"69th Royal British Legion" -AlımlarAçık/Aktif [RBB]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
0zpBz9.jpg

ND21Na.png

"69th Royal British Legion" 13.08.2018 Tarihinde Woon tarafından kurulmuş,
  amacı birlik beraberlik içerisinde disiplinli bir ortam oluşturup başarılı bir Alay olmaktır.

aYNGp4.png

(Rct) Recruit
(Pvt) Private
(Pfc) Private First Class
(Rgl) Regular
(Lcpl) Lance Corporal
(Cpl) Corporal
(Vet) Veteran

(Sgt) Sergeant
(Msgt) Master Sergeant
(Fsgt) First Sergeant
(Ssgt) Senior Sergeant

(Lt) Lieutenant
(1stLt) First Lieutenant
(Cpt) Captain
(Major) Major
(LtCol) Lieutenant Colonel
(Col) Colonel

Y6ENR2.png

[RBB]69thRBL_Col_Woon
[RBB]69thRBL_Cpt_PaulDavis
[RBB]69thRBL_Lt_Devrim

[RBB]69thRBL_Sgt_HafızBey

[RBB]69thRBL_Pfc_Eternexus
[RBB]69thRBL_Pfc_Cemings
[RBB]69thRBL_Pvt_Cerkuday
[RBB]69thRBL_Pvt_Posecik
[RBB]69thRBL_Rct_Onderings
[RBB]69thRBL_Rct_Ragnar

lZNQql.png

İletişim

http://steam://friends/add/'.76561198364308486.'

İmzamız:
lZNWmp.png
Forum tasarımını yapan, düzenleyen Axrinn'e teşekkürler.

senin liderliğine inanmıyorum bunca aydır nwdesin binlerce alay açıp kapattığından dolayı bi kalıcılığın olmaması yüzünden senin peşinden harap olcak adamlara yazık  yinede başarılar :grin: Umarım bu eleştirmeme çemkirmezsin

PowerPuff_Necmi said:
senin liderliğine inanmıyorum bunca aydır nwdesin binlerce alay açıp kapattığından dolayı bi kalıcılığın olmaması yüzünden senin peşinden harap olcak adamlara yazık  yinede başarılar :grin: Umarım bu eleştirmeme çemkirmezsin
Binlerce Alay dediğin 1 Alay beni kim zannettin bilmiyorum ama umarım hatanı düzeltirsin.

EnverPasha said:
PowerPuff_Necmi said:
Binlerce Alay dediğin 1 Alay beni kim zannettin bilmiyorum ama umarım hatanı düzeltirsin.

Pek ciddiye alınacak bi insan degil takma onu sen :grin: başarılar bu arada

EnverPasha said:
PowerPuff_Necmi said:
sen herkesin bilidiği waffensın  sonra yaklaşık göktuğ ile birlikte açtığınız onlarca alay var daha sayabilirim 67th Daiys alayda subay oldu diye çıktığınız dönemden adam çalmaya çalıştığın zamana kadar seni tanıyorum :grin: 

PowerPuff_Necmi said:
EnverPasha said:
PowerPuff_Necmi said:
sen herkesin bilidiği waffensın  sonra yaklaşık göktuğ ile birlikte açtığınız onlarca alay var daha sayabilirim 67th Daiys alayda subay oldu diye çıktığınız dönemden adam çalmaya çalıştığın zamana kadar seni tanıyorum :grin:
Ben Waffen nickini 3 - 4 hafta kullandım. Ayrıca Göktuğ liderdi her zaman yani ben kurmadım. 67th Diye bir klan kurmadım veya katılmadım. Daisy subay oldu diye çıktım ama hiç adam çalmaya uğraşmadım. Bunu 41stTC den rahatlıkla görebilirsiniz hepsi ilk defa oyuna başlayan oyunculardı çünkü hepsini serverlerde tek oynarken bulup klana almıştım.

EnverPasha said:
PowerPuff_Necmi said:
EnverPasha said:
PowerPuff_Necmi said:
Ben Waffen nickini 3 - 4 hafta kullandım. Ayrıca Göktuğ liderdi her zaman yani ben kurmadım. 67th Diye bir klan kurmadım veya katılmadım. Daisy subay oldu diye çıktım ama hiç adam çalmaya uğraşmadım. Bunu 41stTC den rahatlıkla görebilirsiniz hepsi ilk defa oyuna başlayan oyunculardı çünkü hepsini serverlerde tek oynarken bulup klana almıştım.

Her iki arkadaş aranızda geçen tartışma anlıyorum, lakin yapmayalım rica ediyorum. Bir kazanç sağlamaz. İkinizi de kardeşim gibi seviyorum yapmayalım paşam.  :wink:  :twisted:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom