53rd Kuva-yi Milliye Brigade [EU] ⚡ 2016'dan Beri ⚡

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
1EYWvB.png

HAKKIMIZDA

Klanın Tek Lideri : SooNationaL'dır .
Kuruluş Tarihi : 27 Temmuz , 2016
Ülke Tercihi : Prusya Krallığı
Birlikler : Piyade - H.Piyade - Topçu
Oyun İçi Tagımız : 53rdKuvMill_Rütbe_İsim
Slogan : " Çok Yaşa Türk "
Üye Sayısı : 70

Diğer Konular ;
TR - Forum ;
Taleworlds
Fsegames

EU - Forum ;
Taleworlds
Fsegames

Bayrak ;
NpaMzN.png

[size=25pt]İLETİŞİM

Lider: [53rdKuvMill]SooNationaL
Steam grup: 53rd Kuva-yi Milliye
Discord Address: Hide
Sunucu: ***53rdKuvMill_Official***

Textler ve Konu SooNationaL Tarafından Düzenlenmiştir .

Önemli Bir Duyuru Hem Klanda Olanlar ,  Hemde Klandan Olmayanlar Gözlerinizi Açın Ve Okuyun ! Bu Klanı Hala Tanıyamadınız Bize Veled Klan Diyenler Var Sizde Bizi Tanımadınız , Bize Yaklaşmadınız ki Dost Olalım Diyenler Siz Bize İyi Davranmadınız ki Yaklaşalım Herkes Bunu Bilsin ki Bizim Klanda Kardeşlik Kavramı Vardır Herkes Bana Ortamları Tanımıyorsun Diyor Sessizce İzliyoruz ki , Biz Sesimizi Çıkarmıyoruz Bizim Derdimiz Sizinle Değil Bunu Bilin Biz Öyle Bir Dostluk Kurduk ki ALAYINIZI SUSTURACAK KADAR BÖLÜNMEYEN BİR DOSTLUK !

njvR4N.jpg

82.Alay'a biraz benzeyen bir klan görmek beni sevindirdi, bu görüşünüzle hareket etmeye devam edin arkadaşlar. Bu ortamda kimsenin bir başka kişiye getirisi yok..

9eHussBis Vs 53rdKuvMill Dostluk Maçında Yenilgiye Uğradık Kendimizi Sınamak İçin Hussar Olduk Ve Anladığım Kadarıyla Türklerdeki En Büyük Eksik Suvariymiş Fransızlar Suvaride Yetenekliler Kendileri Fransız Milli Takımında Oynamaktalar . Malesefki Bizimde Eksiklerimiz Vardı .

4PgaPq.jpg

SooNationaL said:
9eHussBis Vs 53rdKuvMill Dostluk Maçında Yenilgiye Uğradık Kendimizi Sınamak İçin Hussar Olduk Ve Anladığım Kadarıyla Türklerdeki En Büyük Eksik Suvariymiş Fransızlar Suvaride Yetenekliler Kendileri Fransız Milli Takımında Oynamaktalar . Malesefki Bizimde Eksiklerimiz Vardı .

4PgaPq.jpg

Türklerde ki en büyük eksik değil Sizde ki en büyük eksik xd

SooNationaL said:
Marji Arkadaşım Ozaman Bana Şuanda Türk Forumunda İş Yapan Savaşlara Katılan Hussar Klanı Göster .

Kimse süvari ağırlıklı oynamıyor. Burada "Türkler süvaride kötü" demek tüm Türk oyunculara laf geçirmek ile aynı şey ve emin ol tüm 53rd'yi süvaride 5-6 kişi ile yenebilecek adamlar tanıyorum ve hepsi Türk. Burada genelleme yapman hiç hoş birşey değil.

SooNationaL said:
Bahsettiğim Şeyi Tam Olarak Anlamamışsınız Bende Şunu Diyorum Sende Dedin Şuanda Neden Ağırlıklı Oynamıyoruz Hep Böyle 8 , 9 Kişimi Süvaride İyi Olmalı ? Bunu Çevirip Geliştirsek Daha İyi Olmazmı ? Ben Sadece Orda Fikir Vermeye Çalıştım :smile:

Bu tamami ile klanların kendi arasında vereceği bir karardır. Bir aralar 96th ve 32nd bayağı geliştirmişti kendisini süvaride. Şimdi ise pek râbet görmüyor. Ama burada tüm oyuncuları kötülemeni yanlış bulduğumu söyledim ben , neden ağırlık vermiyoruz soruna cevap vermedim.

SooNationaL said:
Ferdinand_Schörner said:
Yav olum millete akıl dağıtacagına kendin yürürlülüge soksan biz seni tebrik etsek olmaz mı ? ne sakat adamsın

Ben Başladım Zaten Çalışmalarıma Biraz Saygılı Ol .

Sana karşı niye saygılı olayım Herkese hakettigi kadar gösteriyorum zaten :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom