47. Gönüllü Piyade Alayı [KAPANDI]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ritsoko said:
General Shepherd said:
Hmm, we are make a one puppet..Well done boys.
Puppet derken? Sanırım her yeni açılan alaya yaptığın gibi burayada baltalamaya geldin.

İşte bu önyargını görmek için bu yazıyı yazmam gerekti dostum şaka yaptım, o yazımı görmezden gel. Hayırlı ve uğurlu olsun. Ortak bazı şeyleri yapmak dileğiyle, bu aksam bizim PRO etkinliği olacak sizleri Tugay olarak katılımınızı bekleriz.
Ve sana bir tavsiyem, sana bu ortamda kukla,o ,bu, şu v.s deseler bile sen her daim yoluna bak, işte böyle. Balta atmam ben hiç bir zaman bunu da bilin, sadece sevdiğim insanları hırpalamak gibi bir huyum var.  :iamamoron:
Efeme selamlar .

General Shepherd said:
Ritsoko said:
General Shepherd said:
Puppet derken? Sanırım her yeni açılan alaya yaptığın gibi burayada baltalamaya geldin.

İşte bu önyargını görmek için bu yazıyı yazmam gerekti dostum şaka yaptım, o yazımı görmezden gel. Hayırlı ve uğurlu olsun. Ortak bazı şeyleri yapmak dileğiyle, bu aksam bizim PRO etkinliği olacak sizleri Tugay olarak katılımınızı bekleriz.
Ve sana bir tavsiyem, sana bu ortamda kukla,o ,bu, şu v.s deseler bile sen her daim yoluna bak, işte böyle. Balta atmam ben hiç bir zaman bunu da bilin, sadece sevdiğim insanları hırpalamak gibi bir huyum var.  :iamamoron:
Efeme selamlar .

Tavsiyen ve iyi yorumların için teşekkür ederim.  :smile:

Ritsoko said:
General Shepherd said:
Ritsoko said:
General Shepherd said:

Efeme selamlar .

Tavsiyen ve iyi yorumların için teşekkür ederim.  :smile:

Her zaman !  :wink:  :arrow:  :cool:

Laurelin -iwnl- said:
Başarılar
HasanA said:
Başarılar
Negonde said:
Başarılar Kardeşim  :party:  :party:  :party:
Siamons said:
Başarılar.
LordLipton31 said:
Adamsın Kardeşim Böyle Devam Et Ben Yakışıklı Ve 47nin ve 42nin yakışıklı oyuncusu lipton
TRuzgarEfe said:
Başta Giles varsa bu alay birçok başarılara imza atar. Hayırlı olsun ve başarılar dilerim.
Gatts said:
Başarılar.
KIRIMLI said:
Başarılar.
Wizard7 said:
Başarılar.

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar  :party: :party:

Kardeşim Her Daim Yanında Olduğumu Bilmeni İsterim İyi Günde Kötü Günde Nasıl Bir Subaylık Yaptığını Gördüm İnşallah Daha İyi Yerlere Gelirsin Kalbinin Temiz Olduğunu Biliyorum Bu Yüzden Gerçekten Güzel İşler Yapıcağınıza Eminim Ve Kesinlikle Herzaman Kardeşim Olarak Destekliyorum. Yolculuğun Başlıyor :party: :party:

DexteRR said:
Kardeşim Her Daim Yanında Olduğumu Bilmeni İsterim İyi Günde Kötü Günde Nasıl Bir Subaylık Yaptığını Gördüm İnşallah Daha İyi Yerlere Gelirsin Kalbinin Temiz Olduğunu Biliyorum Bu Yüzden Gerçekten Güzel İşler Yapıcağınıza Eminim Ve Kesinlikle Herzaman Kardeşim Olarak Destekliyorum. Yolculuğun Başlıyor :party: :party:
Eyvallah sağolasın  :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom