6500 TL aldığım sistem nasıl?

Users who are viewing this thread

Merhaba, 6500 TL'ye bir sistem siparişi verdim. Sizce nasıl olmuş? Yanında da gaming gecesine özel 600 TL'lik kulaklık hediyesi verildi.

R5 3600.
ASUS Dual RX 5500 XT 4 GB EVO.
ASUS TUF B450M PRO GAMING
2 adet Team T-Force Vulcan TUF 8 GB 3200 MHz
Adata Swordfish M.2 SSD 500 GB
Cougar Gemini S Silver 600W.

Keşke 5500 'ün 8gb modelini alsaydın, yazılım güncellemesi sayesinde artık 1660 super ile yarışıyor. Yine de güzel sistem hayırlı olsun.

PSU ilerleyen vadede yetersiz kalabilir, yani birkaç parçayı yükseltmek falan istersen. Onun dışında arkadaşlara katılıyorum hayırlı olsun, güle güle kullan :smile: !

Merhaba, 6500 TL'ye bir sistem siparişi verdim. Sizce nasıl olmuş? Yanında da gaming gecesine özel 600 TL'lik kulaklık hediyesi verildi.

R5 3600.
ASUS Dual RX 5500 XT 4 GB EVO.
ASUS TUF B450M PRO GAMING
2 adet Team T-Force Vulcan TUF 8 GB 3200 MHz
Adata Swordfish M.2 SSD 500 GB
Cougar Gemini S Silver 600W.
Duallı ekran kartları iyi değil diyorlardı. Kartın iyi mı bilmem gerisi güzel gözüküyor, ama 6500eder mi? Bugün eder. Çok daha fazla eder.

Peki gerçekten eder mi? Etmez...
2-3binden fazla bı kasa etmemeli. Şimdi olmuş benzer hazır kasalar 7-9bin..

Bence bı bannerlord/Apex/LoL u ortalama düzeyde 60fps 1kda çalıştıracak mini kasalar olmalı piyasada ve 2-3 bini gecmemeliler.

Farklı bı yere mi bakıyorum anlamadim..1.5 sene onvesinin 4kati fiyata çıkmış benim rx580. Parça bozulsa sistemlerimizde, bannerlord oynatmaya yetecek parçayı geri sisteme kazandırmak büyük dert olacak bu gidişle.

Her eve ücretsiz İnternet (ince vaadi) denecegine, her sağlayıcı 30liradan 4mbit hızda sınırsız internet paketi satacak deseler.. Her öğrenciye tablet/notebook dagiticaz deyeceklerine(en çöp notebook 2-3k); 1 ay tam kapanma(tam maddi destekle) + 100m sinovac alsalar; öğrenciler okullara dönse daha iyi olurdu. Gene, butterlord u orta ayarlarda 60fps çalıştıracak güçte bir kasayi Türkiye bazı ortaklıklarda birlikte seri seri toplayıp sattirsa ülke içinde; TW organizasyonu ve kasa damgasiyla beraber.. iyi olurdu.. Ama nerede.. Dövizin ateşiyle yanacaz. Hiç değmeyecek paralar karsiliinda kasalar toplanacak. 4-5k ya toplayan biri olarak, benim kasa da değmedi fiyatına ama mecbur, başka sistem yoktu alınacak..

Back
Top Bottom