  7-15 57th

70yRA 15-8 47thTR

70yRA  8-15 10thRLR

[/td]

İletişim

Alay Lideri

Alay Grubu

Hırslı ve işini iyi yapmaya çalışan birine benziyorsun,önceden ufak bi tanışıklığımız var.Hayırlı olsun başarılar diliyorum :party:

Başarılar dilerim..

Eğer Cumartesi günleri müsait olursanız sizleri 21.00'da başlayan Mini Linebattle etkinliğine davet ediyorum.

Her hafta aynı zamanda oluyor; https://www.fsegames.eu/forum/index.php?topic=38096.0

General Shepherd said:
Başarılar dilerim..

Eğer Cumartesi günleri müsait olursanız sizleri 21.00'da başlayan Mini Linebattle etkinliğine davet ediyorum.

Her hafta aynı zamanda oluyor; https://www.fsegames.eu/forum/index.php?topic=38096.0
Teşekkürler. Müsait olursak katılabiliriz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom