Users who are viewing this thread

Sunucunun adminleri gayet ilgili az önce discordlarına girmiştim ve beni gayet sıcak karşıladılar bu ekibin başarabileceğini düşünüyorum. Umarım başarılı olursunuz :xf-smile:

Çok fazla denenmiş ve klişeleşmiş bir konsept. Harita da rpden çok savaşlar için tasarlanmış genelde Eu_Oasis tarafından kullanılan harita. Sunucunuzda başarılar fakat her ipi koparanın Jon Snow olarak gireceği, olamazsa aynı tipi yapıp aynı itemleri bulup farklı isimlerle role gireceği bir ortama hazır olun

Last edited:
Çok fazla denenmiş ve klişeleşmiş bir konsept. Harita da rpden çok savaşlar için tasarlanmış genelde Eu_Oasis tarafından kullanılan harita. Sunucunuzda başarılar fakat her ipi koparanın Jon Snow olarak gireceği, olamazsa aynı tipi yapıp aynı itemleri bulup farklı isimlerle role gireceği bir ortama hazır olun

Merhabalar,

Sunucu Head Admin'i olarak yapıcı eleştiriniz ve güzel temennileriniz için ekibim adına teşekkür ederim.

Haritamız da belli bir senaryo üzerinden Role Play olacağı için Jon Snow tipi karakterlere erişim kolay olmayacaktır. En azından biz öyle ummaktayız =) Elbette ki Role Play'de belli başlı sorunlar olacaktır. 20 yıllık Rol tecrübem ile bunu kolaylıkla çözebileceğimize inancımız vardır.

Sunucumuz açıldığında sizi de oyunda görmek isteriz. Görüşmek üzere =)

Oyunu bırakıp forumu takip eden birisi olarak M&B Warbandın rol ortamının gelişmeye devam etmesi gerçekten çok güzel umarım serveriniz tutar ve uzun ömürlü olur elinize sağlık.

Back
Top Bottom