50. saatte sıkıldım

Users who are viewing this thread

Yaklaşık 50 saat oynadım ve aşırı sıkıldım modsuz warbandı sıkılmadan rahat 200 saat oynamışlığım vardır. Oyundaki her özelliğin içi bomboş 1 şehrim 16 çocuğum var bi kaç milyon da param tek yaptığım 1 krallık tüm haritayı ele geçirmesin diye arada saldırıyorum ilk çocuğun büyümesini bekliyorum şehirde. Ben güncellemelerde fixlerin yanında yeni özellikler görmek istiyorum çünkü verilen paraya şuan değmiyor.

Bir erken erişim oyunu için 50 saat gayet iyi bence. Özellikleri eklemeye en erken 1-2 ay sonra falan başlarlar. Bu sürede hatalar,çökmeler ve optimizasyon ile ilgileneceklerdir.

Dostum bende 60 saat oynadım . Komployu durdur görevi vs çok saçmalık var diplomasi halen çok sorunlu gibi gibi . Tam sürüme çıkana kadar çok bir şey beklememek en iyisi

Bir erken erişim oyunu için 50 saat gayet iyi bence. Özellikleri eklemeye en erken 1-2 ay sonra falan başlarlar. Bu sürede hatalar,çökmeler ve optimizasyon ile ilgileneceklerdir.
Bakın bu dediklerine katılıyorum ama 'müşteri için düşünmeyi' ve 'avukatlık' yapmayı bırakın. aşırı itici yani yapacak başka işiniz yok mu allah aşkına
Bir erken erişim oyunu için 50 saat gayet iyi bence.

Erken erişim olduğu için buglara optimizasyon sıkıntısına takmıyorum fakat bannerlord şuan warbanddan daha geride Armağan bey tam sürüme yakın olacak dediği için dakikasında aldım eğer tam sürüm buna yakınsa sonra çıkacak modları bekliyor olacağım.

Ben de 60 saat oynadım ve az daha oynamaya devam edersem bütün map'i ele geçirmiş olacağımdan durdum. Ve ana görev olan "Komployu Durdur"un bu kadar sorunlu olmasını da anlayamadım bir türlü.

Bakın bu dediklerine katılıyorum ama 'müşteri için düşünmeyi' ve 'avukatlık' yapmayı bırakın. aşırı itici yani yapacak başka işiniz yok mu allah aşkına
TaleWorlds'un durumu ortada sözlerini tutmuyor,tarihleri sürekli kaçırıyorlar. Oyunun bu kadar eksik olduğunu bilip,üstelik TaleWorlds'un "oyun erken erişimde eksik özellikler,hatalar olacak bunlardan rahatsız oluyor iseniz oyunu tam sürümde alın. Fiyatı zaten değişmeyecek" gibi bir açıklama yapmasına rağmen bir nevi tester olmayı kabul edip oyunu satın alıp sonradan ya ben bundan sıkıldım,neden bu kadar hata var,şu nasıl eksik olur demek çok mantıksız. Olan olmuş yani oyunu bu şekilde çıkartmışlar. Ben yazda almayı planlıyorum mesela. Çünkü o zamana kadar problemlerinin çoğunun düzeleceğini ve oyuna artık eksik ve yeni özellikleri eklemeye başlayacaklarını düşünüyorum. Üstelik bir erken erişim oyunu için 50 saat sıkılmadan oynamak çok iyi. Günümüzde çoğu tam oyunun 20-30 saat sürdüğünü düşünürsek bu kadar eksik bir Bannerlord'un kendini 50 saat oynatması gayet iyi.

Kategorisi farklı oyunlarla karşılaştırmak anlamsız , Ben R6 yı 600 Saat oynadım Witcher 3 ü 30-40 o zaman R6 Witcher 3 den iyi bir oyun mu ? yapmayın.
Kategoriyle alakalı bir durum yok ki burada. Oyunun eksik olacağı söylendi. TaleWorlds'u zaten hepimiz biliyoruz. Oyunun bu durumda olması beni şaşırtmadı ve hatta çoğu kişinin 50+ saat oynadığını görünce baya şaşırdım. Şu süre zarfında oyunun süresinden şikayetçi olmak çok saçma geliyor bana. Zaten böyle olacağını biliyordun neden şimdi alıyorsun ki ? Tam bir oyun oynamak istiyorsan oyunun erken erişimden çıkmasını bekleyebilirdin yani. İnsanların bu neden böyle,bu nasıl olur diye sitem etmeleri bana aşırı ilginç geliyor.

Abi oyunda warbandda olup bunda olmayan küçük küçük te olsa bazı şeyler var.Lordların nerede oldugunu ansiklopedi hariç soramıyorsun,ziyafet veremiyosun,mesela eskiden evlenmek için leydiyi etkiliyoduk şiir okuyoduk şimdi 4 kutucuk dolduruyosun evleniyorsun.Aklıma ilk bakışta bunlar geliyor ama diyalog sistemi acayip boş yani npclerle konuşası bile gelmiyor insanın o kadar boş.Ben para verip aldım 75 saatimdeyim şuan ama bu türü sevdiğim için oynuyorum yoksa 8 sene warbanndan bannerlorda geçiş hayal kırıklığı :sad:

Kategoriyle alakalı bir durum yok ki burada. Oyunun eksik olacağı söylendi. TaleWorlds'u zaten hepimiz biliyoruz. Oyunun bu durumda olması beni şaşırtmadı ve hatta çoğu kişinin 50+ saat oynadığını görünce baya şaşırdım. Şu süre zarfında oyunun süresinden şikayetçi olmak çok saçma geliyor bana. Zaten böyle olacağını biliyordun neden şimdi alıyorsun ki ? Tam bir oyun oynamak istiyorsan oyunun erken erişimden çıkmasını bekleyebilirdin yani. İnsanların bu neden böyle,bu nasıl olur diye sitem etmeleri bana aşırı ilginç geliyor.

Oyunun asıl eksik taraflarına gelinceye kadar 30-40 saat geçiyor zaten. Sen Warband oynadığına emin misin ? Oynanış saatine bakarak bir oyunu Rate lemek saçmalık. R6 en sevdiğim oyun.

Oyunun asıl eksik taraflarına gelinceye kadar 30-40 saat geçiyor zaten. Sen Warband oynadığına emin misin ? Oynanış saatine bakarak bir oyunu Rate lemek saçmalık. R6 en sevdiğim oyun.
300+ saat Steam'de kayıtlı Warband geçmişim var. Eskiden korsan oynadığım zamanları hesaba katarsak tahmini 500+ saat civarı Warband oynamışlığım var. Oyunun kapalı betası bana oyun hakkında bilgi vermişti zaten. Erken erişimden beklentim yoktu çünkü 8 sene önce duyurulmuş bir oyunun erken erişim olarak değil tam sürüm olarak gelmesi gerekiyordu. Erken erişim olarak geleceği söylenince de bu tarz durumlara şaşırmadım çünkü oyun bu kadar eksik olmasa direkt olarak tam sürüm çıkardı. Anladığım kadarıyla çoğu kişi erken erişimden beklentisini yüksek tutmuş ve bu nedenle hayal kırıklığı yaşamış. Oynanış saatine bakarak oyunu derecelendirmiyorum hatta Bannerlord'un fiyatı açıklandığında bazı kişiler bu oyunu yüzlerce,binlerce saat oynayacağız bu fiyat normal derken ben buradaki etmenin oynanış süresi değil oyunun bütçesi olduğunu savunmuştum. Ben beklentimi düşük tuttuğumdan oyunun şu halinin 50+ saat oynama süresi sunması bana gayet iyi geliyor. Yani kısacası olay beklenti ve aldığın karşılık. Ben beklentimi alçak tuttuğumdan şu anki sonuç bana hayal kırıklığı gibi gelmiyor.

Back
Top Bottom