53rd Kuva-yi Milliye Brigade [EU] ⚡ 2016'dan Beri ⚡

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Klanımızın 2.Yılı Hayırlı Uğurlu Olsun Hiç Durmadan Devam . 27 Temmuz , 2016'dan Beri Hiç Durmadan , Hiç Pasif Kalmadan Devam Ettik Tam Doğum Günümde Kurduğum Bu Klan Herzaman Bana Güç Kazandırdı .

2.Yıla Özel 1 Günlük Konu Kilidini Kaldırıyorum . Akşam Törende SS Alıp Foruma Paylaştıktan Sonra Tekrar Konu Kilitlenecektir.

np8HKP.jpg

lD2ejC.jpg

2. Yılınız Hayırlara vesile olsun İnşallah. Uzun zamanlarını harcayarak emeklerinin karşılığını aldığını görmek mutluluk verici. Başarılarının daha da iyi olmasını dilerim Kel kardeşim

DeliTürk said:
2. Yılınız Hayırlara vesile olsun İnşallah. Uzun zamanlarını harcayarak emeklerinin karşılığını aldığını görmek mutluluk verici. Başarılarının daha da iyi olmasını dilerim Kel kardeşim

Eyvallah kardeşim umarım emeğinin karşılığını sende alırsın

53rd Kuva-yi Milliye Brigade'in 2. Yılında doğum günün kutlu olsun çünkü kutlanacak başka bir şey göremiyorum.  :party:

KeykubatTR said:
53rd Kuva-yi Milliye Brigade'in 2. Yılında doğum günün kutlu olsun çünkü kutlanacak başka bir şey göremiyorum.  :party:
Bizi Avrupada temsil eden böyle başarılı klanın  pek çok kutlanacak başarısı vardır ama maalesef bazıları bunu göremiyor  :facepalm:

53ncü Alayı, Nizam-ı Cedid günümüze kadar biliyorum, değişen tek şey Avrupa'da ki eventlelerine sağlıklı bir şekilde girmeleri ve, aynı zamanda 1stDiv isimli İspanyol Tümen'ine bağlı olması, fakat benim gördüğüm kadarıyla kendini daha da geliştirmesi gereken bir topluluk, ve Tugay yapısından kurtulup, Alay yapısına bürünmesidir.

Ona bakılırsa bizim de 60-65 küsur üyemiz var, fakat halen Alay olarak devam ediyoruz. Çünkü fazla büyük gözükmek gibi gayemiz yok, hiç bir zaman olmadı bir başka Alayın yöneticisi ve uzun süredir bu ortamda bulunan birisi olarak tavsiyemdir.

53ncü Alayın 2nci Yıl dönümü kutlu olsun.  :party:

General Shepherd said:
53ncü Alayı, Nizam-ı Cedid günümüze kadar biliyorum, değişen tek şey Avrupa'da ki eventlelerine sağlıklı bir şekilde girmeleri ve, aynı zamanda 1stDiv isimli İspanyol Tümen'ine bağlı olması, fakat benim gördüğüm kadarıyla kendini daha da geliştirmesi gereken bir topluluk, ve Tugay yapısından kurtulup, Alay yapısına bürünmesidir.

Ona bakılırsa bizim de 60-65 küsur üyemiz var, fakat halen Alay olarak devam ediyoruz. Çünkü fazla büyük gözükmek gibi gayemiz yok, hiç bir zaman olmadı bir başka Alayın yöneticisi ve uzun süredir bu ortamda bulunan birisi olarak tavsiyemdir.

O tümene tamamen bağlı değiliz invite gibi bitek cumartesi günü bi event düzenliyorlar ona katılıp çıkıyoruz dani creep arkadaşım diye tümende bazen takılıyorum doğrudur .Birde ben tugay olmak istiyorum buda benim fantezim xd sana kalmış bişey o

Bu arada kutlayanlara teşekkürler .

Buda video 2.yıla özel bi killstreak atıp ortalığı çoşturim dedim xd

General Shepherd said:

1stDiv sadece İspanyol değil, içinde İtalyanlar, Fransızlar da mevcut.38thdeki topçu günlerimdeki ekip 1stDivi kurmuşlar, kendileri çok eğlenceli çok disiplinli çok iyi insanlardı, kendilerine başarılar diliyorum, artık oyuncular başkalarının alaylarına karışmasın ya :smile:

General Shepherd said:

çogu klanın 60 65 üyesi var zaten önemli olan onları bir arada aktif bulundurmak bizimde steam grubumuzda 60 üye var ama 60'ınıda oyuna sokamıyoruz sizde sokamıyosunuz bugüne kadar tugay ünvanını alacak(45+ kişiyi aynı anda sunucuya sokmuş) 32 ve 57'yi gördüm digerleri biz de tugayız şu kadar üyemiz var bu kadar üyemiz var yazsa da onları hiç bi zaman tugay olarak saymıcam

Luz1kA said:
General Shepherd said:

çogu klanın 60 65 üyesi var zaten önemli olan onları bir arada aktif bulundurmak bizimde steam grubumuzda 60 üye var ama 60'ınıda oyuna sokamıyoruz sizde sokamıyosunuz bugüne kadar tugay ünvanını alacak(35,40+ kişiyi aynı anda sunucuya sokmuş) 32 ve 57'yi gördüm digerleri biz de tugayız şu kadar üyemiz var bu kadar üyemiz var yazsa da onları hiç bi zaman tugay olarak saymıcam

+ 53'ün dogum günü kutlu olsun osmanım inandıgın yolda özgürce yürü unutma
İşi bilen yapar, az bilen akıl verir, bilmeyen eleştirir, yapamayan çamur atar
yolunuz açık olsun  :party:

2.Yılımızıda Kutladık Umarım Daha Çok İlerleriz !

Klan hakkında bilgilendirme : Pazar günü alman klanıyla yapacağımız maçtan sonra sürekli 1vs1 yapacağımızı belirtmek isteriz iyi akşamlar dilerim

CjpVS8.jpg

Bu Akşamki Trench Battle Eventinden

NTGVtX.jpg

Eskiden beri kullandığımız silinen antreman mapini tekrardan yapmaya başladım mapin duvarları hızlıca koydum yamuk oldu map bitince tekrardan antreman mapini sizlerle paylaşıcam .

pgn6zo.jpg

Bu aralar Eventlerde topçu light gibi classlarda oynuyoruz daha çok bunun eğitimini veriyoruz ve güzel killer elde ediyoruz . Light veya topçu olmak dahiliyle davet edeceğiniz etkinliklere katılabiliriz ancak (Pazartesi - Çarşamba - Perşembe - Cumartesi) Günleri haricindeki günleri kabul etme şansımız daha yüksek birde son etkinliklerden fotolar atim .

UTB4di.jpg

OIDyfb.jpg

0curaN.jpg

Ayrıca klanın rust aktifliğide devam etmekte .
wvrGrY.jpeg

Bu Akşam ki IVe Corps Eventinde Pek kendimizi gösteremedik ta ki son raunda kadar bi topla linemizin yarısından çoğunu kaybettik 3 kişi kaldık allcharge verildiğinde 8 vs 13 gibi bişeydi RFB'ler direk öldü Bizim klandan 3 kişiyle ortalığı darma duman ettik event sonunda RFB ve IVe Corps tarafından tebrik edildik .

AzW9qM.jpg

SWmo3m.jpg

WmtXKh.jpeg

Bu da event bitimi (herkes revlendi)
zN7y0a.jpg

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom