49'uncu (Galler Prensesi Charlotte'ın) Piyade Alayı [KAPANDI]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
tumblr_ma15egdgul1r708wbo1_500.jpg

TARİH

49’uncu (Galler Prensesi Charlotte’ın) (Hertfordshire) Piyade Alayı 1743 yılında İngiliz Ordusu’nda kurulan bir hat piyade alayıydı. Alay 1743’te Albay Edward Trelawney tarafından, sekiz bağımsız yerel bölükle Edward Trelawney’in Piyade Alayı ismiyle Jamaika’da kuruldu. Alay, 1775 yılının Haziran ayında Amerikan Devrim Savaşları’nda görev yapmak için Boston’a gitti. Brandywine’daki Amerikanlara yapılan İngiliz saldırısında alayın hafif birliğinin esir kabul etmemesi sonucunda Amerikanlar intikam istedi ve bunun sonucunda da alay kendileri yüzünden başkalarının acı çekmemesi için şapkalarına ayırt edici kırmızı tüyler yerleştirme kararı aldı. 1793’te alayın üyeleri Fransız Devrim Savaşları’nda görev yapmak üzere bahriyeli olarak yeniden atandı. Bahriyeli görevlerinden sonra alay 1802’de Kanada’ya yerleştirildi. Alay, 1812 Savaşı sırasında 1812’nin Ekim ayında yapılan Queenston Tepesi Savaşı’nda Tümgeneral Sör Isaac Brook’un komutasında görev yaptı. Alay, 1815’te Weymouth’ta Kraliyet koruma görevlerini üstlenmek üzere evine döndü. Alay’ın yeni kızıl ceketleri ve beyaz pantolonları Galler Prensesi Charlotte’ı öylesine etkiledi Prenses bu alayla bağdaştırılmak istedi. Bu doğrultuda alay 1816’da, 49’uncu (Galler Prensesi Charlotte’ın) (veya Hertfordshire’ın) Piyade Alayı ismini aldı.

Soldier_of_49th_regiment_1742.jpg

TANITIM

Tek linelı bir Türk alayıyız. Alayımızda disiplin ve eğlence el eledir.

Brock1812.jpg

ALAY TEMSİLCİSİ:

[glow=green,2,300]http://steamcommunity.com/id/GingXFreecss/

SUBAYLAR:

[glow=blue,2,300]https://steamcommunity.com/profiles/76561198153812606/

[glow=red,2,300]https://steamcommunity.com/profiles/76561198087703435/

49th_regiment_and_foot_guards_1751.jpg

KAZANILAN MAÇLAR:
(Maç için alay temsilcisi ile iletişime geçiniz)

49th vs 37th(Türk alayı olan): 6-1
49th vs 53KuvMil: 6-4
49th vs 12thSS: 6-5
49th vs Nr37: 6-4
49th vs 96th: 7-3

RÜTBELER:

SUBAYLAR:
Colonel
Lieutenant Colonel
Major
Captain
Lieutenant

ASTSUBAYLAR:
Ensign
Serjeant Major
Colour Serjeant
Serjeant
Corporal

ERLER:
Lance Corporal
Grenadier
Kingsman
Fusilier
Regular
Private First Class
Private
Cadet

YOUTUBE KANALI:

https://www.youtube.com/channel/UCTEgDjI3M7Fo3zSGpCa5Jcw

49th vs 53KuvMil Maçı güzeldi  :smile:
GG

İsteğe bağlı; çektiğim videoyu youtube'a yüklerim. Bundan sonra Türk NW maçlarının videosunu çekeceğim.

Kaleh The Leader said:
GG

İsteğe bağlı; çektiğim videoyu youtube'a yüklerim. Bundan sonra Türk NW maçlarının videosunu çekeceğim.

Başlığa Yardımcı Hakem Nasıl Taraf Tutar Satış Nasıl Yapılır ? Videosu diye yazarsın burdan o şahsiyete selam !

SooNationaL said:
Kaleh The Leader said:
GG

Başlığa Yardımcı Hakem Nasıl Taraf Tutar Satış Nasıl Yapılır ? Videosu diye yazarsın burdan o şahsiyete selam !

Hiç bir şekilde taraf tutulduğunu sanmıyorum. Kaldı ki hakemi siz çağırdınız, admin şifresini vermişsiniz. Ki bizim takım sizden daha çok uyarı ve slay yediğine adım kadar eminim. Steam de bazı kişilerin; Ugurobi Yıldırım'ın arkadaşı o yüzden taraf tutuyor demişsinizki steamim de bile ekli değil Ugurobi.

Kaleh The Leader said:
SooNationaL said:
Kaleh The Leader said:
GG

Hiç bir şekilde taraf tutulduğunu sanmıyorum. Kaldı ki hakemi siz çağırdınız, admin şifresini vermişsiniz. Ki bizim takım sizden daha çok uyarı ve slay yediğine adım kadar eminim. Steam de bazı kişilerin; Ugurobi Yıldırım'ın arkadaşı o yüzden taraf tutuyor demişsinizki steamim de bile ekli değil Ugurobi.

Ben vermedim kardeşim hakem normalde mrherobrine idi yardımcı hakem planda yoktu kendi kafasina göre hareket etmiş ve yardimci hakem sağolsun subay t den konuştuğu için slayledi + 2 2 iken 3 2 yaptık yhakem 3 2 49th dedi uyarmasak raundumuz gidiyordu ve düzeltende herobrine oldu . Böyle maçmı olur buyur paylaş maçı baştan sonra editsiz izlesinler görsünler lütfen .

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom