53rd Kuva-yi Milliye Brigade [EU] ⚡ 2016'dan Beri ⚡

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
HyperCharge said:
SooNationaL said:
HyperCharge said:
SooNationaL said:
buglar bitene kadar link yok

Link paylaşamayacağını biliyorsun değil mi? :smile:

Zaten parayla satıcam özelden sorun değil  :razz:

Onu da yapamazsın. L'aigle modu sana ait değil bir kere. Sen senin yaptığın bir şeyin başkası tarafından kendisi yapılmış gibi gösterip ek olarak parayla satmasına eyvallah der misin? bir de böyle düşün.

Kıyafetlerle animasyonları yapanı bulup 5 10 kağıt roketlerim sorun değil . Ayrıca L'aigle modu hayatımda bi kere bile oynamadım ve ordan da almadım fransız klanından bi arkadaşım verdi fransız klanlarda bunların 10 kat daha iyisi var benimki çöp sayılır xd

SooNationaL said:
Kıyafetlerle animasyonları yapanı bulup 5 10 kağıt roketlerim sorun değil
Öyle kolay bir iş değil bu. Adamdan izin alacaksın bu linki paylaşmaya dair.

SooNationaL said:
Ayrıca L'aigle modu hayatımda bi kere bile oynamadım
Bu normal bir şey.

SooNationaL said:
ordan da almadım
Sen almadın belki ama yine de bunun linkini paylaşmak, bu şeyin sahibi olmayan birisinin bunu parayla satması emek hırsızlığına giriyor.

SooNationaL said:
fransız klanından bi arkadaşım verdi

Adam sana güvenip vermiş belli ki.

SooNationaL said:
fransız klanlarda bunların 10 kat daha iyisi var benimki çöp sayılır xd

peki bu yukarıda dediklerimi yanlış kılacak bir cevap mı yani?

Bu söylediklerim bir boş yapmak değil. Gerçek bu;

Mod Geliştirme Bölümü Kuralları

Yabancı Forumun bunun hakkında yazısı

L'Aigle'ın forumunda bununla ilgili 2 yıl önce bir sohbet oldu. Bir de bu konuyu iyice okumanı öneririm;

https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,348783.0.html

Böyle bir retexture'yi ben de yaptım, lakin ben kimseyle paylaşmıyorum bunu. Çünkü yasak.

93ZbVV.jpg
KxZnpa.jpg
SksXOn.jpg

Anlatabildiysem ne mutlu bana.  :roll:

Bu kadar abartmaya gerek yok çok istiyorsanız kendiniz bulun çokta umrumda değil ayrıca konunun gidişatını değiştirmeyin bunları özeldende iletebilirsiniz .

bi mod yaptık bug duzelttik okadar eroin kaçakçısına döndük iyice xd

Eventlerde piyade ve hafif oynamaktan sıkılınca suvari ve topçu fantezileri yapıyoruz xd [Not:Bu arada video atıcam 3 4 tane edit bitti fakir internet olduğu için biraz geç gelcek ehehe] Klandaki herkesi Disiplin ve RolePlay konusunda ustalaştırdım ve buna yoğunlaştık iyi günler dilerim .

x8knfY.jpg

EaMAau.jpg

KeykubatTR said:
Bu kafayla sizden bir bok olmaz. Başarılar dilerim kardeşim.

Sağol ancak biz kimseyle at yarışı yapma çabasında değiliz ya da kimsenin gözünü süslemek için bu klan açılmadı klandakiler neyle mutlu oluyorsa ben onu yaparım . Bu kafayla sizden bir bok olmaz demişsin ona hitaben yazdım .

Rumil said:
KeykubatTR said:

En azından klanı açıp açıp kapatmıyolar  :lol:

Bu dediğine karşılık bir şey demek istiyorum kardeşim,canımın içi. En azından eskiyi aramıyorlar önlerine bakıyorlar yada eskiyi bulamadığı için yenilik yaptılar diye saçma söylemlerde bulunmuyorlar

Düzenleme: Neden Bilmiyorum ama bu aralar NW'yi bıraktığından mıdır herkesle uğraşıyorsun Rumil

Rumil said:
KeykubatTR said:

Bu bulaşma mevzusunu bana da yaptın birileri herhalde sana fazla yüz verdi, fazla iyi davrandı da o yüzden senin .... fazla kalktı da böyle hareketler yapıyosun kimse sana bir şey dememesine rağmen. Laf attığın adamlar senden daha başarılı, daha prensipli insanlar senin gibi ikiyüzlü yaratıklar değil. Sürekli bu ortamda bir şeyler yaptığını öne sürüp birlerine laf atıyorsun fakat kimse ne yaptığını bilmiyor ki sen de bilmiyorsun.Ben 96da iken de 96 ya laf attın "yazık" falan diye. Yani kimsenin umrunda değilsin, insanların klanında değilsin yaptıklarına laf atıyosun. İlk önce sen o laf attığın hadrianusun yaptıklarını yap da seninle konuşuruz sonra aslanım. İyi ki açmıyım dedim ağzımı açtırdın en sonunda.

Arkadaşlar kendi edepsizliğiniz ile laf atacaksanız,bunu saklamaya çalışmayın her şey ortada zaten.Şu zamana kadar insanların diğer klanlara yaptığı şeyleri görmezden geldiniz de,benim forumdaki hareketlerim mi sizleri üzüyor, ya güldürmeyin Allah aşkına şu toplulukta akıllı olan insan zaten herkesin ne olduğunu biliyor,benim de sizlerin de bundan emin olun. Şu zamana kadar yaptığım her şeyin de bir nedeni var,herkes sizin gibi değil. Ayrıca NWyi bırakmakta neymiş,biz bıraksak bize o beni bırakmıyor,gayet naif bir biçimde oynuyorum,sadece eskisi kadar atraksiyonlu geçmiyor günlerim. Ya birazcık da direk yüzeysel anlamayın ya şu yazdıklarımı,pek rica edeceğim sizlerden (:

İyi forumlar~

Edit: Şu zamana kadar laf ettiğim adamların isimlerini bana verin, ister sesli ister yazılı güzel güzel anlatırım,fakat eleştiriye açık olun birazcık

TheodeN ? Ozzy said:
Rumil said:
KeykubatTR said:

Bu bulaşma mevzusunu bana da yaptın birileri herhalde sana fazla yüz verdi, fazla iyi davrandı da o yüzden senin .... fazla kalktı da böyle hareketler yapıyosun kimse sana bir şey dememesine rağmen. Laf attığın adamlar senden daha başarılı, daha prensipli insanlar senin gibi ikiyüzlü yaratıklar değil. Sürekli bu ortamda bir şeyler yaptığını öne sürüp birlerine laf atıyorsun fakat kimse ne yaptığını bilmiyor ki sen de bilmiyorsun.Ben 96da iken de 96 ya laf attın "yazık" falan diye. Yani kimsenin umrunda değilsin, insanların klanında değilsin yaptıklarına laf atıyosun. İlk önce sen o laf attığın hadrianusun yaptıklarını yap da seninle konuşuruz sonra aslanım. İyi ki açmıyım dedim ağzımı açtırdın en sonunda.
ozan sen açmasan ben açacaktım sağol beni bu yükün altından kaldırdığın için

Rumil said:
Arkadaşlar kendi edepsizliğiniz ile laf atacaksanız,bunu saklamaya çalışmayın her şey ortada zaten.Şu zamana kadar insanların diğer klanlara yaptığı şeyleri görmezden geldiniz de,benim forumdaki hareketlerim mi sizleri üzüyor, ya güldürmeyin Allah aşkına şu toplulukta akıllı olan insan zaten herkesin ne olduğunu biliyor,benim de sizlerin de bundan emin olun. Şu zamana kadar yaptığım her şeyin de bir nedeni var,herkes sizin gibi değil. Ayrıca NWyi bırakmakta neymiş,biz bıraksak bize o beni bırakmıyor,gayet naif bir biçimde oynuyorum,sadece eskisi kadar atraksiyonlu geçmiyor günlerim. Ya birazcık da direk yüzeysel anlamayın ya şu yazdıklarımı,pek rica edeceğim sizlerden (:

İyi forumlar~

Edit: Şu zamana kadar laf ettiğim adamların isimlerini bana verin, ister sesli ister yazılı güzel güzel anlatırım,fakat eleştiriye açık olun birazcık
R

Arkadaşlar vuruşmaya gerek yok bana destek verene desteğimi veririm bana karşı çıkanada cevabını veririm rumili 96th'den beri tanıyorum bana zarardan çok yararları yardımı dokundu . Bence kavga etmenize gerek yok birisi gelmiş burda çok bişey başarmış gibi bi bok başaramamışsın demiş . Açıkçası EU'da daha çok arkadaşım var bana ts3 sağlıyorlar hatta server açma teklifi bile sunuyorlar hertürlü yardımcı oluyorlar burda Avrupada Türk klanı olarak sizlerden alamadığım desteği yabancılardan alıyorum kötü yada iyi bişey başarsak hep bize durduk yere laf atıldı açıkçası bıktım konuyu kitliyorum bitek güzel fotolar event videoları falan paylaşıcam . Ayrıca unutmayın ki yabancılardan öğrenecek çok şeyiniz var mesela kendi halinde takılan klanlara söverek laf atarak yapmadığı eylemleri yapmış gibi göstererek saldırma cidden düşüksünüz herkes istediğini yapar ama tabi avrupaya GidEn VaTan hAyiNi BiLmIYoNmu xd

Kısacası bir Türk eventine girdiğimde güzel killer alınca bi raund kazandırınca OOooO AvRuPa SünGüSü mOruQ avRuPadAnMı SiPariŞ etTin / ya da şöyle ooooO Kardşm ViYanaYı alDın.

Yabancı eventlerde güzel killer alınca çok iyi oynayıncada nice kebab , nice 53rd , great 53rd tarzında iyi söylemler event sonlarında forumdan steamdan heryerden 53rd Kuva-yi Milliye Brigade'ye teşekkürlerini sunuyorlar .

8WFXDX.jpg

bIlgVp.jpg

size 2 tanesi yeter çünkü sizin için çalışmaya değmez bi şey paylaşırım yarım saat saçma sapan sorular sorarsınız birisi gelir klanın ilk zamanlarında ts3 açar bir yardım eder 2 sene sonra gelir kendisini nerdeyse az kalsın general ilan edecekti klanda :grin: açıkçası tr'ye delitürk yüzünden geldim keşke gelmeseydim bana tr'de destek veren klanlara güzel insanlara teşekkürler dilerim ayrıca bu sağa sola mal mal sataşanlarada öğretin asıl böyle bi yere gelinmediğini :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom